Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"na Kole Wyprzedził Policje


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Buli dobrze godo.

Nie mam nic do szlifierek (patrz pod tekstem ) nie mam nic do odkrecania... ale 200 na 70?... chodzbym nie wiem jak bardzo chcial to ciagle dla mnie to przesada na autostradzie, w srodku swiąt, gdzie maly ruch i idealna nawierzchnia to niech sobie i 300 cisnie...
z tego co wiem to ograniczenia typu 70kmh na takiej drodze są po to by niebiescy na wypłatę mieli. chyba że czegoś nie wiem. zresztą do zap***** cza mieć umiejętności i dobre warunki na drodze a kolega co go namierzyli ino wpadł na tym że pały go zarejestrowały ale każdy woli robić wielką aferę, jaki to grzeczny jest się okazuje itp. może za dużo "Fakt"-u?
Wszystko było by w porządku, gdyby ścigali delikwenta na sygnale. Dopiero przy samym zatrzymaniu wystawiają wariata na dach i machają lizakiem, do tego czasu są tak samo zwykłymi użytkownikami drogi.
każdy orze jak może, a że policjant tez człowiek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli dobrze godo. z tego co wiem to ograniczenia typu 70kmh na takiej drodze są po to by niebiescy na wypłatę mieli. chyba że czegoś nie wiem. zresztą do zap***** cza mieć umiejętności i dobre warunki na drodze a kolega co go namierzyli ino wpadł na tym że pały go zarejestrowały ale każdy woli robić wielką aferę, jaki to grzeczny jest się okazuje itp. może za dużo "Fakt"-u?każdy orze jak może, a że policjant tez człowiek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop ale mam mały problem, nie umiem pisać postów tzn. nie mam w ogóle takiej opcji jak "odpowiedź" czy "nowy post" kiedyś wszystko chodziło a teraz się coś posrało,moge używać tylko opcji "szybka odpowiedz" i tylko wtedy gdy jest dostępna.Ps. Przy wyłączonym firewallu jest tosamo ,z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem od ponad roku jako Kamil1705, teraz zarejestrowalem sie jeszcze raz bo myslalem ze to jakis błąd konta ,no i wlasnie nie mam tych opcji "cytuj" odpisz,nowy temat itg, przeciez nim forum padło pisalem tu posty z niku Kamil1705 i wszystko było okok mozecie usunąć te moje dwa posty, a ja tu jeszcze pokombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie moge .. co z tego ze postawił na gume i później poleciał? warunki byly idealne,pewno podobnie by zrobilo99% społeczeństwa co śmiga na sportach.. a jak czytam że to przegięcie itp człowieku uważasz ze to straszne i jak mozna tak jeździć?zobaczymy jak wkońcu kupisz swoj wymarzony sport i będziesz śmigał.. a btw. kolo miał ochote pognać i sobie pognał,później widać że co się chciał wyszaleć to sie wyszalał na prostej ,troche na winklach,dojechał do ciężarówki i zwolnił,jakby był faktycznie świr to by się złożył w zakręcie i wziąłby jeszcze tą ciężarówke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.