Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odnosnie tego sikania to dalo mi troche do myslenia. Z tego co wiem to stojac przed bramkami nie bedzie nam wolno zejsc z motocykla czy zdjac kasku. Silnik bedzie mozna wylaczyc pod warunkiem ze ostatni zostawi swiatla pozycyjne. Poprawcie mnie jesli sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zostało już wszystko powiedziane w tym temacie.Media poinformowane, petycja w podpisie…pozostało licznie stawić się w piątek na bramkach i czekać na rezultat…i nie piszcie proszę, że ja nie mogę bo: ( mam robotę, nie mam luftu w kecie czy że mnie owsiki w dupie kilają). Kto nie może to trudno, nie będzie go.Liczy się to żeby stawili się wszyscy Ci którym zależy żeby coś zmienić w tym ”chorym kraju” Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie gdyby ktos pytał:Może to, co napiszę będzie kaleczne, ale proponuję to zamieścić w głównym ogłoszeniu akcji itp.:Pytanie: Po co tu przyjechałeś/przyjechałaś?Odpowiedź: Ponieważ chcę się sprawnie przejechać na wycieczkę do Katowic (odpowiednio Krakowa).Pytanie: Czy jesteście zorganizowaną grupą, czy akcja ma charakter blokady?Odpowiedź: Nie. Jestem indywidualnym kierowcą. Nie jestem w żadnym ugrupowaniu, a charakter mojego przejazdu jest czysto rekreacyjny. Miło mi, że jest wielu takich jak ja.Pytanie: Co nie podoba Ci się w autostradzie A4?Odpowiedź: Fakt, że posługując się jednośladem muszę płacić taką samą opłatę jak samochody do 3,5t. Ponadto dla motocyklisty uciążliwym jest płacenie na bramce ponieważ, ze względów bezpieczeństwa, zajmuje mi to odpowiednio więcej czasu, co może być utrudnieniem dla pozostałych członków ruchu. Uważam, że opłata od jednośladów nie powinna być wcale pobierana: udrożniłoby to płynność na bramkach, upłynniło ruch i zachęciło kierowców jednośladów do korzystania z autostrad czym rzyczyniłoby się znacznie do wzrosu bezpieczeństwa.Ponadto:1. Żadnego palenia gumy!2. Żadnego strzelania z wydechów.3. Żadnych popisów podczas jazdy.4. Odległości między motocyklami, na mijanego, zapewniające 2sek okres czasu na reakcję względem pojazdu poprzedzającego.5. Żadnego wyprzedzania!6. Zajmujemy tylko pas prawy!7. W kolejce czekamy grzecznie na własną kolej.8. Ubrani jesteśmy kompletnie, posiadamy dokumenty pojazdów, prawo jazdy itp.9. Pamiętajmy! Jesteśmy kierowcami pojazdów silnikowych, jednośladów, motocykli - zatem POKAŻMY KLASĘ!10. Z Policją rozmawiamy kulturalnie, spokojnie - okazując im szacunek do wykonywanej przez nich pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.