Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera myślę, że w SE jest ktoś uparty i chce pokazać, że wszystkie groźby nasze i nie tylko nasze ma w du... i mając w ręku podpisane umowy z naszym rządem może spać spokojnie. Myślę, że można by było powalczyć drogami legalnymi ale to wymaga angażu kogoś znającego przepisy i mającego duże wpływy w sądownictwie i rządzie i bardzo cierpliwego bo potrwa to napewno lata zanim coś się uda zrobić, tyle tylko, że to wymaga ogromnych kosztów a zysk nie wiadomo jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka autostrady z 6,5 zł na 8 zł to wzrost o około 23%O tyle też pewnie średnio wzrośnie czas płacenia za motocykl na bramce, czyli "rekordziści" zamiast 15 minut teraz będą płacić prawie 19 minut Jeśli nadal będzie rosła cena A4 to za kilka lat trzeba będzie ze śpiworem jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostre słowa przychodzą na myśl słuchając o planowanych poczynaniach Stalexportu.Wikipedia: "Odcinek A4 eksploatowany jest przez Stalexport Autostrada Małopolska S.A. na podstawie koncesji udzielonej 15 marca 1997 przez Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej spółce Stalexport S.A. Umowa koncesyjna podpisana została 19 września 1997 i ważna jest do 2027 roku."Po pierwsze ciekawe kiedy skończą się remonty A4, jak nie remont nawierzchni która wytrzyma maks. 10 lat, to mosty, i tak od dobrych kilku lat. Do 2027 rok może (?) Stalexport zdąży z remontem. Jak skończą się wszystkie remonty to wtedy ciekawe ile za autostradę będzie trzeba płacić, bo jak na razie to za wyrób autostradopodobny płaci się 13 zł, autostrada po 20 czy 30 zł za kilometr oczywiście, bo to wielki luksus mieć w XXI wieku autostradę w Europie. Na czas remontów do 2027 niech Stalexport zmieni znaki na na: http://img687.imageshack.us/img687/548/autostradaznak400.th.jpgewentualnie niech przy bramkach zostanie postawiony taki znak: http://img688.imageshack.us/img688/848/9884.th.pngi napis: punkt poboru legalnego "haraczu", oraz niech zmieni nazwę na: Stalexport Ałtostrada Małopolska S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tam się idiotą nie czuję...po prostu uważam , że idiotą jest ten kto płaci i daje się oszukiwać jakimś kolesiom i firmom z układami.Abonamentu TV też nie płacę albowiem mam kablówkę i uważam, że dwa razy płacić za to samo jest idiotyzmem.Jak chcę kupić samochód, chleb, mleko,koparkę,telewizor, samolot, piwo lub komdomy zwracam uwagę na cenę i jakość ponieważ idiotyzmem oraz skrajnym kretynizmem jest przepłacanie.Jakbym zobaczył kolesia na ulicy który rozrzuca swoje pieniadze na lewo i prawo to uznałbym go za wariata.To samo jest z autostradą,tfu,A4...Płacenie za nią to takie właśnie rozrzucanie pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś zapytać czemu w Polsce nie robią wyłącznie betonowych dróg? ano właśnie dlatego, że asfalt ma inne właściwiości, których nie ma beton - jest "rozciągliwy", nie pęka na mrozie i można go remontować bez konieczności rozbiórki do gołej ziemi... no i jeszcze jedno na korzyść asfaltu : ilu ludzi albo ile firm zarobi na remotach prowadzonych co 40 lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole ostatnio prasa sie podniecala ze chyba przy budowie A2 podpisali PO RAZ PIERWSZY gwarancje na 5 lat!!!!czyli jak cos sie w ciagu 5 lat zjeb.... to maja to naprawic za fre...do tej pory tego nie bylo????to jak ktos wybudowal droge, to za pol roku mogla sie znow rozwalic.. ja pier... i my na to podatki dajemy????a ta komorka, to jak giemul napisal... w lape dostana od wykonawcy, podwykonawcy 10,000 dniowki to badania wyjda IDEALNIE a wykonawca i tak na tym zarobi pare mln na czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak a za jakis czas (kurza morda nie wiadomo jaki) zbudują albo skiepszczą nieważne następne drogi A ileśtam i za następne będzie trzeba płacić i jak słyszałam we wczorajszym dzienniku jeszcze drożej i jeśli teraz nic się nie zrobi to przyjdzie i motongom tak słono płacić. Cholera zostanie nam tylko jazda wsiami i leśnymi drogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozdupcył mnie fragment w tym artykule, że po drodze do WRO będe musiał 11 razy sie zatrzymywać <rotfl>już nie chodzi o koszta, bo kumam, że ponoć sie należy, ale o czas - i nikt mi nie powie, że te głąby po architekturach zaplanują bramki w taki sposób żeby 'szło to w miare płynnie'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie na to że lepiej kupić szmatolotnię .... hehe ...... rece opadająPonownie !!!! - jeśli w piątek ktoś na SB coś powie o motorach na bramkach ( w okolicach Gliwice- Katowice) - bardzo zwiększa się ruch na S1 .... czyli na Olkusz. Akcja rozpoczęta juz daje efekty ... teraz tylko wytrwałość i konsekwencja działania ... byle do wiosny .... z ludem pracującym miast i wsi jeszcze nikt nie wygrał - zwłaszcza że mamy coraz większe poparcie tak u puszkarzy jak i w mediach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.