Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motor Mi Do Policji Wcielil :->


potfur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słyszałam dzisiaj, że sprawą obiecał zająć się wicepremier Schetyna, tzn. przyjrzeć się sprawie i prawnym uregulowaniom. MON z kolei nie widzi potrzeby zmian. Myślę, że w trafił się tu komuś łakomy kąsek i będzie to raczej walka z wiatrakami. A ja jestem kurierem łącznikiem na wypadek W więc kolegów z wcielonymi moto rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam właśnie ze znajomym, który nakłada na obywateli (na mnie też nałożył) świdczenia na wypadek W...(nie policjant dodam). Ostatnie "ćwiczenia" i mobilizacja była w stanie wojennym, a policja i wojsko nie ma kasy żeby to robić teraz, bo musiałaby za to zapłacić. Tak więc póki co, bez paniki koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam właśnie ze znajomym, który nakłada na obywateli (na mnie też nałożył) świdczenia na wypadek W...(nie policjant dodam). Ostatnie "ćwiczenia" i mobilizacja była w stanie wojennym, a policja i wojsko nie ma kasy żeby to robić teraz, bo musiałaby za to zapłacić. Tak więc póki co, bez paniki koledzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chodzi o sianie paniki, ani o odmowę obrony ojczyzny. Chodzi mi głównie o absurd, jakim jest wciąganie do ewidencji motocykla, który ma 23 lata i nie nadaje się do jazdy poza asfaltem. Chodzi mi także o całkowity brak informacji/wyjaśnienia ze strony urzędu. Wiem, że moim obywatelskim obowiązkiem jest znajomość ustaw, wskazany przez nich akt prawny przeczytałem, ale nadal mam sporo wątpliwości.Chodzi również o wskazanie pewnych absurdów, choć od wczoraj rekord świata należy do sądu w Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę koleżeństwa - zwróćcie uwagę na hipokryzję i dwulicowość "wadzy": wszem i wobec Najwyższy( ) Wódz Sił Zbrojnych publicznie, na oczach kamer całego świata łaje Putina-nieodrodnego komuny "...syna" za depczące "święte prawa własności" wywłaszczenia, deportacje i sowiet-martyrologię Narodu Polskiego - i tenże sam Wódz & consortes na potrzeby "Wadzy" wskakują w bierutowsko-gomułkowskie, będące kwintesencją pogardy dla własności prywatnej Ustawy - i świetnie się w tych posowieckich "kamaszach" czują!! Jedną ręką Prezydent i inne "oficjalne czynniki" błogosławią i ślą na Wschód coroczne "Katyńsko-Charkowsko itd...Pielgrzymki Motocyklistów" upamiętniające settysięczne ofiary bezprawia komunistycznych praw: rozwałek, wywózek, zawłaszczania, wywłaszczania w 15 minut Polaków z wszystkiego, i "jak stali" - pakowania ich w bydlęce wagony - a drugą ręką cichcem nowelizują pod swoje potrzeby te same, wygodne "wadzy", nic to że w swej realizacji antywłasnościowe ustawy! Ustawy wysmażone przeciw obywatelowi-posiadaczowi w czasach najczarniejszego komunizmu po?wojennego, przeciw jego znienawidzonej i jednocześnie tak przez rządzących pożądanej (!!) własności prywatnej!!! Już sam fakt owej "schizofrenii wadzy" miotanej skrajnie, biegunowo sprzecznymi uczuciami do tego samego obiektu "znienawidzonego pożądania" świadczy, jak to wszystko co knowali i nadal knowają przeciw własności jak było tak jest chore, dające pole do administracyjnych nadużyć, a jako takimi "bezprawami" powinny się nimi zająć... ustawione dziś przeciw nam murem Najwyższe Organa Ścigania IIIRP na czele ze wszystkimi mającymi nas najczęściej w... w "poważaniu" Rzecznikami Praw...!! Przypominam, że w "czasach słusznie minionych" w tzw. trybie administracyjnym pod pozorem "oporu władzy" bądź "Ojczyzny w potrzebie"(a kiedyż ona nie była w potrzebie??!) z obywatelem i jego własnością byle "ni pisaty ni czytaty" czubaryk z karabinem na sznurku, byle gminny skryba mógł zrobić wszystko: skonfiskować całe mienie, wygnać w środku zimy i nocy z domu, wysłać na przymusowe roboty bez sądu, skazać na 15 lat pierdla a nawet - wywieźć go z węzełkim na plecach na 10 lat Sybiru!Coś mi się mocno zdaje, że - z całym szacunkiem dla Katynia i innych miejsc kaźni - to jeszcze "nie ten Katyń", gdzie my - potencjalne ofiary dezynwoltury "wadzy" wciąż do poganiania kierdela strugającej sobie kolejne "instrumenty" - być może kiedyś gremialnie i wcale nie zasmuceni pielgrzymować będziemy nie żałobno-memorialnie, a dziękczynnie, i gdzie w "masowym grobie", po "wsze" czasy, w jakich nam przyszło dzięki tym "wadzom i ustawom" żyć, powinny pospołu a czwórkami lec zgodnie: bezprawne prawa i ich koniunkturalni koryfeusze - obłudnicy-politycy i faryzeusze... Ci zaś póki co świetnie się mają!, w