Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I po Bielawie...


MarianKa

Rekomendowane odpowiedzi

ÂświĂŞte sÂłowa saint!! GIXER: tak szczerze to wal siĂŞ na ryja!! gow.no robisz, chu.ja wiesz. pozdrawiam
Wydaje mi siê, ¿e przegi¹³eœ pa³ê totalnie :x Zachowujesz siê jak typowy nastolatek, który tak naprawdê, jak to powiedzia³eœ chu.ja wie, a wydaje mu ¿e pozjada³ wszystkie rozumy.Gixer napisa³ to co s¹dzi i oceni³ ca³¹ sytuacje obiektywnie, a Ty na niego naje¿d¿asz.Jestem pe³en podziwu dla twoich umiejêtnoœci Chris, ale powinieneœ jeszcze nauczyÌ siê szacunku dla innych, oraz przyjmowania konstruktywnej krytyki.S¹ na tym forum osoby z bardzo du¿ym doœwiadczeniem oraz wiedz¹ i do takich napewno zalicza siê Gixer.Powinieneœ to uszanowaÌ i nie zachowywaÌ siê jak gówniarz, który myœli ¿e jest najm¹drzejszy.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki arczi ale jak zauwazyles nigdy na forum nie wypowiedzialem sie o kims krytycznie procz gixera. staram sie robic wszystko by nikogo nie urazic i do kazdego zapalam sie optymizmem ale ten koles idzie mi na nerwy. moze i zna sie na motorach ale subiektywny nie jest. troszke jezdzilem na mniejszych i wiekszych sprzetach na gumie przedniej czy tylnej i wiem na czym jest trudniej to zrobic. a wracajac do nagrody to wynosila ona jakies gora 2,5 tys zl. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co w ten temat zaczyna mi przypominaÌ forum.dewotów.pl Na pocz¹tku kiedy zacz¹³em tu przebywaÌ by³ temat jak to œl¹zacy zawsze znajd¹ porozumienie przy flaszce lub skrzynce. A teraz co?? Zaczynaj¹ sie awantury o nic. A teraz wyra¿ê moje zdanie na temat SFF: fakt jest faktem ¿e impreza powinna byc odwo³ana z powodu z³ych warunków, fakt ¿e Chris przez te warunki mia³ wiêksze pole do popisu niz kolesie na wiêkszych sprzêtach. Nie mogê stwierdziÌ kto by³by lepszy na suchym Chris czy ludkowie którzy zajêli miejsca od 5 w dó³. Ty Gabryœ niestety zacz¹³eœ wysnuwac opinie ¿e Chris na suchym nie mia³by szans, tak przynajmniej ja to odebra³em z twojej wypowiedzi.Ja nie bêdê siê zbytnio wypowiada³ na temat techniki Chrisa lub innych startuj¹cych, bo po pierwsze primo nie by³em i niewidzia³em, po drugie primo gówno wiem na ten temat wiêc nie zabardzo mogê siê wypowiadac. Chris faktycznie troche pojecha³ po bandzie ze swoim textem, to ¿e cz³owiek jest wœciek³y nie usprawiedliwia takich wypowiedzi. Tak czy inaczej ch³opaki, wisicie sobie na wzajem po skrzynce piwa, tak na przeprosiny. Mam nadziejê ¿e nie bêdzie juz tutaj dochodzi³o do podobnych "spiêÌ" Pozdrawiam, i zluzujcie warkoczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo,SFF2005 dobiegl konca. Mimo deszczu impreze mozemy uznac za udana.Mistrzem Polski zostal Rafal Pasierbek z Niemodlina. Otrzymal nagrody wartosci ponad 10 tys zl!!!Przypomnijmy, iz sponsorami nagrod byly firmy:HELD (kurtki, spodnie, rekawice, ...)SHOEI (dwa wspaniale kaski!!!)ARIETE, HARRISoficjalny mail jaki otrzymaÂłem w firmie 8) i inne firmy nie zwiazane z branza motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂświĂŞte sÂłowa saint!! GIXER: tak szczerze to wal siĂŞ na ryja!! gow.no robisz, chu.ja wiesz. pozdrawiam
