Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"na Kole Wyprzedził Policje


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się zrobiło z tego FORUM sami grzeczni motocykliści Z tego filmiku wynika, że to nie Policja wykorzystała moment do zatrzymania tylko motocyklista sam się zatrzymał.Lepiej pewnie jak by uciekał i po drodze jeb..ł spektakularnego szlifa?Nie namawiam nikogo do niebezpiecznej jazdy motocyklem ale człowiek jak jeździ długo motocyklem to szuka mocniejszych wrażeń.A co do zagrożeń to jestem świadomy konsekwencji, bo jeden wypadek przeżyłem a z racji wykonywanego zawodu nie przy jednym byłem i co i nic jak w kawale o jasiu cyt."dalej będę jeździł walcem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro to nie wyczyn to poco tak jeździć?hmm ciekawe co by było gdyby mu sarna wyskoczyła ale przecież to niemożliwe bo to była pusta droga i nic się nie może zdarzyć eh...
Pytanie po co w ogole jezdzic na motocyklu - nie dosc ze to niewygodne, glosne, moknie czlowiek w deszczu to jeszcze niebezpieczne i automatycznie jest czlowiek napiętnowany przez spoleczenstwo, bo zamiast grzecznie jak nalezy gapic sie w telewizor i pic piwo, to jezdzi ta szatanska maszyna nie wiadomo po jakiego grzyba i powietrze truje... A co do sarny - myslac w ten sposob musialbym w ogole nie wychodzic z domu bo zawsze moze spasc ceglowka, moge zostac napadniety, pobity, okradziony, potracony itd PS: Nie widze zwiazku pomiedzy pozyczeniem motocykla, a umiejetnosciami kierowcy. Chlopak moze rownie dobrze jezdzic lepiej od wlasciciela motocykla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyczony motocykl... cuda na drodze... troche dziwia mnie posty gloryfikujace ten wyczyn. On nie mial pecha, sadze ze mial szczescie ze nie rozj3bal sie za jednym z kolejnych zakretow.
wg mnie zaden wyczyn... dla niego zwykla przejazdzka, dla ciebie szatanska jazda (hiperbolizujac) ...nie moge sie doczekac by zobaczyc jak ty smigasz na swoim sprzecie po tym co tu wypisujesz na forum
A mnie dziwi jak te forum nie tylko na przykładzie tego tematu staje sie preclowe oraz jak chętne jest do oceniania i najeżdżania na innych motocyklistów, ja tam nie widzie żadnego wyczynu po prostu jechał sobie na gumie potem po zakrętach na puściutkiej drodze biegnącej lasami, co tu takiego strasznego lub też uważanego za wyczyn ? czy miał szczęście hm może po prostu miał umiejętności większe od ciebie, i myślę że nie musi wymieniać sobie rozumu bo jechał tak w miejscu gdzie zagraża tylko sobie jeśli mu coś nie wyjdzie, jeszcze pytanie czy ktoś na forum założył już kółko różańcowe bo chyba wielu chętnych by się znalazło, pozdrawiam.
