Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ej ludki którzy odje¿d¿aj¹ spod Ikei. Gdzie dok³adnie siê spotykamy, bo parking tam jest cholernie du¿y i mo¿emy siê szukaÌ w nieskoùczonoœÌ. Mo¿e umówimy siê na tym na górze?? I jeszcze proposition dla kudlaty_bytom i Moto Christo, mo¿e spikniemy siê w Bytomiu (np na Shellu na Witczaka) i razem polecimy na Katowice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyÂślĂŞ, Âże PARKING NA GĂRZE jest OK. Danielos, ja trzymam moto w Rudzie u rodzicĂłw w garaÂżu wiĂŞc lepiej mi jechac ÂśrednicĂłwkÂą. Przed Morskiem umĂłwiÂłem sie z KudÂłatym na Jetcie koÂło Kawalera. MyÂślĂŞ, Âże tam mogĂŞ na Was poczekaĂŚ. Ale w sumie do Bytomia teÂż mogĂŞ podjechaĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mac nie mozna by wyjechac kolo 14.00 ???? Nie dam rady wczesniej kobita robi do 13.00 a chce jechac wiec moze sie zmilujecie To bym sie jeszcze dogadal z chlopakami z czestochowy i bym sobie z nimi przylecial i z dwoma kumplami odemnie. Dajcie znac co i jak. [ Dodano: 2005-08-25, 16:35 ]Tak ogolnie zrobcie jakas liste kto bedzie jechac z katowic na bank w ile motocykli bysmy ostatecznie wyjezdzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam lipe  :P  Wlasnie sie dowiedzialem ze bede tam sluzbowo  :?  Bede pilnowal naszej wystawki,wozil dzieci quadem w nagrode za jakies konkursy itp. pierdoly.Normalnie zalamac sie mozna  :x
Nie narzekaj!Lepszej fuchy znaleœÌ nie mog³es!!A mnie przewieziesz na quadzie?Plose, plose plose pana Ale Gixer, popatrz na to z innej strony, ch³opie bedziesz mia³ oblêzenie-mase ciekawych lasek Poza tym mozesz powiedziec, ze Michio Suzuki to Twoja rodzina ale dalsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielos, moze byĂŚ na Shellu, gdzieÂś koÂło 10:15, Âżeby spokojnie pojechaĂŚ na 11 na zbiĂłrkĂŞ (zastrzegam sobie jednak, Âże to moze ulec zmianie, bo moze pojadĂŞ jeszcze po plecaka, ale to do K-ce)a tak w ogĂłle, to widzĂŞ, Âże ktoÂś chce jechaĂŚ o 14 dopiero, co w koĂącu robimy? o ktĂłrej jedziemy? Darek DR800 napisz o ktĂłrej byÂś byÂł w Bytomiu, jeÂśli tĂŞdy pojedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty a nie da rady wyjechac pozniej ??? Gixer powiedzial ze i to tam nic wczensiej nie ma jak dopiero od 15.00 a na ta godzine to juz bysmy zawineli na miejsce.Samemu to kicha jechac A z tego co tam chlopaki niektorzy pisali to nie kazdemu tez pasuje o 11.00. Pomyslcie o innych prosze 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pyta³em czy to jest dobra godzinaoczywiscie mo¿na póŸniej, tylko niech siê jakoœ tutaj wypowiedz¹ chêtni co do godziny, moze macie do nich kontakty poza forum, to siê dowiedzcieja mogê ju¿ o 11 jechaÌ, ale nie ma problemu, ¿eby jechaÌ ko³o 13, bo 14 to ju¿ stanowczo za póŸno a w ogóle, to ja bym i tak chêtnie pojecha³ o tej 11, zeby siê nie goniÌ, znaleŸÌ miejsce i posiedzieÌ zanim wszystko siê zacznie na dobrebieganina nie jest wskazana, a wiœlanka