Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie ze wszyscy sie stawilismy i ze poszlo nam lepiej niz przyjaciołom z małopolski.Nr SD 2164, ST2116 - jestescie max frajerami i jesli chcieliscie swoja wiesniacka przegazowka pod bramka (SD2164 zwlaszcza) pokazach jakimi jestescie macho to zycze wam tylko FRAJERZY aby przy kolejnym odrkeceniu manety korbowód wyszedl bokiem.....Dawno juz nie wiedzialem takiego prostackiego zachowania.. jak chcecie takie cos robic to wpadnijcie na Kryspinow pod Krakowem - tam czesto siedza blachary i leca na takich wsiurów ktorzy potrafia tylko pokrecic maneta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do policji to musze przyznac ze robili to co im kazali. chcieli byc przy tym ludzmi i w wiekszosci im wychodzilo. Policjant na filmie tez byl w porzadku do poki nie przyszedl koles z TVS z kamera. Wtedy policjant zaczal sprawdzac dokumenty i kasowac prawka.Myslalem ze moje tez wezmie ale polazl gdzies do tylu zdala od kamer.Oddal wam te prawka?http://vholdr.com/node/40472

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać. Post kolegi z grupy południe.

Ha! Chyba jako jedyny dostalem mandat :hahaha: "Jazda z predkoscia utrudniajacOM ruch innym kierujacym aut" - pisowania oryginalna:D100 zl i 2 pkthttp://img10.imageshack.us/img10/1338/20090813388.jpgJak utrudnialem ruch? Bo zapytalem policjanta ( juz w drodze powrotnej - przed bramkami ) dlaczego chce nas zepchnac na prawy pas - czyli robilem to co reszta;)Ogolnie nie wiem jaki problem mieli, bo chcieli mi dac jeszcze mandat za przejechanie lini ciaglej - tej przez ktora nas spychali na prawy pas i wszyscy przez nia przejezdzali:D ( plus kazali mi zjechac na pobocze zeby mandat wystawic i sami mnie na ta linie skierowali )Na poczatku mial byc mandat do 1000 zeta i 10 pkt karnych, ale od razu powiedzialem ze go nie przyjme i na szczescie skonczylo sie na nizszym, bo nie chce mi sie po sadach walac.Aaaa no i jeszcze grozili zabraniem prawa jazdy(nie pamietam na jakiej podstawie, bo wtedy juz bylem lekko wkurzony).Btw, czy ktos kiedys dostal mandat za zbyt wolna jazde na motorze?Jak ktos chce sie dorzucic do mandatu to na PW podam numer konta:DAha w drodze powrotnej policjant w radiowozie chamsko wjezdzal w motocyklistow probujac ich zepchnac na prawy pas - tego goscia trzeba leczyc, a cala sprawe powinno sie naglosnic. Moze ktos to nagral?( o tym zdarzeniu chyba tez pisze Śruba na poprzedniej stronie )Widzimy sie za dwa tygodnie:D Zobaczymy jak sobie wtedy poradza:D Sami policjanci przyznali ze wycieczka autami to najlepszy pomysl ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja gites malina myślę, że zamiast moto to puszką cza się wybrać.Niestety ale może policjant wystawić mandat za zbyt wolna jazdę tj jazdę utrudniającą ruch innym użytkownikom drogi, choć w tym wypadku chyba był zbyt nadgorliwy. Wiadomo, że akcja motocyklistów więc mogli by sobie podarować te mandaty oraz zabieranie prawa jazdy. Wydaje mi się, że była to już czysta złośliwość.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do policji to musze przyznac ze robili to co im kazali. chcieli byc przy tym ludzmi i w wiekszosci im wychodzilo. Policjant na filmie tez byl w porzadku do poki nie przyszedl koles z TVS z kamera. Wtedy policjant zaczal sprawdzac dokumenty i kasowac prawka.Myslalem ze moje tez wezmie ale polazl gdzies do tylu zdala od kamer.Oddal wam te prawka?http://vholdr.com/node/40472
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą TVN 24 poinformował o proteście jaki ma być dziś na A 1. Wspomnieli o A 4 pokazyjąc filmiki z poprzednich protestów na połódniu.Wczorajszy termin był chyba nietrafiony. Jak podała TVN 24 dziś jest otwarcie następnego odcinka A 4. Wystarczyło by pewnie z 10 motocykli z transparentema a może byłoby wieksze nagłośnienie.Tam gdzie oficjele tam i dziennikarze. Może ktoś jeszcze da radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piewsza akcja była ok. O drugiej nie da sie tego powiedzieć - organizacji brak, kilku debili i blokowanie samochodów na autostradzie 20 km/h - kretynizm - nie o to chodzi.Jestem motocyklistą, byłem na obu protestach - drugi to obora ( blokada nie protest ) - tak się niczego nie załatwi.Było mi wstyd - palcie gumy, zderzajcie w kolejce - ale pod swoim domemPozdrawiam, kolejna taka oborę mijam szerokim