Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do planowanej akcji z dystansem odnosi się rzeczniczka Stalexportu. - Nie mamy wpływu na wysokość opłat za przejazd autostradą. Nie możemy ich ani obniżyć, ani zdjąć. Opłaty zatwierdził minister infrastruktury, który podał nam podział na pięć kategorii. W I kategorii znalazły się samochody osobowe bez przyczepki i motocykle, za które opłata wynosi te 13 zł. Nie jesteśmy w stanie nic poradzić na to, że motocykliści płacą tyle samo co właściciele samochodów osobowych - powiedziała dla Onet.pl Agnieszka Rajtar, rzeczniczka Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje w radiu i tv o akcji to jedna sprawa, a informowanie o niej kierowców 4oo w danym dniu i kierowaniu ich innymi drogami to 2 sprawa, proponuje dogadać sie z grupą CB-Silesia www.cb-silesia.pl, to grupa ludzi ze śląska zrzeszająca miłośników CB-radia, myślę że jeśli by się do nich zgłosić to w dzień przejazdu przez A4 mogli by przez CB na kanale 19 od strony śląska informować wszystkich kierowców na temat możliwości przejazdu przez A4 bądź kierować ich drogami alternatywnymi, da nam to tyle że kierowcy jadący przez Śląsk na Małopolskę będą wiedzieć co sie dzieje i jakie ewentualnie drogi wybrać, a i myślę że w tedy i CBisci z małopolski się dołączą i od swojej strony pomogą kierowcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dogadać sie z grupą CB-Silesia www.cb-silesia.pl, to grupa ludzi ze śląska zrzeszająca miłośników CB-radia, myślę że jeśli by się do nich zgłosić to w dzień przejazdu przez A4 mogli by przez CB na kanale 19 od strony śląska informować wszystkich kierowców na temat możliwości przejazdu przez A4 bądź kierować ich drogami alternatywnymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się zorganizują i puszczą nas na 1-2 okienek???????wiedzą, że akcja będzie,to wzmocnią obstawę i lipa... a później będą nam dziękować za dodatkowe wpływy do kasy.......................no i co do kasy na opłaty, to popieram banknoty 200zł - łatwiej je zdobyć niż tyle bilonu!mają tam może czytniki z kartą??? to też blokuje... szczególnie jak im się serwer obciąży ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.