Jump to content

andy

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutralna

About andy

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 05/15/1952
 1. Gdyby było w tym ćwierć prawdy wszystkie gazety by o tym pisały. Prymitywna propaganda polegająca na tym że koleś zwierza się że jemu jest też ciężko.A tak na logikę. Wyrok skazujący SE zapadł miesiąc, dwa temu. Oni mogą co najwyżej teraz robić przymiarkę do apelacji.
 2. Myślę że dzień kiedy SE pokazał środkowy palec motocyklistom, zostanie dobrze zapamiętany. A mogło być cicho i spokojnie. Mam nadzieję że inni wyciągną wnioseki.
 3. Pamiętajcie że na zbiórkę pieniędzy trzeba mieć zgodę MSWiA. To może też być argument przeciwko nam. Trzeba to jakoś zakamuflować.
 4. Jest artukuł na temat sprawy sądowej z SE. Można go znależć na internetowej stronie TVN 24.
 5. Jeśli ktoś z Was lubi kłopoty to poczyta i zastosuje te super rady.Do US musisz iść i opłacić co się należy. Mają 101 sposobów na obrzydzenie życia.Druga sprawa to ubezpieczenie.Jeśli chcesz postawić sprzęciora w salonie i tylko patrzeć na niego wystarczy wymówić aktualne ubezpieczenie. W innym wypadku trzeba ubezpieczyć. Nie ma możliwości ubezpieczyć za kogoś bez jego wiedzy. Z kolei znajdzcie kogoś kto się na to zgodzi. Jak się dokładnie przyjżeć kombinowanie nie opłaca się. Opłata od kupna niewielka, ubezpieczenie motocykla to też nie są astronomiczne sumy. Konsekwencje związane z zaniechaniem, dokuczliwe i nieuchronne.
 6. W tym momencie jest idealny czas na kierowanie spraw do np UOKiK. Najlepiej indywidualnie.Wystarczy w googlach wystukać w/w skrót i tam jest wszystko co potrzeba do skargi. Powody - nieprzygotowanie firmy do pobierania opłat (brak liczarek do monet). Niewłaściwa obsługa kasowa - np niewłaściwe zachowanie się kasjerek. Brak ochrony przed awanturującymi się osobami. Itd.Urząd MUSI zająć się sprawą. Normalne jest że urzędnik odpisze i skomentuje zajście. Jest szansa że SE zostanie ukarane za niedozwolone praktyki. I jeszcze jedna sprawa. Po zgłoszeniu się do nich Urząd zapewnia poradę prawną w wypadku jakichkolwiek kroków z ich strony. W tym momencie to my jesteśmy poszkodowani.Zbiorowy protest byłby problematyczny. Można by zarzucić zmowę itd. Ale jest wyjście. Można powołać Społeczne Stowarzyszenie Poszkodowanych przez SA. To jest już bardziej skomplikowana sprawa.Na koniec. Zgłaszający powinien mieć jakiś papierek potwierdzający bytność na bramkach.
 7. Oficjalnie właśnie tak trzeba. Prośba do autora. Proszę wysłać na maila. Prześlę dalej nawet tym co się nie spodziewają.
 8. Przed chwilą TVN 24 poinformował o proteście jaki ma być dziś na A 1. Wspomnieli o A 4 pokazyjąc filmiki z poprzednich protestów na połódniu.Wczorajszy termin był chyba nietrafiony. Jak podała TVN 24 dziś jest otwarcie następnego odcinka A 4. Wystarczyło by pewnie z 10 motocykli z transparentema a może byłoby wieksze nagłośnienie.Tam gdzie oficjele tam i dziennikarze. Może ktoś jeszcze da radę ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.