Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gabryś vel GIXER w szpitalu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Duzym bledem bylo to ze jechalem z dzinsach czego zawsze unikalem.Wtedy je ubralem gdyz jezdzilem tylko miedzy OS-ami rajdu i ciezko by mi bylo chodzic w calym kombi.Ale teraz juz wiem ze zawsze bede ubieral caly kombinezon.
Masz racjĂŞ, ja miaÂłem szlifa w Szczyrku i cieszyÂłem sie, ze miaÂłem skĂłre z ochraniaczami.Motor spadÂł mi na noge i przytarÂłem troche kombika, ale gdybym mial tylko dÂżinsy to pewnie byÂłoby duzo gorzej.Wiem, Âże Âźle siĂŞ w tym chodzi ale niestety-albo motocykl albo spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobilem fotki sprzeta i kasku.Ja sie czuje co raz lepiej tylko prawa noga jak bolala tak boli.... :? Juz mam zamowione do motocykla kierownice,dzwignie,lusterko,mocowanie podnozka,manetke itd. Szyba mam oryginalna wiec w przyszlym tygodniu sprzet juz bedzie jezdzacy.Tylko nie wiem czy ja bede w stanie nim jezdzic...zwlaszcza ze kasku nie mam...Dzis go odpalilem,zagadal bez problemu i chodzi jak chodzil czyli zajebiscie 8) I takiego jezdzacego z plastikami do kosmetyki bede chcial sprzedac wiec jesli ktos jest chetny lub ma klienta to dawac znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz ile wyjdzaie przywrĂłcenie go do stanu z przed wypadku
To zalezy czy chcesz go robic na oryginal czy nie,czy kleisz plastiki czy nie itd.Ja go bede sprzedawal jezdzacego tak ze zostanie tylko do wymiany tlumik no i malowanie.I za takiego bede chcial ok.20tys.zl.Malowanie to koszt gora 1000zl a tlumik juz mozna kupic za 300,400zl takze jak na gotowo wyjdzie pewnie ok.21tys.zlCzyli okazja,yno brac :mrgreen: Aha,ma przebieg 20400km,ma zalozona nowa przednia opone D208,nowe klocki tyl a po wymianie oleju jest zrobione tylko 300km....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.