Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I po Bielawie...


MarianKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Jak juz jest rozmowa o kaskaderach to ja mam wielki szacunek dla Christian'a Pfeiffer'a. Koles poprostu wymiata!! wygral Streetfighter Day w Czechach w '03 i '04 oraz Erzberg chyba w '03 (jedne z najtrudniejszych zawodow enduro w Europie) na Gas Gasie (Szramer, masz dobra reklame ) jak juz wspominam o Streetfighter Day to moze ktos wie kiedy i gdzie bedzie to w tym roku... ostatnio bylo bodajze w Bechyne. Chetnie sie wybiore z jakas ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woooooooow ale jazda...nie by³o mnie jakiœ czas na forum (szko³a), ale obejrza³em sobie przed chwil¹ Jednoslad i kogo widzê? Chrisa pomysla³em sobie, ¿e fajnie ¿e wjecha³ w kadr ale ogl¹dam dalej i pojawia siê Chris po raz kolejny i kolejny... a na koniec okazuje siê ¿e niejaki Krzysiek zdobywa 4 miejsce i wszyscy s¹ zachwyceni jego jazda, ale brakuje temu ch³opaczkowi "wiêcej luzu" hihi. Moje gratulacje :mrgreen: co do samych zawodów to przecie¿ ka¿dy mia³ utrudnione zadanie bo wszyscy jeŸdzili na mokrym po drugie: nie wiem czy pada³o od rana czy nie ale wszyscy tez mogli pos³uchac prognozy pogody i na zawody wybraÌ siê kuŸwa motorynkami to nikt by nie narzeka³ ¿e mia³ za ciê¿ki sprzêt!! ka¿dy jeŸdzi na czym lubi i potrafi, a Krzysiek na swoim piŸdziku jeŸdzi jak na moje oko suuper 8) nie wiem czy za³apaliœcie to o co mi chodzi³o... ale moim zdaniem wszyscy mieli równe szanse i pokazali to na co ich staÌ (w takich warunkach) a Chrisa by³o staÌ na IV miejsce i na wyró¿nienie i to siê liczy :roll: Gixer ju¿ widzia³em kilka postów w których krytykujesz naszego forumowego "gówniarza" hihi ale to jest osobna sprawa...teraz jestem ju¿ trochê zmêczony i zaraz idê nyny... na razie obejrza³em tylko trening Chrisa i jego wystêp mozna podsumowaÌ cytatem który s³yszymy na pocz¹tku krêcenia jego treningu czyli: "dobry jest"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.