Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Banditem Z Kolanem W Winklach


Shakal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zsunalem pol tylka z siedzenia, lewa noga szeroko wystawiona i mocniej zgieta w kolanie co by samo kolano bylo nizej, tulow przesuniety w lewo tak zeby trzymac balans caly czas spierajac sie na prawej nodze (zewnetrznej) a nie na rekach jak radziliscie, i tak jakos przytarlem ale delikatnie, sam kant slidera (musial zejsc jak maslo bo nie poczulem nic)wiec jak zostawie z tylu 0.5cm to bedzie juz cale kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem przewrotnie... Nie rozumiem Was ni hu hu.... Jesli kolano ma byc wentylem bezpierzenstwa to ja nie mam pytań...Ciekawe jakie jeszcze argumenty tutaj padna na temat przydatnosci umiejetnosci jazdy na kolanie....Aha i jeszcze jedno, nie mam nic przeciwko temu, ze ktos chce sobie pojezdzic na kolanie, bo jedni lubia na kole, inni lubia robic stoppie, a inni odczuwaja przyjemnosc z jazdy na kolanie, ale te argumenty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na winklach byłem o d 15-16 z hakiem na zamkuo 18-stej i do 19 tam siedziałem trzeba by było jakos sie zgadac jak sie rozpoznac np kazdy przyjedzie z kwiatem rózy ) czy cos takiego a tak na serio to moze wymiana tel (numerów tel) albo ustawka w jednym okreslonym miejscu bo na zamku mimo tego ze mozemy byc równoczesnie nie koniecznie musimy sie spotkac (masa ludzi ) bo czułbym się troch niekomfortowo chodzą i zagadywac do kazdego "Ty jesteś Crazyforfan??" )mam nadzieje ze w końcu uda sie razem polatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie sie uda...ja byłem gdzieś o 17 : 30 na dwie godzinki...potem na wesołej ale niestety stała police i nic z tego. Jak będę jechał na zkręty to dam znać A tel najlepiej na PW i będzie git.

aaa no bo Ty masz eR Łan, to dlatemu, bo slidery masz starte ale ze aR Łanem jezdzisz to laski maja od razu mokro i sie wstydza nawet dac numer ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem zamieszczone zdjecia i nasuwają sie nast. wnioski:1. UMYĆ MOTOCYKL!!!!2. umyc i nasmarowac łańcuch3. bez wiekszego cudowania z kolanami i takimi tam spokojnie mozna o wiele bardziej sie pochylic. w obecnym motocyklu braklo mi ok 0,5cm do konca ale zadnej kwestii kolan nawet nie brałem pod uwage bo nie widze powodu. proponuje najpierw skupic sie na technice pokonywania zakretów a pozniej myslec o jezdzie kontrolowanej kolanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=G-WPMJ3JnqsTak to wygladalo w zeszlym roku na Wyrazowie. Kamera na moim moto a za mna kumpel na bladym. Jazda raczej spokoja zeby rozgrzac opony. Pozniejszy przejazd pelnym ogniem gdzies mi sie zapodzial Tak czy siak na wyrazowie da sie uczyc i jest o wiele bezpieczniej niz na drogach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak ja sobie rok temu radziłem na winkalch;)Rewelacji nie ma, kolana nie wyciągałem, ale jakbym się zwiesił jak niektórzy na filmach to może by się udało
Kowal a myślałem, że żeby skręcić należy pochylić motocykl a tu proszeee niespodzianka można skręcać jadąc prawie pionowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.