Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heh, niezle sie porobilo, a tak "swojsko" i lokalnie na zlocie bylo... :| trzymam kciuki za tych, ktorym nie udalo sie szczesliwie pobytu w gorach zakonczyc, mam nadzieje, ze uda im sie wyjsc ze wszystkiego calo...mnie rowniez sie udalo bezpiecznie dojechac, choc jechalem puszka, no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KuÂźwa a jednak to wszystko prawda. JeÂżeli wie ktoÂś cos na temat tego goÂścia co w barierki wjechaÂł to teÂż niech napisze..
Tyn szlif u nos sie na barierce skonczoÂł, straty to powyginane lagi i opona a drugi za nim sie ratowoÂł zdar kolano, galoty i lusterko zÂłomoÂł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zzhop, widzieliÂśmy siĂŞ na winklach, napisz wiĂŞcej co siĂŞ komu staÂło przy tych Âślizgach normalnie czarna sobota :x ogĂłlnie gdyby nie te wypadki, to byÂłoby caÂłkiem caÂłkiemmiejmy nadziejĂŞ, Âże chÂłopaki siĂŞ wyleczÂą i szybko ich zobaczymy w kupie z nami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec gdy jechaÂłem na zbiĂłrkĂŞ w Bytomiu, gdy wszyscy ludzie stali przed przejÂściem starsza pani mi nagle szybkim tempem wyszÂła na drogĂŞ jechaÂłem jakieÂś 65km/h mimo ostrego hamowania i zaliczenia po drodze 2 gulikĂłw zahaczyÂłem ja lusterkiem i kraszpadem aÂż siĂŞ rozleciaÂł, kobieta wylÂądowaÂła w szpitalu ma coÂś z rĂŞka zrobione chyba zÂłamane coÂś , a ja bĂŞdĂŞ miaÂł sprawĂŞ, a z okazji nagonki na motocyklistĂłw w Bytomiu komendant odebraÂł mi prawo jazdy i dali mi na 7 dni jakiÂś Âświstek ze mogĂŞ jeÂździĂŚ a czy mi je oddadzÂą bĂŞdĂŞ wiedziaÂł w tygodniu, chociaÂż nawet jeÂśli mi oddadzÂą prawko to moÂże mi je sad jeszcze odebraĂŚ, tak wiĂŞc mam przerÂąbane, ta sobota to naprawdĂŞ klĂŞska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrwa. a miaÂłem jechac na ten zlocik, ale sprzeta mi gwizdnĂŞli, moze i dobrze bo moglbym skonczyc glebÂą a na bank bym jechaÂł z plecaczkiem a to wtedy juz nie byÂło by takie ciekawe. chlopaki trzymajcie sie i zdrowiec. jak bedziecie odwiedzac kogos to dac znac chetnie sie wybiore.pozdro i uwazajcie na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam sie dziaÂło ?z tego co piszecie to jakis p... Âżwir na winklu od strony szczyrku
RozmawiaBem z PRZEMem w szpitalu i z tym zwirem to prawda. Pzed winklem zredukowal bieg i tylne kolo mu zaczelo wezykowac. Znioslo go na skraj jezdni i wyszedlby z tego gdyby nie bylo tam zwiru. Ja zobazyl zwir to lekko wcisnal przedni hamulec i przednie kolo polecialo na tym zwirze. On sam szlifujac uderzyl chyba w motocykl barkiem. Najgorsze, ze ma przesuniecie kregow i troche potrwa rehabilitcja.A swoja droga jak zblizalem sie do tego zakretu i zobaczylem znajomy motocykl wbity w barierki a zaraz obok znajome twarze ludzi z forum to chyba dlugo tego nie zapomne. Jeszcze 2 godziny wczesniej PRZEM pomagal dojsc do siebie Ziobowi po jego szliwfie. Co za pechowa sobota!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.