Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I po Bielawie...


MarianKa

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze jak mogÂłam zapomniec i nie wspomniec o Saincie Saint przepraszam-chciaÂłam Ci podziekowac za to Âże nade mna czuwaÂłes,jestes kochany Szkoda,ze Cie tam nie byÂło :? ale i tak czulismy TwojÂą duchowÂą obecnosc 8) i dziekuje jeszcze za rozmowe telefoniczna-sorki,ze Cie obudziÂłam i za sÂłowa otuchy :wink: pozdrawiam A Wy chÂłopaki,ze tak powiem qurwa chyba kazdy moze miec swoje zdanie a nie juz nas opierniczacie,bo ja w tym momencie poczuÂłam sie urazona :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako,¿e mnie nie by³o to nie bardzo moge dyskutowaÌ na ten temat, ale powiem jedno krytykowac potrafi ka¿dy,ale coœ zrobiÌ,zadzia³aÌ to ju¿ inna bajka.Jedno co siê zgodze,to to,ze na mokrej nawieszchni nie ka¿dy móg³ pokazac wszystko co potrafi. A gadanie, ¿e na jednym sprzêcie czy drugim ³atwiej to tez inna bajka, bo czêœÌ tricków na ma³ym³atwiej a czêœÌ na du¿ym a wszystko zale¿y od zdolnoœci i przedewszystkim Ìwiczenia.No i Madzia ma racje,ze trzeba doceniÌ kto co mówi.Tylko uwa¿ajcie co by do rêkoczynów nie dosz³o:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i zenada ale wpierw spojrz na siebie... na motor pracowalem trzy lata wiec jak nie wiesz to nie komentuj. nie chce robic z siebie lansera ani nie twierdze ze cos umiem to jestem od kogos lepszy. to Ty zachowujesz sie jak gowniarz. a mowia zeby sluchac starszych. na pewno nie Ciebie. sam sie kompromitujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar napisaÂł/a:  Gixer, to ze wygral ktos na sprzecie ktoremu do 100koni brakuje conajmniej 90, nie oznacza ze poziom zawodow byl slabyA czy ja powiedzialem ze byl slaby???Byl bez sensu bo na mokrej nawierzchni takich konkursow sie nie robi!!!
Nie, ale mozna bylo wysnuc taki wniosek z Twojej wypowiedzi. A fakt iz na mokrej nawierzchni taki konkurs to pomylka, ale myslac z drugiej strony... nie po to sie tam ludzie tlukli po iles set kilometrow by konkurs odwolano.. o tyle dobrze ze sie odbyl
Skalar napisaÂł/a:  Gosc na bodajze RD80Suzuki RG 80 Wink
Tak wlasnie, mialo byc RG... swoja droga to nawet nie wiem skad i co to byl za gosciu... wie ktos moze jakie byly nagrody na SFF??
Skalar napisaÂł/a:  Szymon Dziawer ze SMI wszystko jasne ranting
Ale on jezdzi na motocyklu i ma o tym pojecie... ale jak nie on to kto? Wszyscy znajacy sie na rzeczy w tym czasie uczestniczyli w konkursie, wiec nie bylo nikogo innego by mogl go zastapic. hehe dobrze ze Mentosa nie dali do tej komisji.
Skalar napisaÂł/a:  Bo w przypadku wiekszosci pozostalych uczestnikow wystep ograniczal sie do jazdy na gumie i widac bylo pewne znudzenie u widzow  Bo na wiecej im nie pozwalala mokra nawierzchnia doh
Napisalem to w mojej powyzszej wypowiedzi. Ale sa jedne ewolucje przy ktorych, chyba nie ma za wielkiego znaczenia, czy sa wykonywane na fajerze czy tez motorowerze i maja podobny poziom trudnosci, choc moze jestem w bledzie np. jazda na buciorach trzymajac sie z boku/tylu motocykla, krecenie sie na baku, czy tez jazda na lezaco opierajac sie tylko rekami o bak.Ehhh zaczya sie tu robic troszke nerwowo.. wiecej luzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris,zostawie Twoja wypowiedz bez komentarza bo widac nic nie dociera...Pogratulowalem Ci,napisalem ze lepiej jezdzisz odemnie a Ty mi z obrazliwymi tekstami w moja strone.Wez sie synku zastanow nad soba bo ja jestem cierpliwy ale jak sie wyczerpie moja cierpliwosc to lepiej mi sie na oczy nie pokazuj :x

