Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Powiecie Na Takie Cudo?


gregor2105

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się zdo, że gdyby to było takie lux malina to już by jakiś dilla się tym zainteresował i rozprowadzał. Pewnie to wsteczne lusterko skutecznie zabiera widoku do przodu - wyobraźcie sobie jak przytulacie się do baku podczas zapierda.lania to się patrzycie jeno właśnie tam, gdzie znajduje się to lusterko... może jakby to miało jakiś system poziomowania coby to lusterko w ww przykładzie się chowało... ale wtedy też waga wzrośnie... Ale jeżeli się mylę i to działa to już zbieram kabone na toto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wydaje wam się, że to będzie z dekla rozpraszające??
...a jak popołudniową porą wyprzedzisz kogoś i ten któś będzie targał za Tobą na "długich" to przeca łoślepi (oczy w dupe schować?), a niedajboże jeszcze będzie mrygać na niebiesko to już wogóle. Jak na dyskotece. Pomysł dobry, ale wydaje mi się że jeszcze będzie nie dopracowany. Koło na początku też było kwadratowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdoła- zajebiście jak będzie z tyłu mocne słońce lub coś jadącego na mocnych światach.- rozpraszanie uwagi od drogi przed sobą.- chce widzieć gembę gościa który w tym czymś przydzwoni i będą mu głowę do kupy potem składać.Fajne to może jest , ale tylko teoretycznie , mi to się kojarzy z tunningowymi gadzetami do aut z Tesco. Lustra w moto cyklu zupełnie wystarczają ,żeby się orientować co się dzieje z tyłu , są bezpieczniejsze niż ten wynalazek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że szybka w motocyklu i tak trochę ogranicza widzenie, a takie lustro będzie ją dodatkowo zmniejszać, może działać, jak już ktoś pisał rozpraszająco. Być może dobry pomysł, ale wymaga chyba jeszcze dopracowania.Ja bym wymyśliła inny patent. Dla puszkarzy jakieś światełko w aucie, że jak się moto zbliża, by zachować szczególną ostrożność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.