Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Takiego chamstwa to jeszcze nie widziałem !!!


mareo

Rekomendowane odpowiedzi

Jadê w Gliwicach, korki jak zawsze straszne, no to powolutku pcham siê blisko prawej strony i mijam stoj¹ce auta. Stosuje zawsze zasadê, ¿e w korkach wyprzedzam auta zawsze najwolniej jak siê da, by mi nikt numeru nie wywin¹³ (np. z drzwiami) Wyprzedzi³em jakiegoœ tira no i przede mn¹ stoi autko, którego min¹Ì nie moge bo za ciasno. Czekam spokojnie, a tu z ty³u z prêdkoœci¹ mo¿e 1km/h podjê¿dza do mnie tir, jest co raz bli¿ej, a¿ w koùcu we mnie stukn¹³, jakby tego by³o jeszcze ma³o to str¹bi³ po mnie jak po idiocie Wœciek³em siê jak cholera, tak bardzo, ¿e nie wiedzia³em co mam zrobiÌ, czy zejœÌ z motocykla, kamieù w ³¹pe i w szybe czy co?!? Pomyœla³em ¿e to przesada, chcia³em mu lusterko urwaÌ (zgodnie z radami innych tu na forum) ale niestety by³o za wysoko. Ogl¹d³em szybko straty na szczêœcie œladu nie ma. Ale wœciec siê mo¿na. Troche mojej winy w tym jest, bo pewnie goœciu w tym korku sta³ ju¿ od godziny, z³y by³ ¿e go jakiœ motocyklista wyprzedza, to mu na z³oœÌ zrobi³. Ale ¿eby tak od razu w kogoœ stukn¹Ì :?: :!: :?: Bezmózgie yeti !!! oby takich jak naj mniej. a nastêpnym razem to chyba siê nie powstrzymam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te¿ mia³em podobne akcje w korkach :?Raz mi jakiœ koleœ drzwi otwar³ i jelenia min¹³em dos³ownie na milimetryInnym razem konbiecina w niebieskim seicento w³¹czy³a spryskiwacze gdy by³em na wysokoœci jej przedniej szyby. oczywiœcie ca³y syf polecia³ na mnie Skoùczy³o siê na ostrej pzregazówce i pokazaniu œrodkowego palca (zdenerwowa³em siê)Ale nie wszyscy kierowcy tacy s¹.Ostatnio gdy lecia³em w stronê Wis³y, w Skoczowie na œwiat³ach by³ straszny korek, wiêc zacz¹³em siê przepychaÌ i ku mojemu zdziwieniu czêœÌ samochodó zje¿d¿a³a na praw¹ stronê jezdni, ¿ebym móg³ swobodnie przejechaÌ Tym dobrodziejom z przyjemnoœci¹ macha³em i dziêkowa³em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psycholi za kierownic¹ tirów jest coraz wiêcej. Ponadto, zaopatrzeni w CB radia czuj¹ siê ca³kowicie bezkarni. W razie czego wzywaj¹ kolesi na pomoc, a solidarnoœÌ zawodowa w tym fachu jest dosyÌ mocna + "bejsbole" w szoferce. Jad¹c puszk¹ mo¿na siê szybko odkuÌ, wyje¿d¿aj¹c przed goœcia i wyhamowuj¹c go do zera, ale dla moto trzeba faktycznie jakiœ patent wymyœliÌ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sierpieù 2004, chorwacka autostrada z wybrze¿a do zagrzebia. przed zagrzebiem korek na ok. 35 km. (na poboczu przyczepy kempingowe - to ci co zrezygnowali z dalszej jazdy w korku ). jedziemy sobie tak miêdzy stoj¹cymi samochodami, czasami poboczem. prawie wszyscy siê odsuwaj¹, jednak co jakiœ czas trafiamy na wyj¹tek. co wy na to, ¿e ten "wyj¹tek" ma zazwyczaj polskie tablice? a jeden to w ogóle by³ niesamowity-jakaœ rodzinka w za³adowanym po brzegi aucie. migniêcie d³ugimi- nic!, przegazówka- nic!!, klakson- dalej nic!!!, stoi jak sta³ w koùcu nie wytrzyma³em i zacz¹³em siê przeciskaÌ "na chama". jak byliœmy mniej-wiêcej w po³owie samochodu, moja pasa¿erka g³oœnym "PRZEPRASZAM!!!" zmusi³a wreszcie naszych wspania³ych rodaków do odsuniêcia siê lekko w lewo. paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, no rzeczywiœcie zdarza siê jakiœ palant na drodze, ale myœlê ¿e to dotyczy ka¿dego œrodka transportu poruszaj¹cego siê po ulicach.Ja na szczêœcie jeszcze nie spotka³em siê z chamstwem z strony "du¿ych" na drodze, owszem, zdarzaj¹ siê sytuacje kiedy to wywalam z ³uku a tu jelonek z przyczep¹ za³adowany kurami wyje¿d¿a z bocznej drogi ale...przecie¿ on siê nie zbierze z miejsca tak jak motorek czy lepsza puszka.Nale¿y o tym pamiêtaÌ.Zreszt¹ sam je¿d¿ê w pracy duzym sprzêtem wiêc wiem co piszê.Gorzej jest z ma³ymi puszkami, ci to czêœciej na chamca.No ale przecie¿ prawko mo¿e zrobiÌ prawie ka¿dy,kucharka, prawnik, student czy spawaÌ.wiêc co siê dziwic.Mareo nie ma nic gorszego jak zbicie przednich œwiate³, to jest bardzo uci¹¿liwa i kosztowna nauczka dla kierowcy-dupka.Nie ¿ebym namawia³, ale warto pamiêtaÌ o tym hehe.A z tym IQ kierowców to myœlê ¿e gdyby rzeczywiœcie by³o takie jak pisze Barto to mielibyœmy o wiele wiêkszy horror na drogach ni¿ jest teraz.p.s: Tak dla jasnoœci-TIR to okreœlenie rodzaju przewozu(karnet TIR), tabliczkê umieszcza siê na samochodzie(nie koniecznie ciê¿arowym, ¿uk albo cienias te¿ mo¿e jechaÌ na karnecie tak z ciekawoœci) podobnie jak tablicê"dzieci" w autobusie.Ale niestety jeszcze niektórzy na ciê¿arówkê wo³aj¹ "tir", na sprintera "Nyska" a na muchy"ptapta".....Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareo nie ma nic gorszego jak zbicie przednich œwiate³, to jest bardzo uci¹¿liwa i kosztowna nauczka dla kierowcy-dupka.Nie ¿ebym namawia³, ale warto pamiêtaÌ o tym hehe
No dobrze, ale czy taki chamski kierowca nie moÂże narobiĂŚ nam smrodu po odczytaniu tablic i zgÂłoszeneiu na policjĂŞ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trzeba kombinowaĂŚJak on Ciebie trÂąci zderzakiem i nie bĂŞdzie sladu a Ty zaliczysz glebe i zÂłamiesz nogĂŞ to teÂż  niby jego wina ale jak to uduwodniĂŚ?Za urwanie lusterka teÂż mogÂą Ciebie spisaĂŚ no nie?Pozdro
Moga spisac... ale Ty tez na bucie nie bedziesz mial lakieru z jego lusterka wiec tez Ci moga naskoczyc:)Swoja droga ja w 95% przypadkow spotykam sie z uprzejmoscia i sjezdzaniem puszek z drogi, 4% to stare, grube puste baby, ktore nie ze zlosci ale z tego powodu ze nie potrafia jezdzic to nie zjezdzaja a 1% to cwele w stuningowanym golfie I i slicznym dresie :krzeselko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak gosc dotkno cie z tyly to to dobijasz moto w jego dupe , stawiasz w poprzek aby niespingolil (policji potem tlumaczysz ze chcial uciec) dzwonisz po paly a goscia masz w dupie sprawdzone wiecie jaka pjana z p.y.s.k..a takiemu leci jak 30-40min musi czekac na radiowuz , pozatym to najcheanie z tylu.Oczywiscie jak przyjada niebiescy niesciemnia ze snie nieprzepychalo , trza powiedziec ze stal podjechalo sie bylo pelno miejsca a on ze zlosci to zrobil i dlatego wzywacie radiowoz. A jak sie niema czasu to stawiasz moto na bocznej wychodzisz otwierasz takiemu drzwi i w morde lub buta w lampe, nieudowodnia ci ze to ty zbiles (byles gdzies indziej ) , pozatym ja niedyskutuje z takim albo jak jest za madry to paly albo pala Po okolicy jezdzi jeden maluch brazaowy z bialymi pasami co ma drzwi wgniecione od mojego buta terazx jakos potrafi kozystac z lusterka!Mial jakies waty ale gdy sie zatrzymalem uciekal na szczecie ok 4-5azy przez 10 lat jazdy na moto zdazylo mi sie tak ostrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.