Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motor Mi Do Policji Wcielil :->


potfur

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem czy to przypadek czy znalezli sobie na nas bat.Moga wyslac to kazdemu z nas. A potem miedzy wierszami oswiadczyc ze jak nie bedziemy "grzeczni na drodze" to sprawdza przydatnosc i gotowosc sprzetu na wypadek wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie.Jestem mieszkańcem Świętochłowic.Kilka lat temu mój ojciec posiadał Nissana Patrola, wersje typowo terenową.Dostał identyczne pismo, zgłosił się do Urzędu Miasta z kruczkiem prawnym który gdzieś tam wyczytał.Chodziło mniej więcej o to, że podczas wojny policja czy wojsko może zatrzymać każdego obywatela i "pozyczyć pojazd" na potrzeby swoich działań, więc nie widzi sensu by wpisywac jego pojazd do takiej dziwnej ewidencji.Urzędnicy stwierdzili, że ma rację i oddalili pismo Może to bedzie sposób dla tych którzy takie pisemka otrzymali.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Jestem mieszkańcem Świętochłowic.Kilka lat temu mój ojciec posiadał Nissana Patrola, wersje typowo terenową.Dostał identyczne pismo, zgłosił się do Urzędu Miasta z kruczkiem prawnym który gdzieś tam wyczytał.Chodziło mniej więcej o to, że podczas wojny policja czy wojsko może zatrzymać każdego obywatela i "pozyczyć pojazd" na potrzeby swoich działań, więc nie widzi sensu by wpisywac jego pojazd do takiej dziwnej ewidencji.Urzędnicy stwierdzili, że ma rację i oddalili pismo Może to bedzie sposób dla tych którzy takie pisemka otrzymali.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Komendant Miejski Policji Świętochlowicach wystapił z wnioskiem do Prezydenta Miasta Świetochlowice'.....no tak,ktoz inny."Wniesione odwolanie nie wstrzymuje wykonania decyzji"....nie jest to jakies naduzycie?Czlowiek probuje sie do tej calej rzeczywistosci zdystansowac,rzeczywistosci socjalizmu z twarza kapitalizmu,rzeczywistosci gdzie aparat doi cie z roznych zus-ow,pit-ow,oplat w paliwie i innych srus-ow,zeby potem wejsc na to co jest twoja wlasnoscia.Odechciewa sie...Tworki czekaja...Chyba wyrejestruje konia,przerobie go na psiaka i bede dzidowal na dziko...*(czytac post z przymruzeniem oka)"O, długa szkoła, nauka niewesołaTu krótka nauka, a zabawy kupaBrązowe buty dla całej grupyWojsko czeka, wzywa z dalekaA ty oddaj krajowi co mu się należy"Kazik-piosenka trepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.