Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gabryś vel GIXER w szpitalu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skoro nawet taki czÂłowiek w czepku urodzony jak GabryÂś miaÂł wypadek to ja sie k..wa zastanawiam czy juÂżto w ogĂłle z ³ó¿ka wstawaĂŚ    
AÂż strach siĂŞ baĂŚ :? No niestety wypadki zdaÂżajÂą siĂŞ nawet najlepszym :Âłeee: Przez te cholerne puszki to same kÂłopoty, na zÂłom z tym :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i majÂą qrwa akcje "Âścigacz 2005". WedÂług mnie daÂło to tylko tyle Âże sprowokowali katamarany do brania nas miedzy ÂświatÂła!. Nie wiele brakuje a te zakute paÂły stojac w korku bedÂą otwierac dzwi przed naszym koÂłem. qrwica mnie zaraz szczeli !! SzczĂŞscie w nieszczĂŞsciu Âże jest ok ( a i tak *ujowo. jak jedziecie to weÂźcie mu browara- ja bym sie ucieszyÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde!! GabryÂś w szpitalu?! Kuruj sie szybko!!Jebany katamaran, ale jasne wina motocyklisty... Ale prawda jest teÂż taka Âże sezon nam sie koĂączy i kaÂżdy chce wykoÂżystaĂŚ jeszcze jak najbardziej, czasami warto daĂŚ sobie na wstrzymanie, za kilka miesiĂŞcy bĂŞdzie sezon 2006, a skÂładaĂŚ maszyny nikt niechce.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle...zdrowia dla Gabriela, wytrzymalych nerwow i cierpliwosci... wyjdziesz z tego szybko, jestesmy z Toba :!: ale to, co sie dzieje na drogach wobec motocyklistow, heh, ludzkie pojecie przechodzi, jak w puszczy zwierzeta... Trzymaj sie Gixer, a koles w puszce i inni jemu podobni :mÂłotek2: :boo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera ... :? GabryÂś trzymamy kciuki, ÂżebyÂś jak najszybciej wrĂłciÂł na drogi BĂŞdzie dobrze... A temu moÂśkowi z puszki to najchĂŞtniej bym poÂłamaÂł co sie da.... i ukrĂŞciÂł to co bez koÂści najgorsze ze paÂły chcÂą przypisaĂŚ jego jako sprawce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wÂłasnie wrĂłciÂłam od Gabrysia:P:P zawiezlismy mu troszke jedzonka no i picia:P 8) oczywiscie jego miejscowa ekipa tez sie zjawiÂła Robert i Laska no i wtedy piwo sie juz polaÂło no i wylaÂło troszke na Âłozko Gixera (przypominam ze znajdujemy sie na korutazu w szpitalu) byÂło czuc ale spoko:P:P 8) no sesja zdjeciowa sie odbyÂła haÂłasu na robione mysle ze Gixer szczesliwy ze go odwiedzilismy ale to nam powie po powrocie........................bedzie tma jeszcze ze 3 dni adania przeswietlenia i inne bajery,.....powazny wstrzÂąs mozgu, obdarte kolanka i Âłokiec no i chyba tyle z tego co widziaÂłam a co najwazniejsze i naprawde pocieszajoce poczucie humoru mu dopisuje:P:Pma co oglodac lezoc na tym korytarzu (pielegniarki).....a co do wypadku to sam gixer mysle ze opowie (ale jak sie mozna domyslec motocyklista zawsze winny zdaniem kazdego)amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.