Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bogas >> Panel kontrolny>> ZarzÂądzaj kontem email ... i tu ustawiasz kiedy mail ma przyjsc serrio sie nie da... a samemu mi piac takieo skryptu pod to forum sie nie widzie pozdrawiam
Wisz tyla to jo wia ze w panelu sie ustawio ale dzisiok juz zem ze 4 razy patzrol czy aby cosik sie nie zamieszalo !!!Ale mom ustawione natychmiastowe i dupo blado !!!!Emil przylazi po 20 minutach !!!No chyba ze tlen pod !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogas >> Panel kontrolny>> ZarzÂądzaj kontem email ... i tu ustawiasz kiedy mail ma przyjsc serrio sie nie da... a samemu mi piac takieo skryptu pod to forum sie nie widzie pozdrawiam
do picu to tez nie jest napisane i powinno dzialac... potestuj to i daj znac jak co
Wisz tyla to jo wia ze w panelu sie ustawio ale dzisiok juz zem ze 4 razy patzrol czy aby cosik sie nie zamieszalo !!!Ale mom ustawione natychmiastowe i dupo blado !!!!Emil przylazi po 20 minutach !!!No chyba ze tlen pod !!!
mozna powoli konczyc ta epopeje forumowa :-) ale jesli kogos to bawi to czemu nie... o to tu chodzi .... :-) a co do postow kiedys nadejdzie taki piekny dzien ze wyloncz je calkiem i bedzie "ciemnosc" )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I tu siĂŞ mylisz Grucha, czy Ty widzisz co to forum robi ci z mĂłzgu?...." *ZrobiÂłem reset na Operze,odpaliÂłem forum na FireFoxie(ÂświeÂża instalka, bo myÂślaÂłem Âże to cookie wÂłaÂśnie) i na IE teÂż!Dalej tak samo, jak w poprzednim poÂście."IdĂŞ siĂŞ odlaĂŚ Grucha, bo nie mogĂŞ na to patrzeĂŚ...." ** mam dziÂś dziwnego humora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza, Âże jak dajĂŞ "pokaÂż nowe posty" to mi daje tez te stare, ktore czytaÂłem. No i tematy, ktĂłrych  nei otworzyÂłem sÂą za kaÂżdym razem, gdy naciskam "pokaÂż nowe posty"!JakoÂś coraz mniej tutaj czasu spĂŞdzam bo mnie to wkur....
Mam to samo i to obojetnie na jakiej przegladarce,ciastka wyczyszczone ale to i tak chuja dalo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje tez zberny i niepotrzebny post  "Opowiadanie o ...  "Nabijanie postyow.Bezsens    
Najlepij zrobmy tak zakÂłado ktos temata ale nie bydymy odpisywac w stylu "fajne,widziaÂłem,byÂło" najlepij odrazu temata zamknoc !!!!Najlepij niech przed napisaniem nowego temata dostac zgoda admina !!!A najlepij my ino w Chacie bydymy pisac !!!Forum wtedy bydzie malo placu zajmowac !!!A zresztom mozna wyloczyc licznik postuf w tych tematach !!!Zresztom coscie sie tak przyczepili do tego temata ???Jest jeszcze pora innych tasiemcuf na forze !!!!Niechcesz nie pisz niechcesz nie czytej !!!!Jezeli ktos w nim pisze sie znaczy ze temat nie umar !!!A tu go ktos odrazu na elektrikerskie krzeslo chce posadzic !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Id¹c dalej tokiem rozumowania Timaca i kogos tam jeszcze nale¿a³o by usun¹c jeszcze takie tematy jak "Kobiety cos nami siê nalezy od ¿ycia" czy "chorzowskiego tasiemca" - gdzie liczba wyœwietlen to grubo ponad 10 000. Proponujê jeszcze nie wrzucaÌ na forum kawa³ów, ¿artów itp. wogóel toponuje usun¹Ì dzia³y Off Topic oraz Fun - Joke. Bo odpisywanie na zapodanego kawa³a w stylu "hahaaaa hahaaa" to przecie¿ te¿ tylko zwyk³e nabijanie postów. Aha i o zlotach tez pisaÌ nie powinniœmy bo to niepotrzebne wymienianie uwag i znow nabijanie postów a o tym jak chcemy mo¿emy pogadac na gadu albo kaj indziej.Moze tak jak napiso³ Bogas, przed napisaniem posta czy tameta bedziemy wysy³ac jego kopie do admina i on bedzie wyraza³ zgode na umieszczenie go tu...........A jeœli nie bêdzie opowiadania to te¿ da sie to obejœÌ za³ozy sie nowego temata i po ptokach.... Wszystko