Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I po Bielawie...


MarianKa

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Chris ¿e nic mi nie powiedzia³eœ, a ja siê nie wcisn¹³em, to bym ci fajne foty porobi³, a tak na chwile posta³em w pseudo boksie, potem mnie wywalili i robi³em ju¿ foty za tego zielonego kosza, a te to ju¿ kicha!!!A linka z moich zdjêÌ zboqu ju¿ podes³a³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No no no widzĂŞ, Âże na Bielawie aÂż wrzaÂło po pokazie KrzyÂśka No to co moge powiedzieĂŚ Gratulacje ode mnie i od Magdy KrzyÂśku Tak jak myslaÂłem, pokazaÂłeÂś sie z jak najlepszej strony i jak na pierwszy wystĂŞp, to pokazaÂłeÂś przeogromnÂą klasĂŞ i kunszt :mrgreen: Jeszcze raz gratulujemy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.. bylem Do samego wyjazdu nie wiedzialem czy pojade bo wszystko sie mieszlao i komplikowalo, to transportu nie bylo, to znow ekipa wymiekala. Ale wreszcie sie udalo... Cos po 20 wyruszylismy. Na miejsce (pole namiotowe) dotarlismy przed polnoca i spotkalismy reszte bandy, ktora juz byla niezle zakrecona po 'chlebowym darze' z ukrainy, ktora jest chyba nowym przysmakiem Gadgeda Oczywiscie szybko nadrabialismy straty w imprezowaniu Zabawa byla jak to zwykle bywa, przednia: DO PIEEEKLA :!: :!: nic dodac nic ujac... Saint przez telefon wszystko slyszal Gwiazda imprezy byla.... oczywiscie Kawabusa... i tu mozna ksiazke zaczac pisac... ale ja bede ciii bo Madzia jeszcze cos zlego powie o mnie swojej siostrze :wink: Ale powiem tylko ze Madzia palila lacza na Er500 i Tenerce... kto nie byl niech zaluje :!: Kolo 4 postanowilismy sobie zrobic ognisko, wiec udalismy sie ze Spunem w las... po drewno oczywiscie :mrgreen: Gdy przyszlismy na miejsce 4umowej imprezki okazalo sie iz wszyscy sobie poszli spac :!: Zostalismy tylko my dwaj i pewien koles z pod Pozania, rozpalismy ognisko i tak dotrwalismy do rana. Przed 10 juz bylismy na miejscu SFF i czekalismy na treningi... ktore pokazaly czego mozna sie spodziewac po pozniejszych, oficjalnych wystepach. Niestety aura troszke popsula tegoroczna edycje SFF, sprawiajac iz zawody odbywaly sie na mokrym torze :x . Co sie dzialo pozniej to juz zostalo napisane, chcialem tylko pogratulowac Chrisowi za zajecie 4 miejsca 8) O 20 juz bylem w domu... zmeczony i spiacy po dwoch dniach na nogach, ale jednoczesne zadowlony z wypadu Dzieki wszystkim :!: Byle do nastepnej imprezy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ledwo zyje !! i relacje zdam jutro jak dojde do siebie jedyne do mooge powiedziec to bylo zajebiscie DO PIEKÂŁAAAA !!!! ci co nie byli niech zaluja !!! No i CHRIS !!!! gratulacje !!!! pokazales jak sie jezdzi !!!! a niedosytem sie nie przejmuj, malo kto pokazal to co ty ale oni smigali na dzidach i dlatego powygrywali olej to byles DE BE ÂŚCIAK !!!! relacja w krotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zaczne swoje opowiadanie Nio wiec wyruszylismy juz z Gadgedem i Szymonem w piatek popo³udniu jecha³o sie bardzo dobrze tylko wiatr troszke za mocno wia³ :wink: Gdy juz dotarlismy do Bielawy,podjechalismy od razu zobaczyc t¹ droge na której dzien poŸniej mia³y odbywac sie zawody-podjezdzamy i patrzymy ze juz cos tam sie dzieje,pe³no ludzi i ktos sobie cwiczy,jak sie poŸniej okaza³o byli to Ci Amerykanie a œmigali naprawde cudownie :!: :!: :!: Po jakichs paru minutach zebralismy sie i pojechalismy na pole namiotowe - miejsce gdzie znajdowa³o sie to pole by³o