glanz odpicowane moskiewskim szuwaksem, śmierdzące kamasze totalitaryzmu z lubością wskakują - nowelizują, sznurują, smarują, świetnie się w nich czują, i niezmiernie się "wadze" obłudne dziwują, że im te komuszki-kamaszki jak znalazł pasują ! Choć "nabrani" wyborcy słusznie się dziś jeżą - zdjąć ich nie chcą, bo... jak ulał na nogach im leżą!!! Jednym kącikiem obłudnej gęby rządzący uśmiechają się do obywatela-wyborcy... a na drugi dzień po wyborach jest już "jak zwykle": wchodzą do "stajni pociągowych koni", z przebogatego zbioru batogów wybierają stosowny, dawno upleciony na dupę perszeronów "ustawowy" bykowiec albo i cały pęk - i traktują nas nim nie tyle "według zasług" co przede wszystkim "według swoich potrzeb..."!! Słowem - nietknięta zębem dekomunizacji CZYSTA KOMUNA przykryta płaszczykiem legitymacji demokracji!! Politycznie wykorzystując prywatnym sumptem zmotoryzowane i na wszelkie sposoby przy tej okazji opodatkowywane masy (vide wspomniany Rajd Katyński, o którego totalny bojkot aż się chce z tego miejsca zaapelować...!!) do doraźnych polit-ugrywek i rozgrywek wciąż nam naiwnym obiecują dekomunizację "prawa i polit-obyczaju", wespół w zespół z puchnącą biurokracją tworzącego nam na codzień zastraszająco rosnącą przestrzeń postkomuszego(ustawa z '67r.!) bezprawia i arogancji Wadzy... Wadzy opartej - jeśli zajdzie taka potrzeba i trzeba coś społeczeństwu wyrwać - nawet o Bismarck'ie czy carskie "ukazy"!! Żebrząc o głos wyborczego poparcia drugim kącikiem tej samej obwisłej, obłudnej gęby teatralnym szeptem "szepczą" motocyklistom na kraj cały: "spieprzaj p.... dziadu - bo to my tu som z Układu! Pracowicie dniem i nocą picuj motor z całą mocą, by był gotów, kiedy znojni przyjdą knechci ciężko zbrojni! Wydaj, gdy u drzwi staną i nocą "kolbami drzwi z futrynami" wraz z żoną ci wyłomocą"! Z "wadzy" mocą zaś pałaminie cackając się "z dzieckami" dupsko, żebra ci złomocą...Komu się Karlusie pożalisz, gdy to oni, nie ty walisz?! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ważkości tematu niech świadczy fakt, że już powstają nawiązujące do niego wiersze oraz prace plastyczne... a nuż dzięki temu urzędowemu pisemku zyskamy nowego wieszcza lub wypłynie na wierzch wybitny, obdarzony śmiałą wyobraźnią grafik komputerowy? każdemu marzy się przy naszym ruchu ulicznym i różnych dziwnych zachowaniach współuczestników drogi jakaś podręczna wyrzutnia rakiet lub chociaż ciężki karabin maszynowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej tu chodzi o to, ze mogą motocykl "pożyczyć" w czasie pokoju np w celu sprawdzenia gotowości mobilizacyjnej Sił Zbrojnych na 48 godzin co już jest nie bardzo wesołe biorąc pod uwagę fakt że na takim sprawdzeniu będzie sobie popierniczał na naszym motorze jakiś wojak/policjant i pewnie bedzie miał z tego niezły ubaw pytanie tylko jak będzie wyglądał taki motor po tym "sprawdzeniu"? Bądźmy szczerzy mało który motonita na pytanie nawet kumpla "dasz się garnąć?" odpowiada twierdząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej tu chodzi o to, ze mogą motocykl "pożyczyć" w czasie pokoju np w celu sprawdzenia gotowości mobilizacyjnej Sił Zbrojnych na 48 godzin co już jest nie bardzo wesołe biorąc pod uwagę fakt że na takim sprawdzeniu będzie sobie popierniczał na naszym motorze jakiś wojak/policjant i pewnie bedzie miał z tego niezły ubaw pytanie tylko jak będzie wyglądał taki motor po tym "sprawdzeniu"? Bądźmy szczerzy mało który motonita na pytanie nawet kumpla "dasz się garnąć?" odpowiada twierdząco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy wybuchnie wojna to który z was wsiądzie na moto i będzie spied..lał? mam nadzieję, że żaden, tylko wszyscy grzecznie wsiądziemy na maszyny i zgłosimy się na ochotnika, jak nasze dziadki i pradziadki i kolejny raz potwierdzmy polską waleczność .... i zamiast kozaczyć przed monitorem będzie okazja sprawdzić się w realu, kto ma jaja a komu się tylko wydaje, że je ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej tu chodzi o to, ze mogą motocykl "pożyczyć" w czasie pokoju np w celu sprawdzenia gotowości mobilizacyjnej Sił Zbrojnych na 48 godzin co już jest nie bardzo wesołe biorąc pod uwagę fakt że na takim sprawdzeniu będzie sobie popierniczał na naszym motorze jakiś wojak/policjant i pewnie bedzie miał z tego niezły ubaw pytanie tylko jak będzie wyglądał taki motor po tym "sprawdzeniu"? Bądźmy szczerzy mało który motonita na pytanie nawet kumpla "dasz się garnąć?" odpowiada twierdząco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.