nie nale¿y do wygodnych i bezpiecznych drógjeœli ktoœ chce jechaÌ o 11 z K-ce, to by³bym za, jednak taki roz³am w grupie nie jest czymœ dobrym.PisaÌ mi tu zaraz jak kto ma mo¿liwoœci z czasem, bo jak siê wkurzê to sam pojadê buhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tito i ryro. Moge jechaĂŚ zarĂłwno o 11 jak i o 14. KudÂłaty wstĂŞpnie jesteÂśmy umĂłwieni na 10.15 ( lub 13.15 ) na Shellups. gadaÂłem wÂłaÂśnie z Ziobem, jeÂżeli jego padaka bĂŞdzie w stanie jechaĂŚ to daÂł ciekawego pomysÂła, Âże moÂżna jechaĂŚ o 11 i poÂśmigaĂŚ po Slamopolu jeszcze przed imprezÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dlatego mówiê, ¿eby mo¿na pojechaÌ wczeœnie, i posiedzieÌ, albo coœ zobaczyÌta 13:15 to chyba póŸno by by³o, wiêc ja obstajê przy 10:15 na Shellutylko nie zrób jak ostatnio jeszcze jutro jest dzieù, dajmy szansê ekipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZaproponowaÂłem 11 spod Ikei bo gdzieÂś wyczytaÂłem, Âże impreza zaczyna siĂŞ o 12.00. Ale jesli wiĂŞkszosc chce o 14.00 to mnie to ryba. Tez moze byc. Najlepiej, zeby wpisali sie Ci, ktorzy chcÂą o 11 i CI ktorzy wolÂą 14. Policzymy i wtedy sie zastanowimy. Pomysl ze smiganiem po salmopolu tez jest dobry. Planowalem to jako droge powrotna. Ale wtedy do Wisly jechalyby 2 grupy. Zrobmy listĂŞ komu bardziej pasuje 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sluchajcie jedzmy wczesniej i tyle mysle ze bedziemy tam mieli co robic. Ja mam ochote polatac troche po gorskich winklach :wink: Ja Gdzies o 10:15 bede wyjezdzal z domu w Mierzecicach. Jesli ktos wali z tamtych stron pod Ikee to dajcie znac. ( zachaczam o Bedzin, Czeladz )PS: SPOTKANIE NA GORZE PRZY WEJSCIU !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bym sie jeszcze dogadal z chlopakami z czestochowy i bym sobie z nimi przylecial i z dwoma kumplami odemnie
Motobandit, ilu by jechalo z Cz o 14.00. Bo jesli byla by spora grupka to mozna sie rozdzielic. Wtedy jechalbym o 11. Ale jakbys mial jechac sam to ja moge poczekac i ÂśmignĂŞ z TobÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sluchajcie jedzmy wczesniej i tyle mysle ze bedziemy tam mieli co robic. Ja mam ochote polatac troche po gorskich winklach :wink: Ja Gdzies o 10:15 bede wyjezdzal z domu w Mierzecicach. Jesli ktos wali z tamtych stron pod Ikee to dajcie znac. ( zachaczam o Bedzin, Czeladz )PS: SPOTKANIE NA GORZE PRZY WEJSCIU !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Christo, masz racje, jeÂśli bĂŞdzie wiĂŞksza grupka na 14, to moÂżna pojechaĂŚ na dwie turytylko Âżeby nie byÂło, ze o 11 pojedzie 5 motocykli, a potem 35 a wiĂŞc:na 11:00ziobuMoto Christokudlaty_bytomDanielosDarek DR800Marfi :?: razem z Darkiemna 14:00Motobandit z ekipÂą, ile Was bĂŞdzie?Gixer w pracy bĂŞdzie na miejscu...jest ktoÂś jeszcze?[kopiowaĂŚ listĂŞ i siĂŞ dokÂładaĂŚ w odpowiedniej rubryce, wpisy przyjmowane do 20:00 haha]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.