Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Maciek_XTZ750, no pewno ze podejmniemy wyzwanie !! z naszymi mega kondycjami buhaha !! oj a widze ze plan imprezy na serio zaciekawisty !! wiec bedzie mega biba no i 100 TV grzybiarzy hmmmm Anushka, ciekawe co to za nagroda bedzie ... jak mnie dopuszcza to bede walczyl do ostatniej kropli !!!Maisha, chetnie zagram z Toba w druzynie bendziemy se podawac hie hie no ja tez nie kopalem ... bala juz dosc dawno a co prindkosci no to tak zebysmy razem se prykali w grupie jednak ekipka z rybnika podjerzdza pod salon takze wypatrujcie nas tam juz coraz blizejjjjjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint, My sie spotykamy o 9 rano na MC w pszczynie takze jak chcesz mozesz sie do nas dolaczyc. [ Dodano: 2005-05-13, 00:21 ]saint, My sie spotykamy o 9 rano na MC w pszczynie takze jak chcesz mozesz sie do nas dolaczyc.Maisha, dlatego niemoze sie doczekac gry w pilke gdyz na koncu jest wymiana koszulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTimac hmm a czy to nie zapoxnoo O dizĂŞki za wytÂłumaczenie trasy przybĂŞdziemy tam z MiĂŞskiem o puÂłktualnej porze.A Timac a ja jak bym z wami jechaÂł to tez byÂś cie troche powoli, bo ja totak gĂłra 120-no w porywach 140,ale to juÂż walka z motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna cycki jedne w mordê je¿a Jak to zwykle u Wicherka bywa, zawsze musi coœ wyskoczyÌ Niestety nie zd¹¿ê na 10:00 do domu dziecka z powodu....póŸniej powiem A tak chcia³em zobaczyÌ uœmiechniête miny dzieciaków W ka¿dym b¹dŸ razie dojadê ju¿ pod szko³ê, wiêc pilnujcie mi tam, ¿eby wszystkich kie³basek tubylcy mi nie wy¿arli No narta, h³e h³e h³e :hooah!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesko69, mowisz partek no pomyslimy rozwazymy na invadersach P no chyba ze przyjade wieczorem do sarnowa:P:Pjudoga wlasnie jedna mi sie popsuÂła tzn popruÂła popsuÂła = popruÂła :x kord enaprawd ejestem bardziej przychylna wesji by zajechac do was na wieczĂłr jak sie przytocze z warszawy tzn jak sie bede z niej toczyc a zzaraz obadam trase [ Dodano: 2005-05-13, 10:22 ]OK JAK WSZYSTKO POJDZIE PO MOJEJ MYSLI TO SARNOW JEST MOJ Z TYM Z EOD GODZINY WIECZORNEJ CYZLI MOZE NA KAPELKI SIE ZAÂŁAPIE pOZDRO [ Dodano: 2005-05-13, 10:24 ]KWESTIA UGADANIA SIE Z TRENEREM I POZNIJE TELEFON DO KOGOS TRZEZWEGO W MIARE :pOBY WYPALIÂŁO !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha, dlatego niemoze sie doczekac gry w pilke gdyz na koncu jest wymiana koszulek  :D
Taaaaaaa ^^ Szkoda tylko ¿e nie mam koszulki forumowej... ktoœ bedzie musia³ za³o¿yÌ tak¹ obcis³¹ ale naszczêscie z przeciwnej dru¿yny wiêc nie ma siê co martwiÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja caÂły czas myÂślaÂłem Âże ten SarnĂłw jest gdzieÂś za MikoÂłowem (nie wiem czemu), ale teraz przeczytaÂłem jeszcze raz plan dojazdu i wyszÂło mi Âże chodzi o SarnĂłw ktĂłry leÂży pomiĂŞdzy Psarami i Preczowem. Fajnie bo myÂślaÂłem Âże to bĂŞdzie dalej Jutro dojadĂŞ do was okoÂło goziny 12. Nie wiem jednak czy zostanĂŞ na nockĂŞ, wszystko wyjaÂśni siĂŞ na miejscu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy 60 km/h i jak ktos bedzie naginal to po mordzie!!!!!!!!!!!!!
Âże jak :?: to mamy jechaĂŚ jak na paradzie z okazji MBS'u :?: znowu zagotowane silniki zmieniÂłbyÂś juÂż tego piÂździka na jakiegoÂś XT'ka i jeÂździÂł jak facet Zrobimy zadymĂŞ jak siĂŞ patrzy :krzeselko: :verycool: do soboty :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy 60 km/h i jak ktos bedzie naginal to po mordzie!!!!!!!!!!!!!
Âże jak :?: to mamy jechaĂŚ jak na paradzie z okazji MBS'u :?: znowu zagotowane silniki zmieniÂłbyÂś juÂż tego piÂździka na jakiegoÂś XT'ka i jeÂździÂł jak facet Zrobimy zadymĂŞ jak siĂŞ patrzy :krzeselko: :verycool: do soboty :!:
powoli teÂż trzeba potrafiĂŚ jeÂździĂŚ..dobry szofer poszaleje nawet przy 30 km/h pisssssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy 60 km/h i jak ktos bedzie naginal to po mordzie!!!!!!!!!!!!!
Âże jak :?: to mamy jechaĂŚ jak na paradzie z okazji MBS'u :?: znowu zagotowane silniki zmieniÂłbyÂś juÂż tego piÂździka na jakiegoÂś XT'ka i jeÂździÂł jak facet Zrobimy zadymĂŞ jak siĂŞ patrzy :krzeselko: :verycool: do soboty :!:
KudÂłaty on jezdzi jak facet niezaleznie od tego na jakim moto siedzi.... A i ludzie chyba sie wam nic nie stanie jak pojedziecie te 60km/h to nie tylko chodzi o Chrisa ale i PRC... moze i innych.... luzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.