siê do pochytaÌ........Hmmmm moze niektórzy traktuj¹ temat opowiadania jako nabijanie postów...... dla mnie to poprostu zabawa i nic wiecej......A wogóle to niech tylko admin tu pisze i bydzie po problemie.AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie niech admin pisze a my bydymy czytac !!Ostatnio mom wrazenie ze fora jest pod admina zrobiono !!!Wszelakie uwagi do niego kierowane nie przynoszom skutku a odpowiedzi som wymijajoce i wina zawrzdy lezy po naszej stronie !!!!Ale to som ino moje odczucia !!!Moze bes tyn snieg za oknem i brak pogody smigalnej !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniaÂłach wczesnij jeszcze napisac o zogodzie admina na logowanie.... to byÂłby dopiero czad........... i nie byÂło by tu wtedy spamerstwa, nabijaczy postĂłwi i wogĂłle takich strasznie niedobrych ludzi. A jeÂżeli admin przeoczyÂłby coÂś (no w koĂącu nikt nie jest doskonaly) mogÂłby miec wtedy do siebie pretensje a nie do uzytkownikĂłw....bo ostatnio tak sie cos dzieje...... ze wsyztsko cos zle lotto na forum to nasza wina (nieodp[owiednia przegladarka, ciasta i inne)A i jeszcze jak juz uzyskamy dostĂŞp do forum nie wolno nic pisac w powitaniach bo pisanie czegos typu "witam" czy "hej" albo inkszych tego typu to tez nabijanie postĂłw.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jak juz uzyskamy dostĂŞp do forum nie wolno nic pisac w powitaniach bo pisanie czegos typu "witam" czy "hej" albo inkszych tego typu to tez nabijanie postĂłw.......
Najlepij odrazu w powitaniach jak sie przedstawio to wsio o sobie napisze rozmiar buta wzrost stan cywilno prawny dzieciaty dzieciato jakie moto skod foto osiegniecia i porazki !!! Admin akceptuje albo i nie i po problemie pelny luzik !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was juz calkiem nie rozumie ... co wy chcecie... najpier zeby zakmnac potem zeby otworzy a na koniec nikt nie wie o co chodzi.... wszystko bedzie leciec swoim tokiem i zwisa mi to .... Motocykl w proflu tubuttony beda jak znajde czas... gdzie ja wam cos usuwam albo czegos nie akceptuje? dajcie jakis przyklad ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was juz calkiem nie rozumie ... co wy chcecie... najpier zeby zakmnac potem zeby otworzy a na koniec nikt nie wie o co chodzi.... wszystko bedzie leciec swoim tokiem i zwisa mi to .... Motocykl w proflu tubuttony beda jak znajde czas...  gdzie ja wam cos usuwam albo czegos nie akceptuje? dajcie jakis przyklad  ah
Bo to wsio bes to ze sie komus opowiadanie niepodobo !!!Niepotrzebno wojna fakt ale jak sie komus temat niepodobo to niech nieczyto !!!Jak twierdzi ze sie licznik nabijo to go wyloczyc i po problemie !!!Mnie na tym niezalezy spedzom czas bo lubia sam przebywac z nuduf w robocie a i jak zech jest w chacie lubia sie sam wejzec !!!A tobie sie bes przypadek ostalo !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj PcheÂłku........ biedactwo........... ale sam napisaÂłes w topicu zeby konczyc epopeje............ I tak sie poprostu porobiÂło. no z samego rana sie zdenrwowaÂłam, Âże chcesz nam opowiadanie usunac...........A czasami tez tzreba brac poprawke na to czy ktos pisze normalnie, tzn. na powaznie czy z przymruÂżeniem oka..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze trzeba konczyc ale nie pisalem ze juz w tej chwili :-) pozatym ja znam wiele forumowych zabaw i napewno na tej by sie nie skonczylo...co do licznika zeczywiscie bede myslal...ostatnio byl maly experyment co do licznika i powiedzmy ze mam swoje przemyslenia co do tego ... ale narzie bedzie tak jak jest... a jak bedzie zobaczycie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.