Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze napisane tylko chyba troche za dlugie. Tu raczej nie chodzi o essej, prawda? W przyszym roku, jesli nic sie nie zmieni a mam w planach wypad do Polski to poswiece 1 dzien i z chcecia do Was dolacze. Jak to jest jest, ze w UK 95% autostrad jest bezplatnych a na platnych odcinkach placi sie grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za długie - i jakoś w tym piśmie nie ma czegoś tego - tego co by mnie przekonało na ich miejscu, a apelowanie o zdrowy rozsądek i udzielanie im rad jest nie na miejscu bo oni maja nas centralnie gdzieś - my protest a oni podwyżke No i chciałem tylko powiedzieć że Pani Alicja R jest tylko rzecznikiem - ona nie ma przecież nic do powiedzenia i to nie jej wina że tak się dzieje - ona mówi to co jej każą. To jest jej praca mówieniem nam tego co jej każą, no i chyba mają kiepskich doradców, marketingowców, ekonomistów, a wyliczenia z dochodu motocyklistów to ich analityk robi chyba w PEJNCIE (ten zwbudowany w windowsa) albo innym skomplikowanym programie matematycznym.Szacun dla Ciebie TAZZ że ci się chciało to napisaćPozdrawiam czytelników ze Stalexportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że pisał bym żeby ekipa coś napisała gdybym sam nie napisał datowane 24 października do KWP i SE i nawet otrzymałem odpowiedź. Do Giertycha [ tu tobie zostawiam pole do popisu] nie pisałem ale do Kancelari Premiera i owszemJa to sobie pojade kolejny raz na WASZ zlocik żeby mieć podstawy do kolejnych pism do stron "konfliktu" a Ty sobie przeżywaj na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest projekt ulotek odnosnie akcji motocyklistow oraz ogolnych działan SE. Głównie chodzi podwyżkę dla wszystkich. JAk widzicie walczymy nie tylko o znizki lub darmowe przejazdy dla motocykli, ale rowniez z pazernoscia SE przeciwko 40o, ktore rowniez posiadamy.Ulotki juz sa przygotowane i wkleje je wkrotce, tymczasem zapraszam do linku ekipy z Krakowa..ulotki trafia do nas jak i do krakowa.... chetni do kolportazu ulotek na terenie slaska prosze o kontakt z kosma albo ze mna.Jak wiecie padły propozycje wyprodukowania ulotek i od dłuższego czasu były one przygotowywane przez użytkowników forum;Będą dwie edycję ulotek:1 będzie do kserowania i każdy troszkę ich zrobi na własną rękę – wzór jest gotowy. Od jutra startujemy.Natomiast druga będzie wymagała wkładu finansowego – czym więcej kasy zbierzemy, to więcej ulotek wydrukujemy.UWAGA ! jeśli ktoś chce złożyć ofertę drukowania proszę ją złożyć na PW lub maila – dane do kalkulacji: nasz projekt, drukujemy A-5 obustronnie w kolorze, nakłady od 2500 szt w górę – przynajmniej do 10 000.Jeśli uzbieramy dużo kasy będzie jeszcze więcej!Specjalnie na tą okazję aby nie było żadnych wątpliwości założyłem osobne sub-konto przeznaczone tylko do wpłat dotyczących ulotek, dzięki temu wydruki wpłat będą do dyspozycji, razem z rachunkami za ulotki z firmy ,która nam to przygotuje!Cała akcja będzie rozliczona co do złotówki Każda wpłata się liczy; nie lekceważmy żadnej kwoty.Niektórzy z różnych powodów nie mogą brać czynnego udziału w akcji, może w ten sposób zechcą pomóc.Wszyscy wpłacający znajdą się na liście wg kolejności alfabetycznej bez wykazywania kwot, tylko Nick !W czasie akcji, jak i po niej rozliczenie wpływów i wydatków do wglądu; każdy, bez wyjątku będzie mógł zapoznać się tymi danymi –WSZYSTKO TRANSPARENTNE !Konto:Szczęsny Filipiak17 1140 2004 0000 3302 6497 9660Tytuł: ULOTKA i Twój Nick (lub inna nazwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.