nie bêdê siê wypowiada³ na temat bielawy bo nie by³em i niewiele wiem. mo¿e tylko wtr¹cê, ¿e jest to bardzo dziwne, ¿eby kontynuowaÌ tak¹ imprezê w z³ych warunkach atmosferycznych. nie takie imprezy siê przerywa, a fakt kontynuowania œwiadczy tylko o braku szacunku organizatorów do zawodników (tzn. ich bezpieczeùstwo maj¹ g³êboko w d.upie myœl¹c tylko o sobie). co do twojej wypowiedzi chris to chyba lekkie przegiêcie. odrobine szacunku (gixer jest chyba troche starszy od ciebie). wkurzasz sie bo ktoœ pozwoli³ sobie na kilka s³ów krytyki. uwierz mi ¿e w twoim wieku odrobina krytyki mo¿e ci wyjœÌ tylko na dobre.nie wystarczy to, ¿e œwietnie jeŸdzisz na motorze ? po cholere te obelgi ??!!szanujcie sie ludzie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze zawodnicy startowali na wlasne ryzyko (mowiono o tym przed startami). po drugie przyznaje sie ze urzylem zbyt mocnych slow za co wielke sorry gixer. po trzecie to nie byly slowa krytyki tylko wymadrzanie sie i proba pokaznia swojej wyzszosci przez gixera. wszelkie osoby ktore urazilem swoimi powyzszymi wypowiedziami najmocniej przepraszam. slowa krytyki przyjme z usmiechem na twarzy ale wypowiedzi w stylu gixera trudno mi jest przyjac ze spokojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielawa byÂła w dechĂŞ i wszyscy pokazali na co ich staĂŚ heh mi siĂŞ podobaÂło na maksa, nie znam Chrisa ale spoko jeÂździ, tamtych czubkĂłw z Lublina tez nie znam ale teÂż mi siĂŞ odobaÂło, Hubercik fajnie trzepie kogutem, Szkoda Âże mentos nie jeÂździÂł na swoim tygrysie bo to juz wogĂłle jest ostry Âświr, no a Ci dwaj TonyD i ten drugi jakiÂś Chris to juÂż total odlot w deszczu takie rzeczy robiĂŚ :):), Zajebista imrpeza, jak moÂżna napisaĂŚ Âże to nieporozumienie, zmokÂłem w obydwie strony jak jakiÂś kurczak z laskÂą, Jak dojechaÂłem do rudy to nawet majty miaÂłem mokre ale byÂło warto, Pozdro dla wszystkich rockersĂłwww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i w koncu dosiadlem sie do kompa no i widze ze tu wrze !!co do bielawy to relacje doskonale strescila Madzia wiec ja juz praktycznie nie mam nic do dodania. bujanie z Madzia bylo the best, chliebowy dar... mmmiodzio. impreza w piatek giciooor. palenie gumy przez Kawabuze nio nio, tylko te cholerne uczulenie. co do pokazow szkoda ze padalo ale i tak bylo git duzo motorkow podjechalo a no i chlopaki pokazali nie malo, zreszta juz w piatek mozna bylo podziwiac, szkoda tylko ze zmioklismy w drodze powrotnej ale co cie nie zabije to cie wzmocni, sek w tym ze skora mi jeszce do teraz nie wyschÂła. juz gdzies ci Chris gdzies gratulowaÂłem ale sie powtĂłrze. daÂłeÂś czadu i nic tego nie zmienia !!!! zajebiscie bylo mieĂŚ komu kibicowac i bylo mile gardÂło zdzieraĂŚ DO PIEKÂŁAAA a tym lepsza satysfakcja ze przyniosÂło to skutek !! jeszcze raz GRATULACJE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednej wypowiedzi padÂło stwierdzenie ze ktos od kogos lepiej jezdzi.... co to wÂłasciwie oznacza?czy to ze ktos bawi sie freestylem jezdzi lepiej niz ten kto UMIE bardzo szybko smigac? moim skromnym zdaniem NIE. ja osobiscie wole ludzi w stylu ghostridera. wiem doskonale ze stoppie na skrzyzowaniu fajnie wyglÂąda itp ale to nie jest jazda. miaÂłem okazje byc plecakiem u goscia dla ktĂłrego zakret wziety bez uslizgu tylnego koÂła to zakret wziety za wolno i to mi sie podoba. ale niech kazdy robi na moto to co mu sprawia frajde i przyjemnosc. ale sie zaplÂątaÂłem:)ps. slimaki morskie majÂą caÂłkiem spory wpÂływ nawet na gospodarke kanady. mniej wiecej taki jak koniki polne na kurs dolara w stosunku do euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.