Tak wlasnie, mialo byc RG... swoja droga to nawet nie wiem skad i co to byl za gosciu... wie ktos moze jakie byly nagrody na SFF??
Z ekipy Resurection Riders,maja filmiki na www.scigacz.pl.Na nagrody byla pula 14 tys.zl.
A tak to zaczya sie tu robic troszke nerwowo.. wiecej luzu.
Ja jestem wyluzowany jak zawsze. I reszcie tez radze sie wyluzowac :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nagrody byla pula 14 tys.zl.
Oooo niezle... miejmy nadzieje ze za rok zobaczymy chlopaczka na czyms porzadniejszym i przekonamy sie czy tak samo daje rade na powazych sprzetach.Ale jakby nie bylo to i tak najwieksze emocje u ludzi wzbudzalo palenie lacza... przy tym wykazal sie Raptowny, ktory jesli dobrze pamietam, pomeczyl az 3 maszyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Gixer nie pierdol :):D:D dajcie se raz po mordzie i zasidzcie przy litrze a jak nie pasuja ta ja dam po mordzie zasiadziemu przu szkynce wĂłdki :):D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A to co skalar napisaÂł,ze ne ma rĂłznicy w pewnych trickach czy to motorower czy skuter to piwme,Âże sÂą :wink: [ Dodano: 2005-06-05, 22:41 ]

Ale jakby nie bylo to i tak najwieksze emocje u ludzi wzbudzalo palenie lacza... przy tym wykazal sie Raptowny, ktory jesli dobrze pamietam, pomeczyl az 3 maszyny  :)
No wÂłaÂśnie coÂś w tym jest,Âż eludzi to najbardziej krĂŞci choĂŚ reszta jest zdecydowania atrakcyjniejsza(moja opinia) i zawsze mnie lakki Âśich ogarnia jak siĂŞ ludzie pchajÂą przy paleniu gumy do pierwszego rzedu sam kiedyÂś tak siĂŞ pchaÂłem do puki nie ÂściÂągaÂłe mspalonej gumy z twarzy :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem jak œlimaki g³êbinowe wp³ywaj¹ na ekosystem kanady,ale wiem jedno,ze na œlimakcha kiepsko siê stawia na przednim no i jak masz delikatna opone,a œlimak jest skurwysyùsko twardy to mo¿esz z³apac kapcia.Gixer a ja mówi³em o litrze na ³eba na dobry pocz¹tek,potem wspomnia³em o skrzynce:D:D:D:D:D:D:D:DA ja tam wole tema mo¿e porozmaiwajmy o kobietach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak opowiemWam wszystko Âśpiewajaco, tylko nie wiem jak zaczaĂŚ :)Tak w ogĂłle to nie jest temat od spamowania, wiĂŞc juz zamilknĂŞ [ Dodano: 2005-06-05, 23:03 ]

A ja tam wole tema moÂże porozmaiwajmy o kobietach    
temat rzeka, tym bardziej,Âże wĂłdki nei pijam wiĂŞc za duÂżo nie powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze watek sie rozwija. Wyraze swoja skromna opinie mimo, iz tricki znam tylko ze zdjec - mam inna wizje jazdy na motocyklu.Gixxer ma duzo racji - bardzo duzo. Typ motocykla, a glownie jego rozmiar ma olbrzymie znaczenie, mnie udalo sie skuter Piagio Zipp poderwac na gume, a GPZty i Gs'a juz nie. Rozwiazanie wydaje sie proste (ktos je zasugerowal) podzial na klasy wg pojemnosci.Racja Gixxer'a o warunkach jest rowniez niezaprzeczalna. Powinny byc jednakowe dla wszystkich.Teraz kolei na dzieczyny, one maja racje we wzgledzie wieku. I tu Chris zasluguje na podziw (chodz znam 12-latka, ktory robi stoppie, wheelie i wiele innych trickow na motorynce - wkrotce bede nagrywal mu film to Wam pokaze). Tutaj rozwiÂązaniem byÂłoby wprowadzenie kategorii wiekowej i nie byloby problemu.Jesli chodzi o zachowanie Chrisa, bylo troche nie na miejscu. Pamietaj Chris,obrazajac kogos nie dodajesz sobie argumentow.Na koniec moje zdanie. To co robi Chris to 8) Masz moje uznanie i gratulacje. RESPECT!Gixxer rozumiem o co Ci chodzi i przyznaje racje - tzw. hendikap :mrgreen: (po naszymu).....wyrownanie szans zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jajko madrzejsze od kury ! Wiesz Gixer dupa jestes i juz co tam ze smigasz kilka lat siedzisz w branzy wiesz co i jak... ja tes sie niepotrzebnie odzywam bo te 10 lat jak jezdze to gowno wiem i dzieci ( niema tu zadnego podtekstu) wiecej od nas wiedza Gabrys palo a szramek tak czasami stawia cos na gume ??? bo jakos nigdy go w akcji niewidzialem , a slyszalem ze i kijowo sie z nim jedzie jak siedzi jako plecaczek:Ptak szramek ktos sie zalil na ciebie ( no ale to tylko raz bylo)A wracajac do tematu to nicche mi sie nic pisac bo zmeczony jestem:)...ech remember ---> devoty ---> always with out wings life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.