Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To nie tylko zlot motocyklowy, ale wieksza impreza :mrgreen: W sobotĂŞ 27 sierpnia w amfiteatrze w WiÂśle odbĂŞdzie siĂŞ Piknik Country "WiÂślaczek 2005" . Nide informowaÂłem wczeÂśniej, bo nie mogÂłem wejœÌ na forum.Program WiÂślaczek Country 2005 VI Beskidzki Piknik Country o NagrodĂŞ Burmistrza Miasta WisÂła „WiÂślaczek Country ` 2005” 27.08.2005 – sobota: 15.oo - 21.45 •korowĂłd pieszy zespo³ów, truckĂłw i motocykli •Na dobry poczÂątek – MARIUSZ KALAGA •recitale konkursowe 8 zespo³ów (kolejnoœÌ losowana) 17.00 - 19.30 „Colorado” „Jack” „Marysia Gorajska & Rawa Country” „Vermond City” „Urszula Chojan & Country Show Band” „ Fajerwerk” „ Jukebox” „Klakson” przeplatane wystĂŞpami ÂŻeĂąskiej Kapeli Ludowej z Kaszub •GoœÌ Pikniku : Beskidzka Kapela Ludowa •ogÂłoszenie wynikĂłw – wrĂŞczenie nagrĂłd •Gwiazda Pikniku : “DRUHA TRAVA” Czechy •Western-Bal w Restauracji „Ondraszkowa Izba” 22.00 Zaprasza : Mariusz Kalaga 28.08.2005 niedziela :14.oo - 19.00 •Koncert Laureata WiÂślaczka`2002 - THE MEDLEY •koncert Laureat I •koncert Laureat II •koncert Laureat III •Gwiazda Pikniku : “DROPS” Czechy Dodatkowo: •„COUNTRY NA SZCZYCIE” – Zagroda „LepiarzĂłwka” WisÂła ul. Soszowska 12 27 sierpnia - sobota – polsko-czeskie koncerty zespo³ów country m.in „Urszula Chojan & Country Show Band”, biesiada country •„Western-Bal Pod BaraniÂą” – Dom Wczasowy „Pod BaraniÂą” WisÂła-Czarne ul. Czarne 12 , 26 sierpnia – piÂątek - z udziaÂłem zespoÂłu „Klakson”WspaniaÂła zabawa, miÂła atmosfera , tanie piwo i tanie ÂżarÂło :roll: . WstĂŞp i parking wolny(nie tak jak w Lesku). Za "Arthurem" z Krakowa polecam w WiÂśle tanie noclegi: www.bruclik.wbeskidy.pl Ceny od 19 zl za ³ó¿ko, obiad 12 zÂł, standard schroniskowy, ok 7 km od centrum w kierunku Istebnej, piekne miejsce w lesie na szczycie gĂłry z widokiem beskid ÂślÂąski. Super atmosfera a wieczorkiem moÂżna zrobiĂŚ ognisko. Polecam!!Impreza dwudniowa, wiĂŞc nocleg moÂże siĂŞ przydaĂŚ.Wybiera sie teÂż ekipa z Krakowa, w jakiej sile nie wiem.Ja jadĂŞ niestety puszkÂą i co najgorsze z wÂłasnÂą wymaÂŻONÂĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Rollo,kto wyglebil???Zlot jak juz pisalem jest 1-dniowy na parkingu na przeciw skoczni w samym centrum Wisly przy glownej drodze,wystarczy jechac z Katowic caly czas glowna i dojedziecie  :wink: .Namiotow pewnie nie bedzie gdzie rozbic ale w poblizu jest duzo miejsc noclegowych,w koncu to Wisla  :wink:  Zlot jest za darmo a organizuje go grupa motocyklistow.
Kumpel na CBR600 F-ce pewnie kojarzysz zawsze ze mna jeÂździÂł , niestety na razie chyba nie bedzie jeÂździÂł ma potÂłuczenia ogĂłlne i przesuniĂŞty bark, ale grunt, Âże jest caÂły. Moto siĂŞ wyklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel na CBR600 F-ce pewnie kojarzysz zawsze ze mna jeÂździÂł Razz, niestety na razie chyba nie bedzie jeÂździÂł ma potÂłuczenia ogĂłlne i przesuniĂŞty bark, ale grunt, Âże jest caÂły. Moto siĂŞ wyklepie Smile
Pozdro dla Szymona, niech sie kuruje i sk³¹da moto jak najszybcieja co do zlotu to widze ze mo¿e byÌ ca³kiem sympatycznie, mam nadzieje ze wszyscy co sie oferuj¹ nie zawiod¹ i ekipa forumowa bedzie znaczna :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo napisaÂł/a:mam nawet licencje na quady  To na quady trzeba mieĂŚ licencjĂŞ, nie wystarczy prawko A + B ?
na takim jednym torze trzeba by³o mieÌ licencje to prowadzenia któa oni sami wyrabiali.nie wiem po co,ale mo¿e s³u¿yÌ jako np za³¹cznik do CV oczywiœcie nie jest ona potrzebna do prowadzenia pojazdu na drogach publicznych sorki za :Off-Topic: a ja Ci mo¿e Gixer konkurencje zrobie-bede wozi³ laski naoko³o fontanny hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.