po prostu piêkne-tylko by³ ma³y problem... bo akurat by³a tam ledwo co skoszona trawa i z Gadgedem dostalismy takiej alergii ze szok :? ale jakos dalismy rade.PoŸniej by³o zapoznawanie sie z wszystkimi innymi motocyklistami,którzy równiez byli na tym polu 8) Oczywiscie po zapoznaniu sie i roz³adowaniu udalismy sie na browarka :wink: i to zreszt¹ nie jednego Jako ze by³am rodzyneczk¹ wsród facetów to sie mn¹ dobrze zaopiekowali- bez zadnych podtekstów prosze mi tu W miedzy czasie do³aczyli do Nas Skalar,Spun i Buc,troche poŸno ale wa¿ne ze dojechali 8) I teraz dla mnie to chyba najpiêkniejsza rzecz jaka mi sie przytafi³a na tej imprezce-PIERWSZY RAZ W ¯YCIU PALI£AM GUME 8) 8) 8) ale to jest naprawde œwietne uczucie,jestem z siebie chociaz raz zadowolona oczywiscie zeby nie by³o,drug¹ tak¹ wspania³¹ rzecz¹ by³o-"bujanie" sie z Gadgedem na zajebistej huœtawce Impreze zakonczylismy ok godziny 05:00,przespalismy sie dwie godzinki i o 07:00 pobudka :wink: bo trzeba by³o zajac sobie jak najlepsze miejsca na zawodach 8) Jak sie z rana zapowiada³o pogoda mia³a byc swietna,ale niestety po paru godzinach wszystko sie zmini³o i zaczelo padac :? Ale ch³opaki i tak byli twardzi 8) i nie przeszkadza³o im to, ze troszke pokropi³o zawody sie odby³y,chociaz wszyscy juz mysleli ze zostana odwo³ane,ale na szczescie tak sie nie sta³o :hooah!: I od razu chcia³abym tu podziekowac Chrisowi za: przede wszystkim wspania³y wystep :up: i za zdobycie wyró¿niajacego 4 miejsca 8) GRATULUJE Chris :verycool: -sorki ze nie pogratulowa³am Ci osobiscie ale wszyscy mnie tak popêdzali ze juz d³uzej nie moglam czekac na Ciebie :? A zniknêlam bo zabra³am sie z Zulkiem na motorze i kurde tak zmoklam ze jak sie nie rozchoruje to bedzie cud Szkoda ze pogoda sie popsu³a ale i tak by³o warto tam jechac Dziekuje Ci Gadged ze mnie ze soba zabra³es Zulk za droge powrotna Skalar a co¿ to za opowiadanie mog³bys o mnie napisac :wink: Anushka dzieki za fotki,ale kurde jakos te pierwsze pare zdjec nie chce mi sie otworzyc wiec jakbys mog³a przeslij mi je na maila Tobie Spun za zdjecia MarianKa za herbatke i ciastko W ogóle wielkie dzieki dla wszystkich co przybyli,by³o CZADOWO Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzac na wyniki postanowilem kupic motorynke i wsadzic do niej silnik z MZ150 (cos takiego jak na Bielanach) i wystartowac w przyszlej edycji 8) Jak "komarki" wygrywaja z ciezkimi sprzetami to jest cos nie halo Zreszta taki AC Sledz juz sobie odpuscil Bielawe w tym roku a jak moj kumpel 3 lata temu zajal 1 miejsce w paleniu to nawet nie odebral pucharu tylko powiedzial organizatorom co mysli o ich sposobie oceniania...A Chrisowi gratuluje 4 miejsca choc podejrzewam ze jakby byla lepsza pogoda to nie byloby tak dobrze,poprostu ciezkie sprzety nie mogly rozwinac skrzydel na sliskiej nawierzchni no i 50-kom sie udalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez taki konkurs to jest ocena techniki i panowania nad motocyklem i wiek nie ma tu nic do rzeczy.Chris pewnie tez wszystkiego nie pokazal ale inni to pewnie nawet 30% swoich mozliwosci nie pokazali.Bo nikt mi nie wmowi ze Krzysiek jezdzi lepiej niz np.Raptowny czy Seba :| Przeciez na lekkich maszynach wszystko duzo latwiej sie wykonuje,zwlaszcza na mokrej nawierzchni.Gdyby Chris wsiadl na ciezkim sprzet to pokazlby moze polowe tego co potrafi na Sendzie.Poza tym w takich warunkach robienie takiego konkursu to nieporozumienie Przeciez stan nawierzchni to