Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

kros dzwonil do tego domu dziecka?dostalem mailSzanowni PaĂąstwo!OtrzymaliÂśmy wiadomoœÌ telefonicznÂą z proÂśbÂą o spotkanie z  dyrektorem placĂłwki w dniu dzisiejszym. Z przykroÂściÂą informujĂŞ, Âże  pan dyrektor przebywa na urlopie i bĂŞdzie dopiero w poniedziaÂłek.  Pozdrawiam Ewa SzczĂŞÂśnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SARNOW 02.09.2005   LINK <<
Nie chce byc upierdliwy, ale bledy ortograficzne na forum mozna zniesc. Formula forum to wolne wyrazanie mysli i opinii w swobodny (czyt. z bledami) sposob. Ci, ktorzy probowali to zmienic sa na ogol besztani za to. Sila rzeczy i ja musialem sie z tym pogodzic (sam pisze bez polskich czcionek). Jednak jak zamieszczamy notke poza forum czyli na stronce, to kurka wodna zrobmy to profesjonalnie. Pisze sie "przejaÂżdÂżki" a nie "przejaszczki" !!!Sorry, za :Off-Topic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku- co do imprezki jestem zaaaaa!!!.W Zawierciu te¿ jest Dom Dziecka. Dzieciaczki mia³y przedsmak tego co dzieci z Sarnowa ( tylko- nim imprezka sie rozkrêci³a przyjecha³y pa³y i kaza³y sie rozjechac poniewa¿ dzwonili mieszkaùcy pobliskich bloków i skar¿yli sie na zak³ócanie porz¹dku.Pa³y przeprosi³y ale swoj¹ prace musieli wykonaÌ ._oczywiœcie nie by³o tyle motocykli co w Sarnowie ale by³y i dzieciaki mia³y wiele radoœci ( do czasu )Ca³e zdarzenie opisa³a gazeta,a najwa¿niejsze - " dzieci ¿egna³y motocyklistów ze ³zami w oczach i p³aczem." Nie zapomnijmy o TYCH DZIECIACZKACH.POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecz tak sam siem wkurzylem i zadzwonilem do DZ dlaczego nie ukazuje siê relacja ze Zlotu w Sarnowie otó¿ ukaze siê w Pi¹tek w Dzienniku Zachodnim Bêdziùskim czy jakoœ tak wiec ja zakupie pare gazet w razie czego.. spytalem sie dlaczego taka impreza nie jest w g³. DZ to powiedzieli ze nic nie dalo sie zrobic.. a np. dzisiaj w DZ s¹ same pierdoly typu.. ze tramwaj jezdzi ludzom kolo domów i takie tak zamiast opisaÌ nasz¹ wielk¹ charytatywn¹ imprezê... A jeœli chodzi o ten e-mail to jest on kierowany do mnie ... a o co chodzi to bêdzie niespodzianka 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecz tak sam siem wkurzylem i zadzwonilem do DZ dlaczego nie ukazuje siĂŞ relacja ze Zlotu w Sarnowie otó¿ ukaze siĂŞ w PiÂątek w Dzienniku Zachodnim BĂŞdziĂąskim czy jakoÂś tak wiec ja zakupie pare gazet w razie czego.. spytalem sie dlaczego taka impreza nie jest w gÂł. DZ to powiedzieli ze nic nie dalo sie zrobic.. a np. dzisiaj w DZ sÂą same pierdoly typu.. ze tramwaj jezdzi ludzom kolo domĂłw i takie tak zamiast opisaĂŚ naszÂą wielkÂą charytatywnÂą imprezĂŞ...  :cry:
DokÂładnie Maku... tesh czytaÂłem o jakimÂś kolesiu ktĂłrego by tramwaj orzjecha paranoja ;/;/;/ ale czekajmy do piÂątku tylko Âżeby nie dali 3 linijki tekstu bez ani jednego zdjĂŞcia ... grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZaglÂądam na to forum TYLKO dlatego, Âże zloty tu organizowane reprezentujÂą sobÂą coÂś wiĂŞcej niÂż"nawaleni jak dzikie renifery przeÂśpimy noc w namiocie i wracamy na kacu zygzakiem do domu.."To mnie cieszy.. Âże siĂŞ robi coÂś dla tych dzieciakĂłw.. Sobie tak pomyÂślaÂłem na tej imprezie czy mĂłgÂłbym ÂżyĂŚ bez rodzicĂłw i e e. Nic z tego. Tymbardziej trzeba kombinowaĂŚ, Âżeby byÂło im jak najlepiej. Sam miaÂłem zostaĂŚ w domu, bo jestem chory. W koĂącu do Myszkowa jest kawaÂłek. W kaÂżdym razie jak wracaÂłem to byÂło ciemno i nie byÂło widaĂŚ drogi to raz. Dwa, Âże mi siĂŞ tak kask zaparowaÂł, Âże widziaÂłem tylko chmurki. Sam siĂŞ zastanawiam jak dojechaÂłem caÂło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mia³bym jeszcze jedn¹ propozycjê na zakoùczenie tej imprezy, mo¿e by tak jakiœ albumik najlepszych zdjêc (i g³ównie z dzieciakami) wywo³aœ w ³adn¹ szatê graficzn¹ oprawiÌ i podarowaÌ dzieciakom?? wiecie zima szaroœ¿ i wogóle ich ¿ucie za weso³e pewno nie jest a takim drobnym podarunkiem (na który oczywiœcie jestem w stanie finansowo wspomóc) mo¿emy im zapewniÌ ciep³e wspomnienia w zimne i szare wieczory co Wy na to?? [ Dodano: 2005-10-05, 22:33 ]sorki za b³êdy ale szybko to pisa³em...chodzi o idee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku oczywiscie jestem za zorganizowaniem wielkiej imprezy na lotnisku i zwiezieniem dzieci z kilku domow bylo by extra.ale troche pomarudze sami wiemy ze w niedziele byl jeden gamon i mysle ze na wiosne bedzie tez taka frekfencja jak teraz i bedzie trzeba nad tym zapanowac by nie powtorzyl sie incydent z kolesiem na kawie jak bedzie blizej cos sie wymysli i bedzie okzrobimy ogromna impreze taka by cala Polska o niej slyszala DAMY RADE kase bedziemy zbierac na wiosennej wystawie motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku oczywiscie jestem za zorganizowaniem wielkiej imprezy na lotnisku i zwiezieniem dzieci z kilku domow bylo by extra.
Ja teÂż ))
mysle ze na wiosne bedzie tez taka frekfencja jak teraz i bedzie trzeba nad tym zapanowac by nie powtorzyl sie incydent z kolesiem na kawie jak bedzie blizej cos sie wymysli i bedzie okzrobimy ogromna impreze taka by cala Polska o niej slyszala DAMY RADE kase bedziemy zbierac na wiosennej wystawie motocykli
Frekwencja bêdzie wiêksza jak siê to zorganizuje na ca³¹ Polskê )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.