Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem petycja jest całkowicie zbędna, bo jakie jest podejście firmy StalExport wiemy doskonale. Nie ma szans, że dobrowolnie obniżą opłate.http://www.motofakty.pl/artykul/zbuntowal_...rzejazd_a4.htmlMyśle, że termin jest już ustalony - wedle ankiety 14stego. Trzeba teraz rozgłośnić akcję, żeby dzień przed nie wyszło, że najwięcej było tylko gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można nie zaplcić ;] no sory ale dajmy na to 100 osób nie bd wylappywac i dochodzic do tego kto nie zapłacił ;] a tempo jazdy powinno być typowo zamulajace tak do 100km/h ew. na bramkach zastawić i zrobić sobie takie 30minutowy postój  zeby przysłowiowe kosci rozprostować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dolącze wszystkimi moimi drobnymi!!... bo mnie ostatnio tak wq......zdenerwowali ostatnio jak był w remoncie zjazd na jedynke i sie zagapiłem no to bije na bramki bo tam można było zrobić nawijke....ale nie mur postawili... jak tylko będe mógł to o17.30 będe na bramkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postaram sie byc:D 15 mam weselicho ale chyba wczesniej nie bede jechal;]Mysle ze jak damy znac do tvn-turbo to napewno chlopaki sie pojawia;]Apropo pieniedzy trzeba sie dogadac na bank czy placimy miedziekami zeby dlugo liczyly:D czy grubymi zeby wkocnu nie mialy jak wydawac:DDobrze bylo by zalozyc osobny temat z obecnoscia, wpisywac tylko jeden post " bedę" czy cos takiego, to bedziemy wstepnie wiedziec ile osob z FŚM bedzie sie zbieralo a pozatym kazdy ma kumpli;]To czekam na dokladny termin i info o zbiorce i jedziemy;] Bym zapomnial warto dac znac do motogenu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale... Po pierwsze zapłaciłeś za przejazd więc czemu tego nie wykorzystaćPo drugie "płacisz" na 4 bramkach a nie na 2 więc większy efekt akcji.Po trzecie... za parenaście zł masz ponad 100km parade motocyklową z prędkościami "autostradowymi".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także popieram tą akcje i jeśli tylko będę mógł być to sie zjawie. Żeby to przyniosło efekt, ta akcja musi zostać powtórzona paro krotnie, w przeciwnym wypadku nie ma co sie za to nawet zabierać, bo jednorazowa taka blokada raczej nie przyniesie efektu, kolejną sprawą i niemniej ważną jest jak najbardziej nagłośnić to co chcemy zrobić, a przyniesie to dodatkowe efekty tej sprawie, między innymi takie że kierowcy puszek będą wiedzieli o tym co planujemy więc jeśli któryś z nich jednak będzie chciał jechać A4 w tym czasie zapewne będzie bardziej wyrozumiały, a duża większość pewnie wybierze "alternatywne" drogi, co dodatkowo obniży przychód firmy Stalexport w tym czasie, a o to właśnie chodzi w tej akcji.Trzeba sie też porozumieć z grupą południe, tak by bramki od strony krakowa zakatowali w tym samym dniu i o tej samej godzinie, myślę też że jednak lepszym wyjściem będzie dojechanie z naszej strony do bramek w Krakowie i tam dopiero nawrót by znów zablokować wjazd na A4 a nie tylko po nawrocie w połowie wyjazd z A4, sądzę że jeśli z 2 grupą wszystko będzie ustalone to miniemy się w połowie i oni w czasie jak my zaczniemy blokować w krakowie oni zaczną w katowicach, wydłuży to ogólnie zablokowanie autostrady jak i jeszcze mniejsze dochody dla nich, a jeśli zgramy sie w czasie to nie strzelimy sobie samobója i wzajemnie sie nie przyblokujemy,Co do płacenia to chyba drobnymi będzie lepiej bo, nawet jeśli ktoś by sie dowalił że tak długo to trwa to, mamy wytłumaczenie że w rękawiczkach nie da sie grzebać w kieszeni, portfelu by powyciągać drobniaki i je policzyć, a dodatkowo pani w okienku nie będzie mogła nam po np. 10 osobach powiedzieć że nie ma czym wydać i że mamy wrócić do poboru opłat z odliczoną kwotą.Jeszcze jedna sprawa jeśli w ogóle ma do czego kol wiek dojść to przydało by sie by zajęły sie organizacją tego wszystkiego jakieś konkretne osoby, bo jak tak dalej pójdzie to my sobie tak tu możemy pisać i pisać, a w końcu nic sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejscu zobaczymy ilu nas bedzie. jak bedzie kilkaset maszyn to i tak zablokujemy wjazd na pare godzin. Jak bedzie nas mniej to mozemy myslec o przejezdzie przez A4.Faktem jest ze pierwsi beda bardzo dlugo czekac na tych ostatnich. To moze rozwalic akcje.Moze na poczatek tylko jeden przejazd i koniec. Ulatwi to mediom ustawienie sie w odpowienich miejscach i nagranie calej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze że najlepszym wysciem oczywiście przy współpracy z grupą z południa to nawrócić w chrzanowie.Co do oczekiwania pierwszych osób co przejadą przez bramki to faktycznie można poczekać aż większośc nie przejedzie przecież i tak nie pojedzie , i ruszyć całą grupą lub kilkoma większymi grupkami, zawrócić żeby faktycznie nie wrócić o 24 do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede miec petycje dla ludzi ze slaska do podpisu...proponuje spotkac sie w chudowie w czwartek i jakos ja podpisac..petycja bedzie wreczona w piatek rano zarzadowi stalexport i o szczegolach bede na biezaco informowac.. Prawdopodobnie w najblizszy piatek mozna sie probnie po wreczeniu petycji spotkac i zobaczyc co sie bedzie dzialoo szczegolach bede informowac na biezaco...Proszę o nieopisywanie tutaj co i jak, o jakichs ustawkach na protesty bo takie dzialanie nie jest legalne Jesli bede chcial sie przejechac na A4 i ktos chce mi towarzyszyc to dam znac o najblizszym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.