podstawa!!!!No i niektorzy smigali po mokrym a nie ktorzy po suchym,i gdzie tu sprawiedliwosc i obiektywna ocena mozliwosci startujacego w takim konkursie???Mnie tam nie bylo ale wg mnie tegoroczna Bielawa to jedno wielkie nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âłeeeeeeee wy tylko ku*a mac umiecie krytykowac, zadnego do ch*ja wafla porozumienia,fajnie, ze ktos od nas startowaÂł, fajnie, ze nie jechali wszyscy na darmo i jednak jakas impreza byla a reszty to juz wogole nie wymieniam... A nie ciagle marudzenie, ze cos wam nie pasuje................... Wrrrrrrrrrrrrrrrr A Ty Gixerku juz tak sie Chrisa nie czepiaj, bo prawda jest, ze on bardzo duzo potrafi i jestem pewna, ze jak dosiadzie w przyszlosci ciezszych maszyn to Ci pokaze gdzie raki zimuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze....A czy ja sie czepiam Chrisa???Ocenilem tylko tegoroczna Bielawe a Wy juz problem macie,moze zrzuccie klapki z oczu co?Jestem przynajmniej obiektywny....I pewnie bedzie Chris jezdzil lepiej odemnie bo juz lepiej jezdzi,ja juz stunterke sobie od 2 lat odpuscilem,najwiecej trenowalem w 2003 a teraz jakos przestalo mnie to jarac,wole gdzies w trase pojechac,chyba sie starzeje :wink:PS.:A najlepsze jest to ze najwiecej do powiedzenia maja osoby (bez urazy) ktore nie jezdza na motocyklu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer,ja nie mĂłwie ze wiek w tym konkursie ma znaczenie,poprostu jestem peÂłna podziwu dla Chrisa i piszÂąc o jego wieku chcialam podkreslic ze jak na tak mÂłodego to wiele potrafi :wink: A co do innych uczestnikow to wiadomo ze majÂą inne sprzety i pewnie by pokazali na co ich stac no ale trudno I wiesz trzeba dopingowac naszego Chrisa,Âżeby sie przypadkiem nie zniecheciÂł 8) Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt iz konkurs rozgrywal sie w deszczu sprawil ze powiekszyly sie szanse na zwyciesto uczestnikow na slabszych sprzetach, bylo widac ze fajery i srady byly za ciezkie do takich ewolucji na mokrym. Ale to nie oznacza ze wygrali ci co nie umieja jezdzic. Gixer, to ze wygral ktos na sprzecie ktoremu do 100koni brakuje conajmniej 90, nie oznacza ze poziom zawodow byl slaby :!: Gosc na bodajze RD80 pokazal najwiecej sztuczek na sprzecie, rozne akrobacje itd. Swoim wystepem zainteresowal publike, podobnie jak Chris. Bo w przypadku wiekszosci pozostalych uczestnikow wystep ograniczal sie do jazdy na gumie i widac bylo pewne znudzenie u widzow. A co do sedziow, to byli nimi ci dwaj amerykanie, Szymon Dziawer ze SM i ktos jeszcze, niestety nie pamietam Na przyszlosc moze warto by ustalic a takich zawodach jakies klasy pojemnosciowe by uniknac podobnych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi Anushka :wink: Ale jak nie jezdzisz na motocyklu to skad masz wiedziec o niektorych rzeczach???Bo chyba trzeba miec troche praktyki w jezdzie zeby oceniac obiektywnie to co ktos potrafi :wink: [ Dodano: 2005-06-05, 20:41 ]

Gixer, to ze wygral ktos na sprzecie ktoremu do 100koni brakuje conajmniej 90, nie oznacza ze poziom zawodow byl slaby
A czy ja powiedzialem ze byl slaby???Byl bez sensu bo na mokrej nawierzchni takich konkursow sie nie robi!!!
Gosc na bodajze RD80
Suzuki RG 80 :wink:
Bo w przypadku wiekszosci pozostalych uczestnikow wystep ograniczal sie do jazdy na gumie i widac bylo pewne znudzenie u widzow
Bo na wiecej im nie pozwalala mokra nawierzchnia
Szymon Dziawer ze SM
I wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.