Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szefie, czy naprowda niy do siê nic zrobiÌ z tym powiadomieniem na gadacza??? To jewst takie fest trudne???I czymu szo³t jest taki krótki... i nie pisej mi ze mom kliknac na zobocz szo³ta bo to wim.... ale chodzi mi o strona g³ówno...........Z góry dziekuje ze poztywne rozpatzerenie moich prób lub o ewentualne udzielenie odpowiedzi na moje pytania...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mroofka ciulnij mnie bo jak bych nie patrzyl to nie widza nic takiego jak "TytuÂł/Ranga uzytkownika"...
Allanon wchodzisz do profila swojego nastepnie do edytuj moj profil a dopiero potem do TytuÂł / Ranga uÂżytkownika i przy tym se wpisujesz co tam chcesz i klikasz zatwierdz i masz gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allanon wchodzisz do profila swojego nastepnie do edytuj moj profil a dopiero potem do TytuÂł / Ranga uÂżytkownika i przy tym se wpisujesz co tam chcesz i klikasz zatwierdz    i masz gotowe    
Chyba jestem rozwiniĂŞty inaczej, bo w edycji profilu zadnego TYtuÂłu/Rangi ni chu, chu nie widza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie a ja bym mia³ tak¹ proœbe:- na sam dó³ strony daÌ te¿ takie odnoœciki "Forum Œl¹skich Motocyklistów > Inne > O Stronie i Forum" - to teraz musze przewijaÌ do samej góry ¿eby wróciÌ z topicu do podforum- jakby sie da³o zrobiÌ ¿e jak jest nowy post w danym podforum to ¿eby ikonka obok zmienia³a kolor na jakiœ inny- i jeszcze jakbys da³o sie zrobiÌ ¿eby sie wyœwietla³o ile jest nowych postów i tematów w danym podforum (wyœwietlne pod info o ostatnim poœcie) to ju¿ by by³o ca³kiem superPozdrawiam i wytrwa³oœci ¿ycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie, mĂłgÂł by byĂŚ ten nosz szoÂłt boks trocha dugszy ??? Fajnie by byÂło...........................................
DOK£ADNIE Pawe³ - PRC na sam dó³ strony daÌ te¿ takie odnoœciki "Forum Œl¹skich Motocyklistów > Inne > O Stronie i Forum" - to teraz musze przewijaÌ do samej góry ¿eby wróciÌ z topicu do podforum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiĂŚ podpis pod zdjĂŞciem w avatarze??bo mnie przerasta!!P.S:Jestem w I klasie Technikum na profilu :informatyk
wchodzisz do profila swojego dajek edytuj profil i ranga uzytkownika i tam se wpisujesz to co chcesz Jakby jakis problemy byly to wal na gg p.s moze sie tak zdarzyc ze nie masz rangi uzytkownika.. bo co niektorzy nie maja..ale to wtedy do admina sie zglos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.