Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako nowy bardzo chciałem uczestniczyć w tej akcji, poznać ludzi, niestety wypisali mi zmiane na czternastą. Miałem jechać do Chudowa podpisać petycje, i jak to przy mojej pracy wszystko dało w łeb. Tu moja prośba co do petycji dało by rade gdzieś w okolicach Rudy Śląskiej w godzinach rannych (do 12) złorzyc swój podpis? Prosze o odpowiedz na PWLewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam prosbę:puscilem maila z petycją do niżej wymienionych sklepów:Proszę o podjechanie do tych sklepów, odebranie petycji wraz z podpisami i dostarczenie ich na Chudów. Zakładajac, że tylko ekipa pracujac w tych sklepach to podpisze, to juz mamy jakies kilkadziesiąt osób:Motozet ŻywiecMotobox Bielsko-BiałaMotor-bis Bielsko-BiałaVmotor Bielsko-BiałaOgień Motocykle Bielsko-BiałaBiker&Girls Gregorz Pisarek Bielsko-BiałaMax Motor Bielsko-BiałaSuzi-Moto Bielsko-BiałaYamaha Beskid Czechowice - DziedziceOlek Motocykle Bielsko-BiałaFM Motocykle PszczynaSuzi-Moto Tychy TychyFormika Motor RydułtowyPro-Adventure GliwiceMoto-tech TychyMotoplaza TychyBargest KatowiceVmax ImielinPitstop SosnowiecKawaler KatowiceMoto-r RybnikVolmerc GłubczyceRatka Motocykle MikołówNieszporek GaszowiceSzpila RybnikMotor O&K RybnikBroombastic KatowiceDenitrans BytomWariant 2 KatowiceMotorfun PszczynaYARD" s.c BędzinTomaszowski Jarosław BieńkowicePolski Związek Motorowy ChorzówHBMOTO Czerwionka-leszczynyBIELBIKE CzęstochowaART-MARK Dąbrowa GórniczaKOBE GliwiceLOBI MOTOCYKLE Jastrzębie ZdrójSeba-Motor JaworznoMB CAR KatowiceBOOSTER KatowiceMatek-Części KatowiceSZPILA-PALUCH MOTORS SP. Z O.O. KatowiceTOMEK MOTOR KatowiceLANTIS MOTOCYKLE MikołówG.T.A-MOTO RacibórzPROGRES S.C. Ruda ŚląskaV-MAX TychyMotocykl ZabrzeKawaler KatowiceSikora Moto Centrum Bielsko-BiałaSuzi-Moto Bielsko-Biała Moto Joker CzęstochowaSuzi-Moto Tychy CUSTOM BIKES ChorzówMAR-POL CzęstochowaMOTOR BESKID Czechowice - DziedziceSZPILA RybnikAMR Motors GliwiceMax Moto Dąbrowa GórniczaMoto Miwo RadlinSzpila-Paluch Motors KatowicePit Shop Dąbrowa GórniczaOdbierzcie proszę ankiety wraz z petycjami, przekazcie komus kto bedzie na 100% na chudowie w czwartek i niech ta osoba mi potem przekaze te podpisy.Dodatkowa lista oczywiscie bedzie na Chudowie i mam nadzieję, ze kilkaset podpisów się zbierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gadałem dzis z kolegami policjantami na ten temat.Są sceptyczni.Gadałem już z kilkoma ludźmi i też sa sceptyczni.Mam wrażenie,że w tym kraju nikt w nic nie wierzy,a juz zwłaszcza w ludzka solidarnośc i mozliwośc wpływu na rzadzących.Na moje argumenty, że takie akcje dały rezultat w UK wzruszano ramionami"...to na wyspie,tam można,u nas to co innego..."Nawet moi koledzy z pracy jeżdżący na motorach nie chcą sie zapalic zbytnio do pomysłu,twierdząc,że wola pojeździć a nie stac w korkach.Wkurza mnie to!..Boje sie,ze będzie kupe gadania a mało czynów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio 1 i 2 groszówki wymienić w markecie na 1 banknot 10 złotowy. Teraz wiem gdzie pozbędę się 1 groszówek.Albo 200 zł albo 1,2 i 5 groszówki. Mam nadzieję że przyjedzie nie kilkadziesiąt a kilkaset motocyklistów. Z forum Miłośników i Sympatyków GS-ów przyjedzie kilka osób, agitacja ciągle trwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.