Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie ), ludzie z Krakowa mają plan taki:Wysłanie petycji (treść na forum grupa-poludnie):Zbiórka podpisów do przyszłego tygodnia...W piątek przed południem zawiezienie petycji do Mysłowic do siedziby Stalexportu.Jeśli będzie mało podpisów, to bez nich, a jeśli dużo to dołączymy.Pierwsza akcja 31.07. piątek np. godz 17/18Mam nadzieje, ze akcja sie uda.Ja niestety jutro wyjezdzam na urlop i nie bede mogl przekazywac informacji z tego forum na tamto, ale prosilbym Was o uzgadnianie wspolnego terminu z kolega Filip67 z grupy-poludnie.W kupie sila!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie (i Panie ), ludzie z Krakowa mają plan taki:Wysłanie petycji (treść na forum grupa-poludnie):Zbiórka podpisów do przyszłego tygodnia...W piątek przed południem zawiezienie petycji do Mysłowic do siedziby Stalexportu.Jeśli będzie mało podpisów, to bez nich, a jeśli dużo to dołączymy.Pierwsza akcja 31.07. piątek np. godz 17/18Mam nadzieje, ze akcja sie uda.Ja niestety jutro wyjezdzam na urlop i nie bede mogl przekazywac informacji z tego forum na tamto, ale prosilbym Was o uzgadnianie wspolnego terminu z kolega Filip67 z grupy-poludnie.W kupie sila!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze warto by było podpisac również Motocykliści śląska i południowej polski w koncu bana łaczy z jednej strony południe a z drugiej śląsk jesli sa potrzebne podpisy to moze warto listy zostawic w salonach motocyklowych w sklepach i serwisach no i moze na zlotach choc do 31 niewiele czasuwarto tez sie zastanowic nad cyklicznośćia "imprezy" o ile efekt nie zostanie osiągniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że bardzo szybko wszystko zorganizowaliście i podziwiam Wasz niezwykły zapał bojowy, ale według mnie to cała akcja nie przyniesie pożądanych rezultatów. Ponieważ jak wszyscy dobrze wiecie PL to nie UK i w PL głos społeczeństwa tym bardziej motocyklowego, czyli dosyć małego nikogo nie obchodzi tym bardziej prywatnego przedsiębiorcy, który jeżeli sie na to zgodzi to porostu straci. A akcja spowoduje tylko masowe zdenerwowanie ,,cywili" w tej wojnie i jeszcze większe znienawidzenie motocyklistów... Autostrady sa własnością prywatnych spółek i nikt Wam po nich nie każe jeździć a jak nie chcecie za nie płacić to jezdzijcie sobie krajowymi - tak bym to widział jakbym był prezesem tej firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ja ja 31.07 stawiam sie na 100%..07.09 też mogę być.14.09 odpada bo wtedy jest MotoGP.O całej akcji poinformowałem zaprzyjaźnioną prasę motocyklową.Oj będzie się działo...Akcja przyniesie skutek, jeśli będzie cyklicznie powtarzana aż do momentu zaprzestania pobierania opłat na A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby dać znać chłopakom z tvn turbo. Tam w redakcji jest kilku ludzi, którzy sami śmigają a do tego nigdy nie zauważyłem, żeby byli nie przychylni w stosunku do nas w swoich reportażach. Jeśli naprawdę mamy zamiar to nagłośnić to myślę, że oni dali by radę a przy tym zrobiliby to bez zbędnych głupich komentarzy np. w Raporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że bardzo szybko wszystko zorganizowaliście i podziwiam Wasz niezwykły zapał bojowy, ale według mnie to cała akcja nie przyniesie pożądanych rezultatów. ......A akcja spowoduje tylko masowe zdenerwowanie ,,cywili" w tej wojnie i jeszcze większe znienawidzenie motocyklistów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bym tym ciu*ą nie dał złamanego grosza i jechał dłuższą ale pewnie i tak szybszą dla motocykla drogą przez Olkusz ale w tym wypadku się poświęcę i też mogę podjechać na bramki dla dobra sprawy. Rzućcie tylko terminem i jakimś miejscem spotkania i zróbcie jakieś masowe PV na forum ( o ile to możliwe dla tylu użytkowników).A najlepiej to iść do gazety i telewizji żeby niczemu winnych zmotoryzowanych ostrzec żeby w danych dniach nie jeździć A4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł!!Przyjade na 100%

Bezsensu jechać na bramki w balicach, bo jeśli akcja będzie w tym samym czasie to licząc na jej efektywność tam też powinien być mega duży korek. Więc strzelimy sobie sami w kolano [tak jak był rozpierdol w po JG] - nawrotka w Chrzanowie jak najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.