Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Tomcyk

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About Tomcyk

 • Birthday 09/16/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  SPI

Recent Profile Visitors

362 profile views

Tomcyk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Witam również. No, szacun dla Ciebie Wojt47 !
 2. Gacek 86, rok tymu nad tym samym myślałem. U mnie padło na Hornet 600ccm (PC41), i jestem zadowolony. Doszedłem do wniosku, że - tak jak piszesz - nie będę zmieniał sprzętu co sezon lub dwa. Poza tym 4-cylindrowiec jest mega przyjazny, i da sie fajnie spokojnie jeździć, co na początku jest ważne, a jak chcesz posłuchać diabła, to jest czym się odepchnąć 😉. U mnie na razie plan jest taki, że szykuję sie do zakupu kombi skórzanego i wybieram się na szkolenia na pitach lub podbnych małych sprzętach, żeby ogarnąć trochę te tzw "granice". Potem trzysetki, na jakimś mniejszym torze, a potem się zobaczy. Moga podjechać do Ciebie, jak chcesz się przymierzyć i pogodać.
 3. Tomcyk

  Powitał...!

  No, dobra... Trochę czasu minęło, i tak jak napisałem w pierwszym poście - życie wszystko zweryfikuje. Ostatecznie, po przeczytaniu całych internetów, oglądnięciu całego YT, wylądowałem na... Hornecie, i bardzo się ciesze z tego wyboru. Prawko zdane, teraz cieszę się tylko jazdą
 4. Tomcyk

  Shiver 750

  180 cm/110 kg ... Brendix, dzięki, masz dużo racji. Może powinienem wylać kibel zimnej wody na łeb ?
 5. Tomcyk

  Shiver 750

  To mój pierwszy temat poza Powitalnią. Chociaż po podjęciu postanowienia, że "bendem motocyklistom" nastawiałem się na cruisera, to jednak "golaski", ewentualnie eSki, bardziej do mnie zaczęły przemawiać. Tu, wiadomo, oferta jest szeroka, japonia króluje, jest najbardziej popularna, racjonalna, tania w użytkowaniu, itp.Ale ja mam coś z kota, czasami idę inną drogą I tak oto zobaczyłem ogłoszenie z Shiverką. Zdjęcie, to jeszcze nic, nogi mi sie ugięły, jak ja zobaczyłem na żywo. Baaaardzoooo mnie ujął ten sprzęt, zarówno w typowym nakedzie, jak i w wersji GT. Poczytałem i pooglądałem trochę internetów, więc co nieco wiem, ale chciałbym też uzyskać informacje z naszego Forum - czy są tutaj jacyś jej użytkownicy, i jakie dadzą jej rekomendacje? Na co uważać przy zakupie, jak wygląda eksploatacja, awaryjność, itp.? PS. dodam, że jestem w trakcie kursu na A (jazdy), więc jeszcze nią nie jechałem, tylko ją mierzyłem do czterech liter Będzie to, jeśli się zdecyduję, moje pierwsze moto. Pozdrawiam!
 6. Tomcyk

  Powitał...!

  Każdą sugestię przyjmuję z ciekawością i i respektem
 7. Tomcyk

  Powitał...!

  Tym robionym od paru lat, s 650...
 8. Tomcyk

  Powitał...!

  Jestem Tomasz z Piekor.. Pozwoliłem sobie na rejestrację na Forum zanim narodzi się mój związek z moto. Czekam na pierwsze promienie wiosennego słońca, które wysuszą asfalt i podejmuję "A-wyzwanie". Jak pójdzie gładko - szukam sprzętu ( a może w tzw. międzyczasie?). Jestem, jak dotąd, bez historii i powiązań z motocyklami, ale zawsze tętno wzrasta i ucho się cieszy, jak coś w okolicy fajnie zabrzmi , poaz tym dużo znajomych jeździ. Poprzez Forum chciałbym się trochę "wgryźć" w temat i czegoś nauczyć. Oczywiście, swoimi przyszłymi doświadczeniami też się podzielę. A co do preferencji - jako ciężki chłop, nie będę zabierał się za 125tki, bo by mnie to nie uciągło pod górkę. Serce podpowiada mi cruisera, ale takiego w nowocześniejszym wydaniu, np. kawa vulcan s (chociaż to jeszcze drogie zabawki). Podoba mi się też hyosung gv 650 Myślę, że życie to jednak wszystko zweryfikuje... Pozdrawiam wszystkich!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.