Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mało kto chyba wie o jaki parking w Chrzanowie chodzi, z tego co kojarze to tam jest tylko jedno miejsce które markietem można by nazwać ale ni jestem pewien, więc jak po opłaceniu myta na pierwszej bramce zbierzemy sie na Orlenie to myśle że znajdzie sie osoba, która będzie wiedziała co gdzie i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Jaka akcja? Jeśli ktoś przypadkiem wybiera się autostradą na Kraków dzisiejszego wieczoru to niech napisze jak tam z przejazdami wygląda, bo słyszałem gdzieś, że dzisiaj mają być znaczne utrudnienia. Sam bym się wybrał i pyrkał sobie 50km/h, ale muszę parę rzeczy naprawić i nie dam rady. Szerokości... a raczej powodzenia życzę!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chaos chaos chaosna początku był chaos potem Bóg stworzył noc dzien ziemie wodę i motocykle )a teraz są autostrady płatne (dalej chaos) a co dalej bedzie hmmm??? autostrady nie płatne dla moto )do zobaczonka na 3 stawch (13 zeta w 1i 2 groszówkach wazy około mnóstwo ))pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zgodnie z informacjami jakie wcześniej pojawiały się w mediach, na godziny popołudniowo-wieczorne inicjatorzy petycji zapowiedzieli podjęcie próby zablokowania autostrady A4, Zarząd Stalexport Autostrada Małopolska chciałaby jeszcze raz zaapelować do nich o ponowne przemyślenie założeń i celów takiego działania. W obecnej formie, akcja ta sprowadziłaby się przede wszystkim do utrudnienia życia osobom nie mającym nic wspólnego z powodem blokady, czyli zwykłym kierowcom, którzy w piątek po pracy będą spieszyć się do swoich domów lub będą w czasie podróży wakacyjnych. Jeżeli celem protestu naprawdę jest chęć przedstawienia swoich postulatów, to petycja została złożona i nie znajdujemy uzasadnienia dla utrudniania przejazdu innym użytkownikom drogi.Zarząd spółki zapewnia jednocześnie, że niezależnie od rozwoju wypadków, dołoży wszelkich starań, aby ruch na bramkach i samej autostradzie przebiegał w sposób bezpieczny, płynny i możliwe niezakłócony.źródło: www.autostrada-a4.plJak dla mnie To my jedziemy się przejechać, ja niczego zamiaru nie mam blokować, zapłacę za przejazd i legalnie zgodnie z przepisami przejadę, dając zarobić Stalexportowi, a to że Stalexport nie jest przygotowany na zwiększony ruch to nie moja wina."W obecnej formie, akcja ta sprowadziłaby się przede wszystkim do utrudnienia życia osobom nie mającym nic wspólnego z powodem blokady, czyli zwykłym kierowcom, którzy w piątek po pracy będą spieszyć się do swoich domów lub będą w czasie podróży wakacyjnych."Mam pytanie do Was wszystkich: a my jacyś nadzwyczajni jesteśmy? Czy my coś blokujemy?Ja jestem zwykłym kierowcą, który w piątek będzie w czasie podróży wakacyjnej. Ja niczego nie blokuję, jadę się przejechać jako zwykły kierowca.A że spółka Stalexport nie jest na to przygotowana na duży ruch to nie moja wina!Powtarzam się sto razy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE WRÓCIŁEM ZE STALEXPORTU I POWIEM WAM, ZE TV CO NAJFAJNIEJSZE TO, ZE MEDIA ORAZ SŁAWNI LUDZIE NAS POPIERAJA!!! O 17:30 GDY ZACZNIECIE WYJEZDZAC Z 3 STAWÓW TO JEDZIECIE NA BRAMKI I !!!!PŁAĆCIE NORMALNIE WEDLE UZNANIA I NIE MA CO PRZECIĄGAĆ O NIEWIADOMO ILE, ZEBYSMY TAK DŁUGO NIE KWITLI!!!!PO PRZEJECHANIU BRAMEK KIERUJCIE SIE NA CHRZANÓW NA DROGĘ NR 79.. ZJEZDZAJCIE Z A4 I JEDZCIE W KIERUNKU CHRZANOWA.. O ILE KOJARZE TO UKL. TRZEBINSKA.. ZATRZYMUJECIE SIE POD PIERWSZYM MARKETEM I PIJEMY COCA COLE Z KRAKOWEM NIE ROBCIE BYDLA, JESLI KTOKOLWIEK BEDZIE ROBIC, PROSZE GO USPOKOIC LUB ZADZWONIC PO POLICJE.. NIE KLOCIMY SIE Z PUSZKARZAMI I WSZYSTKO SIE ODBYWA ZGODNIE Z PRAWEM!!NIE WPYCHAMY SIE ROWNIEZ PRZED PUSZKI... STOIMY W KOLEJCE JAK WSZYSCY UZYTKOWNICY DROGDO ZOBACZYSKA NA COLI W CHRZANOWIE (DROGA NR 79 W KIERUNKU CHRZANOWA)P.S. ROZMAWIALEM ROWNIEZ Z POTASEM ZE ŚM I W KOLEJNYM WYDANIU BEDZIE OBSZERNA RELACJA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki 1 - 10 spośród około 3,610 dla zapytania motocyklisci zablokują autostrade. (Znaleziono w 0,27 sek.) hyh Juz dawno nie widzialem takich wynikow zrobionych w ciagu 3 dni.we wtorek bylo:Wyniki 1 - 1 spośród 1 dla zapytania motocyklisci zablokują autostrade. (Znaleziono w 0,39 sek.) i byl to watek z naszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.