polac temu panu bo dobrze godo
Nie widze zwiazku pomiedzy pozyczeniem motocykla, a umiejetnosciami kierowcy. Chlopak moze rownie dobrze jezdzic lepiej od wlasciciela motocykla
ja rowniez... z tego co widze na filmie koles nie siedzi na moto pierwszy raz... tu fajna guma, tam pare winkli pozbierane przy ladnym tempie ... poprostu smiganko na sporcie przy dobrych warunkacha co niektorzy w tym temacie wypisuja glupoty jakby w zyciu swoim motocyklem 50tki nie przekroczyli...smieszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zas bedzie never ending topic...Wiem ze niektorzy sa bardzo oburzeni tym co zrobil, drudzy gloryfikuja ta jazde. Moje zdanie jest podobne do opinii buliego. Kazdy woli co innego, jesli o motocykle chodzi to jedni preferuja spokojna jazde, drudzy turystyczna, trzeci lubia sie na torze poscigac a nastepni poszalec na kole ble ble ble... Opinia innych? Jesli Ty jezdzisz tylko po to zeby inni ludzie zaczeli postrzegac nas pozytywnie to nie dziwie sie ze zawsze sie oburzasz jak ktos lamie przepisy albo robi cos co w oczach niektorych rzutuje na nasza reputacje. Ale inni i smiem twierdzic ze zdecydowana wiekszosc ma w d*pie co o nas pomysla bo zawsze sie znajda przeciwnicy i zwolennicy i jezdza tak jak maja na to ochote. Sztuka polega na tym zeby wiedziec gdzie jest granica momentu w ktorym A - mozesz zginac badz niezle sie okaleczyc i B - moga na tym ucierpiec inni. Sam uwielbiam szalec na jednym kole - od momentu kiedy pierwszy raz zobaczylem jak ktos smiga na gumie postanowilem sam sie tego nauczyc i sprawia mi to do dzisiaj niesamowita frajde. Lubie zapodac na kole ruszajac ze swiatel, pociagnac na drodze ulicznej jak widze ze mam miejsce i nikomu nie zagrazam... Tak mialem pare sytuacji ze jadac na jednym kole zauwazylem ze policja celuje we mnie suszarka, zamiast pociagnac dalej, opuscilem przod, zwolnilem i czekalem na reakcje policji, jesli by mnie zatrzymali - nie uciekalbym i poddal bym sie karze, na szczescie pogrozili palcem za co ich przeprosilem ;) pozdrawiam przy okazji... Moim zdaniem sztuka polega na tym ze jesli lamiesz przepisy to musisz liczyc sie z konsekwencjami a jak juz Cie zlapia to poddac sie karze...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze lecial na gumie... okej. Powiedzmy, ze miejsce bylo ok. Ale prawie 2 paczki na ograniczeniu do 70? no to chyba lekka przesada... mozecie mnie brac za swietego, albo powiedziec, ze malo jezdzilem i gowno wiem... Ale nie sadze, zeby to co ten gosc pokazal na filmie bylo jakims szalem... nie podobalo mi sie to, jak lubi to niech tak smiga, tylko wlasnie przez takich sa pozniej pietna na ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam, mnie sie podoba, nie dosc ze ladnie poszedl na gumie, to potem kulturalnie sie zatrzymal policji, a nie zaczal uciekac i polecial w pole jak wiekszosc z filmów z videoradaru;dChcecie jeździc powoli to polecam choopery itd,.. najbardziej mnie smieszy ze jak ktos ma 500ke to narzeka ze za malo, itd, kazdy chce miec lepszy szybszy, a potem komentarze w stylu "ale wariat" ;d;dMotocykle po to wlasnie sa, zeby dawaly frajde:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już z kimś na tym 4um dyskutowałem o megalomanii wśród motocyklików ...albo tutaj co drugi to z policji i [jak to mawiał pan na kursie doszkalającym] na służbie są całe życie albo są większymi lanserami niż kolesie w adidasach na erłanach, bo zależy im aby ich rówieśniczki ze spożywczego ABC za rogiem nie zwyzywały od szatanów jak go żona do sklepu po majonez wyśle ...maszynka na filmie wygląda na sporego