Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hmm.. dobra mom zas zastrzezenie..nie pasi mi to ze ni ma mojej ulubionej emotki !!!!!! kaj ona sie podziaÂła ?!!! <---- wÂłasnie tako miala byc..ale w starym forum byla..innnaaa bo byla to tako kipnieto do gorynogami..a ta mi nie pasi, wejz mi przywroc stara emotke !! nie nio dobra beda musiala sie pogodzic chodz bydzie ciezko.. ( napisalach poprostu uwaga kolejno co mi nie pasi) nio a procz tych wszystkich uwag co zech pisala wyzej..to hmm.. juz sie Âłapia..w tym forum.. ale nie powiem ze bych wolaÂła stare.. ale juz jest okej.. tz narazie... umia tu zyc.. i cos czuja..ze to wina tylko tego ze zem sie tak szybko zaklimatyzowaÂła, bo jestem uzalezniona od forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogas, obrazek do podpisu wstawiasz jak obrazki do postów - komenda %7Boption%7Dlogowanie u mnie normalnie przebiega, tylko dalej mam problemy z nowymi postami, bo ich nie widzê zanim nie odœwie¿ê, a ju¿ wywali³m cookies dla forum
Kurna pierdzieli mi o jakiejsik sygnaturze czy czymsik podobnym nie do sie jakosik prosciej ????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem ponformowac ze jzu tak zostanie ... jesli styl wam sie niepodba mozecie go sobie zmienic... wszekie bledy itp.. piszcie w tym temacie... opinie co do forum sobie podarujcie i przyzwyczaicie sie ... innego wyjscia nie ma .... Pozdr
1. To forum zostanie2. Jak co piscie tylko o konkretach... 3. 5osob to nie wszyscy4. gwarantuje ze bedzie dobrze .... 5. shout to nie czat i on nigdy tak nie dzialal i nie bedzie dzialac 6. narzekac kazdy moze, chocby dla zasady7. narazie wstawianie obrazkow do podpisu z kompa jest wylonczone
I to sie nazywa nastawienie na uzytkownika...Przeciez to dla nas chyba robisz to forum? Czy juz moze dla samej idei? Ze swojej strony chcialbym dodac, ze nie obchodzi mnie styl...Jednakze kazda zmiana stylu to zmiana koncepcji dzialania forum. Cos sie pojawia, cos znika, nie dziala, itp.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szybkosci forum - napewno bedzie dzialc szybicej!jest o polowe lzejsze i jest 4 razy mniej zapytan do bazy danych co musi dac wynik ! dodatkowo wlonczona jes kompresja GZIP ktora przyspiesza ladowanie sie stron!- rowniez w najblizszym czasie bedzie zmieniany serwer na ktorym stoi serwer ... mzoe bedzie lepiej .... @ALLoczywiscie ze to wszystko robie dla was i nadal uwazam ze zmiana forum byl dobrym posunieciem i najwiecej wy na tym skorzystacie!ale zobaczymy.... mam nadzieje ze bede mial racje Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa motocykla w profilu? nie ma jak jej zmieniÌ, a raczej cokolwiek napisaÌ no i mnie jeszcze interesuje to œrodkowanie forum na stronie, nic na to nie odpisa³eœjest sta³a lewa krawêdŸ i jak siê wsadzi linka do wiêkszego zdjêcia, to nie ma jak ca³ego zobaczyÌ, dobry przyk³ad - mój profil nie widaÌ ca³ego zdjêcia, a nie ma jak przewin¹Ì okna, zeby je zobaczyÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.