Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polska Wieś śpiewa I Tańczy


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

chopaki z "JapkoWiochaCzopek" sie naoglądali programów o OCC i wzieli sprawy w swoje rence ! - "przeróbki to nie ,ale od podstaw "- "w stylu właśnie przypominajoncym dragstery"- "powinien dojść do czystu na godzine"- "budujemy już od miesionca"

majom chopaki zakręt fest !!!!!! , pokraka zbudowali , ale za to blusowego i fajnie sie bawiom chyba ,Mom nadzieja ino że nie bedom tym czymś próbowali sie wozić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj juz gotowy

Panowie krytykanci, moze zbudujecie wlasny motocykl zanim nazwiecie kogos "dresem ze wsi".Obejrzyjcie sobie stare konstrukcje japonskich mistrzow. Wiele z nich jest brzydsza od tego wynalazku.A pierwsze konstrukcje OCC do idealow tez nie naleza.Ten sprzent idealem moze nie jest ale od czegosa trzeba zaczac i komus sie podoba.A czy i jak jezdzi to juz wiedza chlopaki, ktorzy go dosiadali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Giemul !!!!!Myślałem ,że co poniektórzy mają więcej inteligencji ale widzę że się mylę.Trolla wpuściłeś wspaniale ,kilku klakierów się znalazło .Krytykować i podśmiewać sie jest prosto ,ale zrobić coś samemu gorzej.Nic dodać nic ująć ,bez komentarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapewne większość z nas nie ma umiejętności i możliwości złożenia takiego sprzętu a chłopaki postarali się i coś z tego wyszło , jak na 1 motocykl to bardzo ładnie wyszedł, każdemu podoba się co innego i każdy zrobił by go po swojemu więc gratulacje pomysłu.P.S. Co prawda o osiągach przesadził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Giemul !!!!!Myślałem ,że co poniektórzy mają więcej inteligencji ale widzę że się mylę.Trolla wpuściłeś wspaniale ,kilku klakierów się znalazło .Krytykować i podśmiewać sie jest prosto ,ale zrobić coś samemu gorzej.Nic dodać nic ująć ,bez komentarza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiscie nie do końca zrozumiałem Twoje intencje.Twojej inteligencji też nie poddawałem ocenie ,lubię czytać twoje ostre posty cenię Cię za bezpośredniość i stanowczość.Odebrałem to jako lekceważącą czyjąś pracę zaczepkę. Jednak kilku "gości"masz w "garsci" i chociażbyś na przykład napisał ,że wszyscy mają wspaniałe teściowe to i tak Cię poprą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa dla panów, przynajmniej coś robią, a gusta to juz osobna sprawa czy to wiocha czy dresy... ilu z was krytykujących coś w życiu zbudowało od podstaw, lub przynajmniej przerobiło tak aby nie można było tego rezpoznać co to???Polski szczyt normalności to zakup plastika, szlifierki (jak tam zwał... )i dodanie naklejki znanej marki tłumików na fabryczny wydech!!! to jest rdresiarstwo moim zdaniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jest rzeczą gustu i niech tam każdy sobie buduje co chce. I całkowicie popieram takie zabawy. Ale zastosowany tam układ hamulcowy najnormalniej w świecie stwarza zagrożenie w ruchu. I założę się o litra, że żaden normalny rzeczoznawca nie dopuści tego pojazdu do ruchu z takimi hamulcami.A budowanie czegoś, żeby tylko to sobie w garażu odpalić uważam za całkowicie bezsensowne.No i jakoś nie znalazłem filmików pokazujących ten pojazd w ruchu. A filmik pochodzi z października zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.