Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak byś nie może! Jakim prawem zostały skierowane motocykle do wyznaczonych bramek? Czy to w ogóle jest zgodne z konstytucją? Gdzie tu równe traktowanie wszystkich obywateli?Nie mam motocykla na drogę, ale następny raz jestem z Wami, przyjeżdżam puszką, obowiązkowo w całym rynsztunku, a niestety mam uszkodzony prawy podnośnik szyby wiec będę musiał się zatrzymać, wysiąść z auta, poszukać drobnych, zapłacić itd.Pozdrawiam i mimo wszystko gratulujęP.S.Ciekawi mnie kilka rzeczy, jakim prawek w całą akcje mieszała się policja? Stalexport ma ich na swoje zawołanie? Pączkojady to ich chłopcy na posyłki? Druga sprawa to, to jeżeli się nie mylę ustawienie znaków na drodze publicznej to nie jest taki widzimisie! Przecież to trzeba jakoś ustalić, nie wiem czy nie trzeba mieć jakiegoś projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się psiaki wysłużyły stalexportowi. Następny wyjazd proponuję dokładnie na tej samej zasadzie tylko że autami. Nie są w stanie zrobić nic. A puszka też może się zepsuć przy bramkach, może być problem z odpaleniem, itp itd. Ewentualnie kolejna ustawka tylko przez pw oraz sms a nie na publicznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyłem, zapłaciłem tylko ta jazda 20km/h po "autostradzie" była męcząca, wracałem wcześniej niż cała wiara obok na bramkę podjechało coś dostawczego gość zatrzymał się przy dwóch policjantach na motorach wychylił się cały przez okno i do niczego niewinnego policjanta cytuje "Ku**a oni całą autostradę blokują"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że najlepiej zorganizować następną akcję w Chudowie- będzie więcej maszyn to się skrzyknie ekipę na mały podbramkowy spontan Ci którzy się znają obgadają temat wcześniej a reszta się sama dołączy pewnie bardzo chętnie, wtedy nikt nie będzie miał czasu na jakieś uprzedzanie.... Takie moje zdanie. Ale żałuję, że nie mogę się bawić z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócilismy. Było nieżle... policja powiedziała że jeśli już mamy strajkowac to żeby jechac za bramki i jechac powoli a nie blokowac autostradę. Ogólnie korki dziś były z każdej strony w ciągu całej akcji mało kiedy przekroczyłem 50km/h. Prawie mi się sprzęt zagotował w pewnych momentach. Dawajcie reportarze i artykuły zobacze co mowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diobol to z Tobą się dzisiaj ścigałem przy 50km/h kto mniejszy opór powietrza uzyska ? Tak na serio to wielkie dzięki dla wszystkich którzy się zjawili. Nawet to, że nas na 2 bramki upchnęli nic nie dało bo cel i tak został osiągnięty. Nie wiem tylko co miała dać ta Vectra, która na zwężeniu mnie i kolegę z intrudera wyprzedzała spychając przy okazji z drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niezłym pomysłem jest to żeby nastepnym razem całą akcje trzeba zorganizować wcześniej tzn. juz na poziomie chudowa, przejazd 50/h do mysłowic, nawet jednym pasem przy tym natężeniu ruch napewno się zwolni , w tej chwili chyba już możemy srać na konwenanse i po prostu tego smiecia zablokować na amen do samych bramek.... i kontakt faktycznie tylko SMS, mój numer 501 038 308, jakby co mam włączoną usługę darmowych sms-ów z bramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.