łukiem, zostanie Was kilku i palcie sobie gumy na autostradzie.DAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piewsza akcja była ok. O drugiej nie da sie tego powiedzieć - organizacji brak, kilku debili i blokowanie samochodów na autostradzie 20 km/h - kretynizm - nie o to chodzi.Jestem motocyklistą, byłem na obu protestach - drugi to obora ( blokada nie protest ) - tak się niczego nie załatwi.Było mi wstyd - palcie gumy, zderzajcie w kolejce - ale pod swoim domemPozdrawiam, kolejna taka oborę mijam szerokim łukiem, zostanie Was kilku i palcie sobie gumy na autostradzie.DAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Zgadzam się z Profesorem. Akcja nie była przemyślana, wiadomo było od niej od kilku dni. Jedynym skutecznym sposobem jest zaskoczenie. Jazda 20 km/h po autostradzie jest zdaje się niezgodna z przepisami. Oby nie doszło do sytuacji w której będziemy piętnowani, a sens całej tej akcji gdzieś się zagubi, mam na myśli media. Co do palenia gumy - bez sensu. Wiocha straszna. Co do następnej akcji jestem za ale pod warunkiem dużo wyższej samodyscypliny.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE ZROZUMCIE!!!Bylismy tam wszyscy wiec tak samo ja jak i Wy mogliscie zareagowac na taki debilizm. Dlaczego Wy nie zareagowaliscie ? Teraz za to pyskujecie na forum. W kazdej grupie znajdzie sie ktos kto bedzie chcial "sie pokazac" jaki on to nie jest zajebisty. Wszyscy musimy zwracac uwage na siebie i na innych. WSZYSCY! wtedy takich sytuacji bylo my mniej albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba blokady, mam coś lepszego:sekwencje i jak wyciągnę bezpiecznik z pompy skrzyni, to ani nie wysprzęgli a luzu nie da, nic. A na jedynce to cieniutko widzę wciąganie na lawetę albo pchanie Przy zwykłej blokadzie glina Ci kaze wcisnąć sprzęgło i przepchnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem co to jest z tą przesadnie powolna jazda na "autostradzie". Juz za pierwszym razem tak było. Jakos tak sie poukładało że pratycznie jechałem jako jeden z pierwszych i starałem sie całą ekipe ciagnąć 60 km/h, ale sie nie dało, wszyscy zostawali w tyle (już pomijam to, że przy bramkach wszyscy staneli z boku - po cholere - zamiast poprostu na nie wjechać). NIe taki jest cel tych przejazdów a poza tym za takie zachowanie moga na udupic. Zakładam, że wszyscy wiedzą jakie zasady w temacie prędkości obowiązuja na autostradzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zakładasz, że nie zareagowałem.Reagowałem wczoraj, reaguję i dziś.Gdzie byl tzw organizator kiedy wjechało dwóch debili paląc gumę i o maly włos potrącając policjanta.Wszyscy przyjechaliśmy motocyklami ale nie wszyscy byli motocyklistami.Oborę trzeba nazwać po imieniu - bo to nie był wypad dzieći na plażę - każdy był pełnoletni i odpowiadał za siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak trzoda trzoda trzoda i wogule wyeliminować takich - za strzelanie z wydechów w łeb i wogule.... .. czy wyście z konia spadli? Powolna jazda to w pewnym sensie odwet na nakazanie nam jazdy dwoma bramkami i tym samym uniemożliwienie tego hmm "protestu" "strajku" czy jak tam sobie to nazwie, a panie <b>Ar2rM</b> JA JESTEM WŁAŚNIE TAKIM WESOŁKIEM - WYPIETNUJ MOJE BURACTWO - ALE NIE NA NECIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tym razem było trochę bez ładu i składu. Pomimo tego, że było mówione na Trzech Stawach żeby się rozciągnąć w długi szpaler daleko przed bramkami, to i tak wszyscy wyprzedzali i podjechaliśmy praktycznie jedną wielką kupą.Może następnym razem ustawić się już na Trzech Stawach po 10 motocykli, ale tak, żeby każda grupa miała prowadzącego i zamykającego. Myślę że znajdziemy na forum kilkunastu rozsądnych, którzy podejmą się tego zadania. Jakby co ja się zgłaszam. Można się wcześniej spotkać i obgadać szczegóły. Potem na parkingu prowadzący z zamykającym kompletują swoją "dziesiątkę" i ustalają z nią zasady. Co wy na to?Dodatkowo można by się umówić i zacząć wspólnie z Krakowem na tych samych bramkach. Będzie nas wtedy 2 razy więcej.Umawianie się na PW i robienie akcji z zaskoczenia wg mnie mija się z celem. Przecież od początku nam chodziło o to, żeby jak najwięcej ludzi się dowiedziało i pojechało innymi drogami. Pełnym sukcecem by było, gdybyśmy na bramkach byli tylko my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.