Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Leo moze za miesiac jak sie poczujesz troche lepiej ktos cie podrzuci do nas na zakonczenie sezonu katamaranem oczywiscie
moÂże bede juÂż mioÂł wÂłasnego katamarana,chĂŞtnie
Intruder za szybki !  Motorynke se kup
motorynke mom,oprĂłcz niej jeszcze wsk,shlke,wfmke,komara i ogara,ale mnie to jakoÂś nie zadowala,jestem trochĂŞ wybredny. :wink: jak mĂłwisz Âże intruder jest za szybki to w takim wypadku moja fzra byÂła przy nim jak supersport(na jedynce idzie 110km/h),a Twoja shadowa to chyba wogĂłle nie jedzie
Ciekawi mnie tylko, ktĂłrĂŞdy jechaliÂście do wisÂły bo wydawaÂło mi siĂŞ, Âże sie spotkamy bo przesiedziaÂłem caÂłe popoÂłudnie przy zjeÂździe na WOSZCZYCE a to podobno twoje okolice i wÂłaÂśnie nie wiem czy dobrze myÂślaÂłem.  to tak tylko na marginesie.
zgadza siĂŞ jechaliÂśmy tamtĂŞdy ale nikogo nie widziaÂłem osobiÂście(jechaÂłem tylko w jednÂą stronĂŞ okoÂło 11,50)
Gixer, mĂłwisz o MÂłodym z bestwiny?? toĂŚ to nowy motorek miaÂł .
tego to siĂŞ nie spodziewaÂłem!!!!MÂłody byÂł wtedy podczas mojego wypadku,a za chwile sam ma wypadek.ale pechowy tydzieĂą
nie zrezygnujesz tak Âłatwo z moto
no zgadza siĂŞ,ja nigdy nie zrezygnowaÂłem ale chodzi o to Âże musze od wrzeÂśnia jeÂździĂŚ na uczelnie i nie moge jeÂździĂŚ autobusem,inaczej bym mojej fzry nie sprzedaÂł!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Leo dobrze chÂłopie, Âże wracasz do zdrowia.Szkoda sprzĂŞtu MÂłodego ale dobrze, Âże mu siĂŞ nic nie staÂło (motocykli mozna mieĂŚ wiele, a Âżycie tylko jedno).Gdyby nie fart to bym dzisiaj tego postu nie pisaÂł.Wczoraj jak jechaÂłem z mÂłodÂą do Podlesic (to niedaleko Kostkowic) dostaÂłem "fajnego" uÂślizgu tylniego koÂła na lekkim Âłuku (miaÂłem coÂś koÂło 140km/h, trwaÂło to tylko uÂłamek sekundy ale byÂło dla mnie i dla moiej dziewczyny wyraÂźnie odczuwalne, dobrze, Âże D 208 sportmax uratowaÂły sytuacje, inaczej bym tego postu nie pisaÂł), poprostu nasi drogowcy nie zamiatajÂą grysu Szkoda s³ów uwaÂżajcie na Siebie, bo jak to mĂłwiÂą: "doÂświadczenie przychodzi z wiekiem, szkoda tylko, Âże dla niektĂłrych z wiekiem od trumny".Ale z drugiej strony, gdyby motocykle byÂły bezpieczne to by byÂły nudne POZDRO dla WSZYSTKICH FORUMOWICZĂW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylismy znow posmigac na Salmopolu i znow dzwon.... :?  Mlody (Kuba) na GS500F na pierwszym winklu poszedl w barierki...Moto wlasciwie kasacja,wszystko rozwalone,dobrze ze Kuba tylko lekko poobijany (mial caly kombik).A tak zajebiscie latal,na kolanie to nawet po centrum Bielska latal...Tyle zostalo z jego sprzetu:
Szkoda mÂłodego. A chÂłopak tyle na tej GS-ce wykrĂŞciÂł 18 tys w 3 miechy.....Kur.....a ten Salmopol to masakra zwÂłaszcza teraz. Jak jest zaciemniony asfalt to i zimny i koÂło uskakuje. Sam wywaliÂłem sie na Salmopolu ale nie na Âżwirze, tylko na patykach. Cholerne drogi!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder za szybki !  Motorynke se kup
motorynke mom,oprĂłcz niej jeszcze wsk,shlke,wfmke,komara i ogara,ale mnie to jakoÂś nie zadowala,jestem trochĂŞ wybredny. :wink: jak mĂłwisz Âże intruder jest za szybki to w takim wypadku moja fzra byÂła przy nim jak supersport(na jedynce idzie 110km/h),a Twoja shadowa to chyba wogĂłle nie jedzie OrzesztymaÂłpozÂłoÂśliwa ! Moja shadowa nie idzie ?110km/h to ja spoko na 6 biegu i z wiatrem smigam ! Humorek dopisuje tzn. Âże i zdrowie jest Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.