sprzęta, więc te 1,90 które tam rozwinął to jakiegoś specjalnego szału na kierującym nie zrobiło ... ot sie troszke za szybką schować - IMO wcale nie dawał w palnik ale ja tam mało wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam wypociny co poniektórych to się zastanawiam po co kupiliście motocykle o pojemności większej niż 250ccm... Rzeczywiście za trochę zrobi nam się tu wzajemne kółko różańcowe które w kościele pada na kolana a przed nim rzuca ku%wami i innymi przymiotnikami...Czasami naprawdę opadają ręce...Swoją drogą - szkoda że policja tak chętnie nie udostępnia filmów na których motocyklista znika im w oddali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice - Wisła - Katowice, z przerwą na cole 1.5h. Miejscami ponad 290. Nieoznakowany radiowóz stara się zatrzymać? Prosze bardzo, prawo jazdy jest, motor ubezpieczony z ważnym przeglądem, po co uciekać? Żeby oszczędzić 500zł? Masz jaja żeby jechać prawie 300 a nie masz na mandat?Przeżyłem jeden pościg, na kilka radiowozów i blokadę na drodze. Drugi raz tego nie powtórzę. Egzamin zawsze można zdać ponownie. Trochę się człowiek postresuje ale jest do zdania. A ze szpitala lub więzienia kto wyciągnie? Ile kosztowałby mandat+ponowny egzamin, a ile adwokat+koszta rozprawy+kara? Albo skutki leczenia?Po co ktoś kupuje np. 600 o mocy 120KM? Dla wiatru we wlosach czy adrenaliny? Tych drugich jest zdecydowanie więcej.Jazda na gumie? Jaca napisał, dla samej przyjemności. Popisują się przeważnie osoby którym się wydaję że już coś potrafią. Patrz danfild czy Garvield z lędziny stunt riders.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi jak te forum nie tylko na przykładzie tego tematu staje sie preclowe oraz jak chętne jest do oceniania i najeżdżania na innych motocyklistów, ja tam nie widzie żadnego wyczynu po prostu jechał sobie na gumie potem po zakrętach na puściutkiej drodze biegnącej lasami, co tu takiego strasznego lub też uważanego za wyczyn ? czy miał szczęście hm może po prostu miał umiejętności większe od ciebie, i myślę że nie musi wymieniać sobie rozumu bo jechał tak w miejscu gdzie zagraża tylko sobie jeśli mu coś nie wyjdzie, jeszcze pytanie czy ktoś na forum założył już kółko różańcowe bo chyba wielu chętnych by się znalazło, pozdrawiam.
Po to żeby poczuć coś więcej z jazdy niż drżący silnik, zwie się to adrenaliną, nie każdemu wystarcza samo to że jedzie motocyklem, a gdyby mu sarna wyskoczyła to by miał szczęście jak by przeżył, ale to wyłącznie jego sprawa a tobie nic do tego, chyba że go znasz i dlatego się tak martwisz. Raczej nie szpanuje bo przed kim ? przed sarnami, po prostu robi co lubi, a pisać zawsze o nas będą i tego nie zmienisz, nie ma co sie tym przejmować.
Dla mnie wszystko w tym temacie napisal Buli... niektorzy zachowuja sie jakby nigdy nie przekroczyli ograniczenia nawet o 5km/h czy zawsze jezdzicie na pierwszym max drugim biegu? Jak to mowia ocenic kogos przychodzi prosciej niz siebie...Samo zdazenie to nic specjalnego, znalazl sie w nieodpowiednim czasie i minal o jeden samochod za duzo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Ten kolo jest dobry. Stwierdzil to ogol. Watkiem przewodnim tego temtu jest nasz wizerunek w mediach. O ile ten koles byl wyjatkiem to wiekszosc tych ktorzy pozyczaja sprzety , laduje na zoli z bardziej lub mniej przykrymi konsekwencjami. Znajac pociag do sensacji dziennikarzy pewnie moto zarejestrowany byl na kogos z rodziny (np brata).Co do zwiazku ... (wg mnie) trzeba troche pojezdzic pozyczonym moto zeby tak brykac.Wnioskuje z tego ze nie siedzial na nim pierwszy raz.
