Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Metall

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Metall last won the day on June 5 2020

Metall had the most liked content!

About Metall

 • Birthday 07/21/1972

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Bad Konigsdorff-Jastrzemb

Recent Profile Visitors

416 profile views

Metall's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

6

Reputation

 1. No niestety . Yamahy już tam nie widziałem. Co do tych moto z niewielkimi przebiegami to niektóre wymagają np. wymiany opon bo już zaczynają gremnieć . Na przykład, moto jest z 2009 roku, przebieg z 15kkm a opony 2014 rok. Ktoś raz wymienił oponki od nowości i to wszystko. Jak robił po 1500kkm rocznie to nawet ich nie zjeździł. Bieżnik jest ale guma ze starości zaczyna pękać. Z tego co mi wiadomo wozi przeważnie z Belgi . Nie chcę go tam chwalić bo gościa nie znam ,ale nie jedno moto w życiu widziałem i u nie jednego handlarza byłem , lecz u tego to naprawdę miło spędzić chwilę i popatrzeć na te okazy. Nie ma tanio ,to fakt ....nooo ale coś za coś.
 2. Dziękuję za Wasze zainteresowanie. Może faktycznie popatrzę za czymś innym, a dokładnie Yamaha xvs 1300. Zadzwonię jeszcze do Suzuki, chociaż czuję, że oni sami będą zdziwieni. Jest jeszcze druga strona medalu, że może być kiedyś problem z od sprzedażą takiego Suzuki, chociaż jak to mówią "codziennie się głupi rodzi", przyjdzie i kupi tak jak ja teraz mam ochotę. ?
 3. Ale ja tam byłem tydzień temu w sobotę i widziałem go. Jest Intruder. Facet sprzedał go komuś z Rybnika i po pięciu latach zrobił facet zamianę na inny a tego zostawił w rozliczeniu. Handlarz też twierdzi że jest to unikat bo był tylko jeden rok produkcji Intrudera 1600. Przypuszczam że to będzie silnik który był w Marauderze z wczesniejszych roczników i w Kawasaki, ale nie jestem tego pewien i trochę mam obawy żeby to nie był jakiś jednorazowy wymysł Suzuki bo jak trzeba będzie jakiś np. Napinacz czy coś innego do silnika to będzie problem. Moto jest naprawdę piękne i uszanowane, może trochę droższe ale czasem lepiej zapłacić więcej i nie kupić gruza, a cieszyć się jazdą i wchodząc do garażu mieć banana na twarzy. Nie mam doświadczenia w tej grupie motocykli bo zawsze miałem plastiki.
 4. Jak w temacie. Proszę o kontakt . Chciałabym podpytać o ten motocykl. Moto obecnie stoi w Libiążu do sprzedania . Dokładnie to jest ten https://m.olx.pl/d/oferta/suzuki-intruder-m1600-vz-1600-unikat-31-000-km-CID5-IDKMJ4T.html#5c105019a3
 5. Tylko ciągle wszędzie 1600 to Marauder a ten to Intruder. Nie umiem tego rozkminić. Może uda mi się odnaleźć właściciela z Rybnika który go użytkował przez ostatnie lata. Mając tyle lat moto musi coś o nim wiedzieć Może mi powie czy jest w nim coś nie tak
 6. @MikiZ75masz rację . To jest ten sam moto co był w 2015 roku wystawiony na sprzedaz z Twojego śledztwa. Jest zarejestrowany na SR czyli w Rybniku. Jezdził nim gościu przez 6 lat i przez te lata zrobił 15kkm. Wrócił do Libiąża i zamienił to moto na inne. Może ktoś wie kto był właścicielem tego INTRUDERA 1600. Bardzo by mi zależało żeby się z nim skontaktować.
 7. Właśnie nie mam żadnego doświadczenia z takimi moto. Zawsze jakiś naked albo sport. Pięćdziesiątka niedługo więc chciałem coś do spokojniejszej jazdy. Jak jeszcze faktycznie od grudnia wejdą takie mandaty jak zapowiadali to mógłbym zostać bardzo biednym człowiekiem. Na ścigu nie da się jezdzić wg znaków. Ja bynajmniej jakoś nie potrafię, a taki chopper to można pyrkać przez wioski wg przykazań. U tego handlarza w Libiążu jest dosyć duża rotacja motocykli więc nie sądzę żeby sześć lat mu stał ,chociaż nie można powiedzieć ,że to niemożliwe. Intruz 1800 tez mi chodził po głowie i nawet miałem jechać na oględziny do Świętochłowic . Moto z polskiego salonu ,30kkm przebiegu ,bezwypadek ,ale właściciel sam już zapowiedział ze moto wpada w wibracje i pewnie niedługo kosz sprzęgłowy do wymiany. Co powiecie np. o Yamaha Midnight Star XVS 1300 ??? EDIT Wygląda na to ,że ten silnik 1600 w tym Suzuki VZ 1600 to ta sama konstrukcja co w Kawasaki VN 1600. Dziwi mnie tylko że opisują to jako Suzuki Marauder .......kurde nie umiem tego zebrać w jedną całość .
 8. Dzieki za link. Tak ,dokładnie o tego https://www.olx.pl/d/oferta/suzuki-intruder-m1600-vz-1600-unikat-31-000-km-CID5-IDKMJ4T.html#5c105019a3
 9. Mam problem ,ponieważ bardzo podoba mi się Intruder 1600. Niestety nie umiem znaleźć żadnych informacji na temat tego silnika. Jest to 1,6 pojemność i był produkowany tylko przez jeden rok tj 2005 (info z internetu), chociaż sprzedawca sprzedaje moto jako 2006. Martwię się trochę ,że będę miał problemy z zakupem jakiejkolwiek części do tego sprzętu poza ASO. Czy możecie mi coś więcej powiedzieć o tym 1600. ? Będę naprawdę wdzięczny.
 10. Metall

  Ponownie ...

  Siemanko Też mnie nie było jakiś czas ale to tylko z powodu jego braku.
 11. Siemanko. Jak tam zakupy ? Udało się coś Kinga kupić ?
 12. Siemanko. Pojezdzisz trochę na tym bzyku i będziesz miał ochotę na większe......gwarantuję Ci. Rób lejce bo lepiej wcześniej niż potem żałować.
 13. Siemanko Jak tam poszukiwania ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.