Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Banditem Z Kolanem W Winklach


Shakal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiedzci mi z jakimi prędkościami jezdzicie na s1 bo ja jakies 80 ??? opona z tyłu zamknieta tak mi sie wydaje a do kolana daleko jeszcze ?? bardziej położyć sie dygam jak narazie )bedzie ktos jutro jezdził na s1-a4 ?? to bym sie podpioł i liczylna jakies uwagi ze strony berdziej wprawionych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzci mi z jakimi prędkościami jezdzicie na s1 bo ja jakies 80 ??? opona z tyłu zamknieta tak mi sie wydaje a do kolana daleko jeszcze ?? bardziej położyć sie dygam jak narazie )bedzie ktos jutro jezdził na s1-a4 ?? to bym sie podpioł i liczylna jakies uwagi ze strony berdziej wprawionych ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że dobrze jest sie tego nauczyc. Oczywiście nie dla samego przycierania, ale dla podnoszenia umiejętności. Myślę że nieraz może to uratować skórę.Pamietam jak mieszaną ekipą rudzk-gliwicko-bytomską lecieliśmy na zlot,sytuacja która bawi mnie po dziś dzień. Przede mną jechał jeśli sie nie mylę Adrian09 na zółtej CBRF4 na bytomskich blachach. Wtedy jeszcze na GSXF śmigałem, z Pati. Jakoś nam tak grupa na światłach odjechała, no to odkręcamy, on goni to ja za nim. Patrzę, lekki łuk, no to zbiera winkiel na szybko, ja myślę sobie luzik i dalej blisko za nim. Heh, a za nim następny mocniejszy winkiel, on schodzi o wiele niżej a ja oczy szeroko otwieram Złożyłem sie tak jak zwykle do tej pory sie składałem ale to było za mało bo zakręt mi się zacieśniał, ale od zawsze powtarzałem sobie że wole sie złożyć bardziej niż hamować w zakręcie, no i chcąc nie chcąc, złamałem tę blokadę psychologiczną. Przez następne kilometry nie mogłem wyjśc z podziwu że sie udało, a i japa mi się cieszyła jak nigdy. Pamietam jakby to było wczoraj, ale wtedy to ja totalny żółtodziób byłem (nie to żebym teraz był jakiś megadoświadczony, ale jednak postępy były )A co do tych ćwiczeń - warto znać granice swoich umiejętności i sprzęta, jak wyżej napisano. No i winkle to jest to co daje najwięcej radochy. No a po co sie jeździ na moto jak nie dla radochy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ladnie, teraz pozostaje tylko cwiczyc i stopniowo zwiekszac predkosc. Nie proboj na sile bardziej sie przechylac tylko jedz szybciej, jak opony zaczna popuszczac to poczujesz to i zdazysz na spokojnie zareagowac. Masz naprawde jeszcze spory zapas przyczepnosci, tylko pamietaj ze nie od razu, opona musi sie rozgrzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam poco na to kolano się schodzi i wydaje mi się że jest w tym jakiś głębszy sens niż tylko imponowanie laskom. Bo przecież chłopaki z moto GP też tak jeżdżą. Nie chodzi przypadkiem o to żeby przytrzymać moto jak ci w zakręcie koła się ślizną?Goście ze speedwaya buta wystawiają bo przyczepność na żużlu gorsza. Pytam teoretycznie bo nie mam takich spodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam poco na to kolano się schodzi i wydaje mi się że jest w tym jakiś głębszy sens niż tylko imponowanie laskom. Bo przecież chłopaki z moto GP też tak jeżdżą. Nie chodzi przypadkiem o to żeby przytrzymać moto jak ci w zakręcie koła się ślizną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam poco na to kolano się schodzi i wydaje mi się że jest w tym jakiś głębszy sens niż tylko imponowanie laskom. Bo przecież chłopaki z moto GP też tak jeżdżą. Nie chodzi przypadkiem o to żeby przytrzymać moto jak ci w zakręcie koła się ślizną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.