A co Cie tak szczypie ten wizerunek w mediach ?Jeździsz dla siebie bo to lubisz czy dla grupy pismaków którzy mają ładnie o Tobie pisać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze w Katosach nie ma kolukmny zygmunta albo sopockiego Monciaka.. cos czuje ze ustawialoby sie w kolejce mnostwo forumowiczow chcacych wyrwac lachony na moto ;)wiesz bejbe... to idzie 299 km/hale preclownia 0 faktycznie jakby nikt nigdy przepisow nie zlamal..dla tych, ktorzy sie wypowiadaja i pisza ze to wariat psujacy opinie itp itd... to po co macie motocykle wieksze niz 125ccm? przeciez byle gowniana 500 naked na 1ce leci z 80 km/h i rozpedza sie w 4-5 sekund a to juz lamani przepisow!mam to w d--- zapier... bo lubie ;) a jak sie komus nie podoba to niech jedzie na kawke i lachony pod kolumne zygmunta w Wawie ;) ja juz chyba przestane nawet odmachiwac lewa bo i tak 75% obecnych "motocyklistow" i tak nie wie co to znaczyale tak to jest.. eh gdzie te czasy gdzie wiekszosc ludzi sie znala.. teraz to sie kupuje moto dla szpanu a nie dla jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze w Katosach nie ma kolukmny zygmunta albo sopockiego Monciaka.. cos czuje ze ustawialoby sie w kolejce mnostwo forumowiczow chcacych wyrwac lachony na moto ;)wiesz bejbe... to idzie 299 km/hale preclownia 0 faktycznie jakby nikt nigdy przepisow nie zlamal..dla tych, ktorzy sie wypowiadaja i pisza ze to wariat psujacy opinie itp itd... to po co macie motocykle wieksze niz 125ccm? przeciez byle gowniana 500 naked na 1ce leci z 80 km/h i rozpedza sie w 4-5 sekund a to juz lamani przepisow!mam to w d--- zapier... bo lubie ;) a jak sie komus nie podoba to niech jedzie na kawke i lachony pod kolumne zygmunta w Wawie ;) ja juz chyba przestane nawet odmachiwac lewa bo i tak 75% obecnych "motocyklistow" i tak nie wie co to znaczyale tak to jest.. eh gdzie te czasy gdzie wiekszosc ludzi sie znala.. teraz to sie kupuje moto dla szpanu a nie dla jazdy
heh, jestem raczej mlodsza osoba, a w gronie motocyklistow juz napewno jestem nowy jednakze takie gadanie przypomina mi to jak niekotrzy ludzie teraz tez narzekaja, ze za komuny bylo lepiej ;)swiat idzie do przodu, rzeczy sie zmieniaja, a my zawsze bedziemy uwazac, ze kiedys cos bylo lepiej... moze niektore rzeczy faktycznie byly jednak mi sie wydaje, ze sporo upiekszamy to co bylo w naszej pamieci:) pamietajac bardziej to co dobre i jeszcze idealizujac to:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konkretny i zachował się w tej sytuacji najlepiej. Przyjął mandat na klatę. Jak ktoś jeździ szlifierką (i nie tylko) to powinien liczyć się z konsekwencjami jakie za tym idą. Mówię tu zarówno o możliwości wypadku jak i dostania mandatu. Ucieczka od odpowiedzialności to zwykłe tchórzostwo. Zresztą warunki idealne to poszedł, a że na gumie? tez mi coś. I za to mu prawo jazdy zabrali? Też trochę niesprawiedliwe bo ile razy kogoś zarejestrowali na wideorejestratorze jadącego ponad 2 paczki i skończyło się mandatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze lecial na gumie... okej. Powiedzmy, ze miejsce bylo ok. Ale prawie 2 paczki na ograniczeniu do 70? no to chyba lekka przesada... mozecie mnie brac za swietego, albo powiedziec, ze malo jezdzilem i gowno wiem... Ale nie sadze, zeby to co ten gosc pokazal na filmie bylo jakims szalem... nie podobalo mi sie to, jak lubi to niech tak smiga, tylko wlasnie przez takich sa pozniej pietna na ogole...
to faktycznie g.. wiesz ;) na razie z tego co widze zbierasz na moto od dwóch lat i to Ci sie chwali...ja kiedys sam sie zaklinalem ze szlifierka jest dla kamikadze.. jezdizlem sobie turystykiem przez 2 sezony i czegos mi brakowalo.. przejechalem sie raz cebra od kumpla i zakochalem sie... w plastiku ocxzywiscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.