Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motor Mi Do Policji Wcielil :->


potfur

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, nauczka, żeby nie wymijać dostojnie policjantów i nie wzbudzać w nich zazdrości.... Dostałem dziś pismo, w którym pani z Referatu ds. Wojskowych i Obywatelskich informuje mnie w imieniu prezydenta miasta, że "na wniosek KMP zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie przeznaczenia [motocykla] na cele świadczeń rzeczowych na rzecz obrony kraju, w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny" . Streszczając to przezabawne pismo: wychodzi na to, że Policja upatrzyła sobie mój motorek i w razie czego chcą się powozić Normalnie pójdę się chyba odwołać, powołując się na fakt, że Bestyj jest już w wieku popoborowym Ciekawe, że 600-ki nie chcieli... poniżej litra nie będą jeździć - swój honor mają Skan zawiadomienia:http://potfur.endoftheinternet.org/Bestyj/zawiadomienie-small.jpgNajlepsze są rady kolegów, zawsze gotowych do pomocy :Na wszelki wypadek spuśc troche powietrza z kół- podobno z płaskostopiem nie biora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może sprzedać ale my tu mówimy o sytuacji gdy będziemy w stanie wojny wtedy to ci mogą wszystko zając nawet dom tworząc tam np.: szpital polowy lub bóg wie co jeszcze ….W czasie DWŚ zabór mienia to była rzecz na porządku dziennym i rzadko kto protestował .ludzie tracili nie tylko ruchomości ale i nieruchomości które po wojnie za czasów PRL zostały rozgrabione i przekształcone w PGRY itd…Ale wracając do tematu słyszałem że ponoć Policja także jest uprzywilejowana do zajęcia pojazdu np.: gdy bierze udział w pościgu jest to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest napisane ze można się w ciągu 7 dni odwołać. A tak czysto teoretycznie, jakby tak kupić np drugą ramę z papierami przełożyć cały osprzęt z tego "powołanego" motocykla na tą nową ramę i zarejestrować na siebie? W razie wojny policja/wojsko mogłoby sobie zająć ten motocykl na który pismo przysłali oczywiście odpłatnie, a że to by była goła rama cóż life is brutal .... tak sobie teoretyzuje ..... chociaż pewnie gołej ramy by nie chcieli bo by powiedzieli ze nudystów nie wcielają do policji/woja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.