Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie! Na festynie dla dzieci w Tarnowskich G. byly dwie Panie reporterki z Dziennika Zachodniego. Pytaly o rozne rzeczy i robily fotki ( w poniedzialek ma byc artykol ). No to im opowiedzialem o Domu Dziecka w Sarnowie. O zbieraniu kasy, o zakupie rowerkow itd. Zapisaly to sobie w swoich kajecikach. Moze sie tam pojawia, no i dobrze bo jak nas widza tak o nas pisza. Moze sie okazac ze jak sie takiego PSYCHOPATE obedrze z jego kasku i reszty pancerza to w srodku jest normalny, mily i wrazliwy czlowiek. Uff, tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

oj dawno mnie na neciku nie bylo i tu sie temacik rozwinol ze ho ho nie moge sie juz doczekac najpierw dzieciaczki no i potem impraaaa

Jak tak polowa ludzi na noc nie moze, nie przyjedzie to widze, ze zostana sami najwytrwalsi Cool
eee no nie martw sie ekipa bedzie 8) 8) a co do wczesniejszego to mam nadzieje ze ze mna tez sie napijesz
co do kucharza to jestem do waszej dyspozycji Very Happy
no saincik juz nie moge sie doczekac kielbasiorki bo byla dobra ostatnio no i tego zielonego ogurasa hehe :roll: no a pogoda nie nalezy sie przejmowac jak my bedziemy i zabierzemy ze soba mase dobrego humoru i zaczerpniecie troche z mojej zjechanej osobowosci to bedzie cieplucho, wesoluchno, i odjazduchno !!!!! no i jeszce jakies inne ...uchno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie przybede:( nad cyzm niezmiernie ubolewam  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  ale niestety zycie sportowca 8) dlatego tez ja jestem w Warszawie a wy bawicie sie w sarnowie zycze miÂłej zabawy i nie zapomnijcie o mnie moze zobacyzmy ie nastepnym razem:(  :cry:  :cry:  :cry:  CO ZA BĂL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :cry:  :cry:
Motomanka plisss nie przejmuj sie,odbijemy sobie to nastepnym razem 8) a tymczasem trzymam za Ciebie kciuki na mistrzostwach,masz mi tam zdobyc jakis medal 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,piszcie kiedy bedzie ten zlot w Sarnowie bo ja sie z moja MyniÂą zapisuje. Pozdrawiam wszystkich no i do szybkiego zobaczenia:)
w sobote mam na impreze do zaoferowwania tani oryginalny alkochol wysoko procentowy "ABSOLWENT" po 8 zÂł 0.5 > zgÂłoszenia na 500 055 799. > min. 10 flaszek Hmm od miejsca zbiorki na trasie po przekroczeniu 100 km/h gasze silnik i podpinam line do czegos mocnego > moja Joasia (motor) ma silniczek na dotarciu /miesko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie przybede nad cyzm niezmiernie ubolewam  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  
a co z krĂŞceniem filmu? bez najwiĂŞkszej gwiazdy to bezsensu krĂŞciĂŚ...
Maisha, jezeli uda Ci sie zalatwic jeszcze jakies kapelki to najlepiej na jak wczesniejsza pore , bo caly wieczor mam juz zapchany !
Myœle, ¿e skoro s¹ te 3 kapele, to ja ju¿ nie bêdê kombinowaÌ, po co forumowiczów nara¿ac na koszta, skoro wydaje mi siê, ¿e zespo³ów jest doœÌ, to nie ma byÌ koncert tylko zlot, a muzyczka do atmosferki A co do pogody, to zobaczycie, ¿e jeszcze bedziemy w strojach kompielowych lataÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Ludkowie przydazyl mi sie dosc duzy niefart. nie bede sie wglebial w szczegoly ale final taki ze leze pocerowany jak stary worek, kilkadziesiat szwow plus gips. mam nadzieje ze do soboty bede chociaz mogl wstac z wyra i Miras mnie katamaranem dowiezie...pozdrawiam, obolaly Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.