Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam ze jest duzo sponsorow a patronem medialnym jest np. TVP3 My np. na konkursy dajemy takie nagrody jak kask Nokai,nowa opone Pirelli Dragon Corsa w rozm. 150/60-17,blokade,rekawice itd.Czyli warto startowac tam w konkursach a beda takie jak palenie gumy,wolna jazda,przeciaganie liny motocyklami itd.Maja byc koncerty np. o 21.30 ma grac Grupa Furmana.No i najlepsze:jednak bede tam na moto tylko nie wiem czy jechac swoim czy jakims testowym :roll: Bo nie chce zeby mi sie dzieciaki czy inne ludziska ladowaly na mojego sprzeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moze jeszcze Kris + Davka pojedziemy razem.Rollo pewnie bedzie juz na miejscu Takze troche sie rasy zjedzie.Co do godziny to jeszcze niewiem dokladnie o ktorej ale pewnie niepredzej niz 12
Masz racje, ale wczesniej wpadniemy na jakieœ ¿are³ko po drodze, bo nam ¿ony nie gotuj¹ i musimy siê sto³owaÌ w restauracjach . Moze sie umowimy gdzies na trasie Miko³ów-Wis³a? Nie wiem, Renegat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i WLASNIE ZAPOMNIALEM ZAPYTAC. JJEDZIEMY Z IKEI PRZEZ BIELSKO ? CZY TEZ WISLANKA ?Bo mozna by wlasnie jechac przez Bielsko, Buczkowice, Szyrk, Wisla To jest dosyc mila trasa :wink: [ Dodano: 2005-08-26, 12:12 ]

Taki to poÂżyje
Gixer, powiedz szczerze, ze wstyd Ci na swoim jeÂździĂŚ, bo brzydki i przyjedziesz jakimÂś z salonu
Tak...tylko ze do wyboru zostaje mi tylko GS500F lub DRZ400SM bo K5 pojedzie chyba moj szef.Gixer Wez Hayabuse 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mozna by wlasnie jechac przez Bielsko, Buczkowice, Szyrk, Wisla  To jest dosyc mila trasa  
Nawet bardzo mila,zwlaszcza na Bialy Krzyz od strony Szczyrku 8)
Gixer Wez Hayabuse
WedÂług danych ze strony Suzuki masz jeszcze HayabusĂŞ
Busa u szefa w domu.Jesli nia przyjedzie to biore K5 a jesli przyjedzie autem do salonu to jedzie K5 a ja mam do wyboru to co pisalem wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.