Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą zadzwoniłem do:CENTRUM ZARZĄDZANIA AUTOSTRADĄtel. 032 76 27 333Z zapytaniem czy bez przeszkód dojadę do Krakowa w Piątek po południu bo na Naszej Klasie informują o utrudnieniach z powodu przejazdu motocyklistów.W odpowiedzi usłyszałem, że być może motocykiści się pojawią ale nie jest to pewne bo ostatnio też miał być protest a nikt nie przyjechał.W ten oto sposób SE nie zamierza sie pozbywać zysków i nie informuje rzetelnie swoich klientów, zatroskanych ludzi którzy nie chcą sie spóźnić na samolot...Szkoda, że nie nagrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widzę ponowioną akcję co mnie bardzo cieszy Postaram się przybyć, lecz chciałbym dodać swoją opinię:wg mnie ciekawą opcją jest faktyczne wyliczenie kwoty potrzebnej pomniejszonej o 50-150grwręczenie a gdy pani już przeliczy i zrozumie że brakuje pasowało by zarzucić "Oj przepraszam źle wyliczyłem, a nie mam przy sobie więcej. Czy może pani wypisać przelew 7 dniowy na te 50-150 gr?" Jeżeli tak to wydłużamy kolejkę - jeżeli darują nam te "grosze" to właśnie mniej zapłaciliśmy [cel częściowo osiągnięty] ||wiem ze to zlepek Waszych dwóch metod jednakże połączenie ich w rozsądnej proporcji braku groszy wydaje mi się optymalnym rozwiązaniemSwoją drogą jeżeli znów dadzą free dla moto to z jakiej racji łamią umowę, oraz czy aby nie dokonują wykroczenia swoim postępowaniem... ?? Jeżeli free w jeden dzień to dlaczego nie zawsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walisz A4, w momencie jak miniecie salon Porsche przy autostradzie, przejedziecie pod różowo - fioletowym mostem, potem pod takim betoniakiem i za ostrym winklem w lewo trzymajcie sie prawego pasa, pierwszy wylot na drogę równoległą, dojedziecie do stacji BP i McDonaldsa i macie 3stawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.