Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polska Wieś śpiewa I Tańczy


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy coś wrzucić na publiczne forum i zaraz będzie dresy, frajerzy, lamerzy i kij wie co jeszcze kupa śmiania i kpin a pewnie 90% tych wypowiadaczy nie potrafi świec zmienić w swoim motocyklu i to oni są pajacami właśnie. Szacunek mam 100 razy większy dla kogoś kto złoży największy złom ale własnymi rękoma od kola co za kasę tatusia sobie salonowego litra w carbonie kupuje albo ma 2 lewe ręce i nie potrafi samemu zrobić nic więcej niż podtarcie sobie dupy po sraniu. Nie liczy się to ile kosztuje sprzęt czy jaki jest piękny tylko ile w niego włożyłeś od siebie. Mieć kasę w garści i kupić coś gotowego nawet ktoś z ćwiartką mózgu będzie potrafił...No cóż w końcu to forum a tu nie liczy się czy powiedz coś mądrego tylko cyferka w polu "postów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy coś wrzucić na publiczne forum i zaraz będzie dresy, frajerzy, lamerzy i kij wie co jeszcze kupa śmiania i kpin a pewnie 90% tych wypowiadaczy nie potrafi świec zmienić w swoim motocyklu i to oni są pajacami właśnie. Szacunek mam 100 razy większy dla kogoś kto złoży największy złom ale własnymi rękoma od kola co za kasę tatusia sobie salonowego litra w carbonie kupuje albo ma 2 lewe ręce i nie potrafi samemu zrobić nic więcej niż podtarcie sobie dupy po sraniu. Nie liczy się to ile kosztuje sprzęt czy jaki jest piękny tylko ile w niego włożyłeś od siebie. Mieć kasę w garści i kupić coś gotowego nawet ktoś z ćwiartką mózgu będzie potrafił...No cóż w końcu to forum a tu nie liczy się czy powiedz coś mądrego tylko cyferka w polu "postów"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy coś wrzucić na publiczne forum i zaraz będzie dresy, frajerzy, lamerzy i kij wie co jeszcze kupa śmiania i kpin a pewnie 90% tych wypowiadaczy nie potrafi świec zmienić w swoim motocyklu i to oni są pajacami właśnie. Szacunek mam 100 razy większy dla kogoś kto złoży największy złom ale własnymi rękoma od kola co za kasę tatusia sobie salonowego litra w carbonie kupuje albo ma 2 lewe ręce i nie potrafi samemu zrobić nic więcej niż podtarcie sobie dupy po sraniu. Nie liczy się to ile kosztuje sprzęt czy jaki jest piękny tylko ile w niego włożyłeś od siebie. Mieć kasę w garści i kupić coś gotowego nawet ktoś z ćwiartką mózgu będzie potrafił...No cóż w końcu to forum a tu nie liczy się czy powiedz coś mądrego tylko cyferka w polu "postów"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to rama ma być solidna,z dobrymi spawami i przedewszystkim prosta!!!! Do niej ma wszystko pasować.Koła w osi,łańcuch równolegle do osi itp i itd. Jeżeli tu jest coś nie tak to wszystko bierze w łeb.Zresztą tu jest to fajnie pokazane w skrócie:http://www.roadking.pl/new/main.php?id=600Oczywiscie nie wszystko zawsze tak pasuje jak na zdjęciach i trwa to o wiele dłużej niż "miesionc" i czasami wiele rozpoczętych "pokraków" kończy żywot na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gość ma uznanie i to wielkie za własną inwencję, poświecenie jakiego trzeba było włożyć w budowę tego motocykla. To się tak gada poskładać motocykl od podstaw, ale wcale to nie jest takie proste i kolorowe jak się wydaję, na pewno trzeba było bardzo dużo pracy włożyć w ten motocykl i to się powinno cenić.Co do wyglądu – różni ludzie różne potrzeby, nie wszystkim się to musi podobać. Tak jak mi się nie podobają choopery tak mojemu ojcowi nie podobają się szlifierki, a w garażu stoi Savage i Gixxer i jakoś żyjemy i nie krytykujemy się nawzajem, i tu też tak powinno być. Najłatwiej skrytykować coś, nie robiąc samemu nic. Dla przykładu mogę powiedzieć tyle że ostatnio mi się w Gsx-r urwała linka z gazu, cała akcja naprawy trwała tydzień(wiadomo z przerwami, akcja toczyła się po pracy:) !!! to co dopiero budowa motocykla od podstaw. Wiadomo że łatwiej jest pojechać na warsztat zamówić co się chce, przyjść odebrać i zapłacić. Niejednokrotnie takie coś wychodzi lepiej i taniej, ale to nie o to chodzi. I zdaję sobie sprawę że są użytkownicy motocykla którzy nigdy tego nie zrozumieją. Jest jeszcze druga sprawa – nie od razu Rzym zbudowano, dajcie gościowi się rozwinąć nabrać wprawy, nie ma się co dziwić jak to jego pierwsza taka wydumka i nadodatek nie skończona. Ja trzymam kciuki aby tylko gość się nie zniechęcił i dalej tworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.