Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gabryś vel GIXER w szpitalu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochê jestem w szoku! raczej bym siê nie spodziewa³ dzwona w wykonaniu Gixera!niech wraca szybko do zdrowia bo cza mu ty³ek skopaÌ ¿e suke rozbi³! dajcie # telefona coby mu wys³aÌ sms-a (jak ka¿dy RzeŸnik, tak Gixer posiada telefon z funkcj¹ wibracji, wiêc ka¿dy sms to bêdzie masa¿ dla jego obola³ych cz³onków )kurde, pocz¹tek sezonu te¿ obfitowa³ w ró¿ne histerie... koniec widaÌ jeszcze gorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest nie do uwierzenia.......................... Kto jak kto ale Gabrys????Mam nadzieje ze nic mu nie jest. Jak ktos bedzie wiedzial gdzie lezy to niech napisze, trzeba chlopa odwiedzic. A ubiegly tydzien to chyba przejdzie do historii forum............. tej negatywnej oczywiscie...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w³aœnie z nim rozmawialemjakiœ koleœ samochodem wyskoczy³ mu na czo³ówke i po³o¿y³ sprzêtra ¿eby w niego nie przywaliÌGabryœ jest w wojewódzkim, teraz robili mu jakieœ przeœwietlenia i ma tam zostaÌ na obserwacji przez kilka dnimia³ wstrz¹s mózgu i ogólnie jest poobijanypewnie zaraz do niego pojadê wiec bede wiedzial; coœ wiêcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdole!!!!!!!!!!!zaczynam siê baÌ!!!!!!!!1przecie¿ to ju¿ parenasrty wypadek przez 2tydnie !!i to tylko te z okolic,bez reszty polski!!!!!!!!!Gabryœ!!!chcia³bym ciê odwiedziÌ!!!!!!!wstrz¹s mózgu jest doœÌ powa¿ny,ale chwa³a Bogu ¿e bez powa¿nych z³amaù!!!musimy za³o¿yÌ jakieœ stowarzyszenie motocyklistów po wypadku-mam nadzieje ze na nastêpny sezon sie wykurujemy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gabrys wlasnie do mnie dzwonil... Co do samego wypadku wypowiadac sie nie bede, lepiej niech on napisze jak wrĂłci(nie chce nic poprzekrecac)OgĂłlnie to wszystko go boli, w tej chwili jest na izbie przyjĂŞĂŚ, w szpitalu pod szyndzielnia, ma zostaĂŚ pare dni na obserwacjiWiedzialam, ze to nie mogÂła byĂŚ jego wina, jeszcze wczoraj z nim ÂśmigaÂłam i wiem jak jezdzi, najgorsze ze paÂły chcÂą przypisaĂŚ jego jako sprawce... Zaraz do niego jedziemy, wiĂŞc po powrocie napisze coÂś wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.