Jump to content

AREK_JAS

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About AREK_JAS

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 02/07/1977

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się tutaj z wami w 100% tach ( Wicher, Piotrek , MikiZ75 ) w samo sedno. Każdy motocykl wymaga sprawdzenia przy zakupie niezależnie czy to osoba prywatna czy też handlarz choć handlarz brzmi złowrogo hehe może lepiej by brzmiało importer no ale mniejsza o to. Tak jak u handlarzy są lepsze i gorsze sprzęty tak u prywatnych temat rzeka. . Sprowadzony motocykl może być w perfekcyjnym stanie jak też zaniedbany przez poprzedniego właściciela z kraju importu czy też kupiony uszkodzony i nieprofesjonalnie naprawiony teraz kwestia osób prywatnych są igiełki dopieszczone jak też motocykle w słabym stanie i tak znowu by to trzeba rozłożyć na : Kowalski się nie znał i kupił moto w słabym stanie w końcu chce sprzedać więc jest jak jest wiele osób stara się dopieścić moto i to robi inni sprzedadzą jak kupili . Kowalski kupuje uszkodzone moto po ślizgu z importu i go naprawia bo często tak się sprzedaje motocykle, klient zadowolony bo widzi jak wygląda jest przede wszystkim tanio i teraz kwestia tych napraw są ludzie ogarnięci i naprawdę zrobią to tak jak powinno być zrobione a są tacy co na tych przyslowiowych trytytkach. Więc reasumując jak tutaj wcześniej pisaliście w obu przypadkach trzeba podchodzić indywidualnie. A odnośnie Grzesiek_73 też masz rację co do powiedzmy jakiejś tam gwarancji od firm że zakup może być pewniejszy. Bo ja jako sprzedawca i firma działająca od 2000 roku dbam sobie o to żeby klienci byli zadowoleni bo po sprzedaży moto wracają po następny. I na koniec bo to mnie też czasem śmieszy na grupach z FB czasem ktoś pisze post typu kupię Honda Cbf 600 w cenie do. . I na końcu napisane nie od Handlarza .. i sobie tak myślę o co takiemu człowiekowi chodzi jak i tak ten prywatny motocykl sprowadził znając życie kiedyś tam jakiś handlarz i przeszło niejednoktotnie przez wiele rąk małe prawdopodobieństwo że moto z Polskiego salonu i od pierwszego właściciela.
 2. Niestety nie miałem jeszcze u siebie GL. . Czternaście lat sprowadzalem z Włoch teraz ostatnie sześć lat z Szwajcarii . Francji nigdy nie sprowadzałem motocykli
 3. Witam wszystkich. Proszę o kulturę wypowiedzi i wielka prośba z mojej strony niech to jest luźna rozmowa w temacie. Ostatnio sporo się dzieje wokół sprzedawców motocykli jak to się mówi handlarze. . i niestety raczej wygląda to negatywnie na niekorzyść importerów motocykli. .. do czego zmierzam czy ktoś się zastanawiał od kogo posiada motocykl czy tam wcześniej kupił.. Handlarze źli bo kombinują itd. Ktoś powie ja tam kupiłem od prywatnego i jestem pewny za moto. I teraz trzeba było by się zastaniwic nad sprawą ta osoba dla większości wiarygodna prywatna od kogo wcześniej kupiła. .. No niestety tak się już utarło że moto na Polskich rejestracjach się sprzedają bo to pewne bo ktoś jeździł i dbał a te z importu to bee bo pewnie kombinowane i do roboty a nikt nie pomyśli odwrotnie . Panowie i panie niestety na rynku motocykli używanych pewne to tylko ewentualnie te z Polskiego salonu z pełną dokumentacją i pełną historią sereisową. .. A co za tym idzie to cała reszta motocykli w ofercie to motocykle z importu czyli co od przysłowiowego handlarza. Ale chciałbym z bliska się zapoznać z waszymi opiniami. Pozdr. .. Bez spięć i wulgaryzmów bym prosił. Potraktujcie to jako luźną rozmowę
 4. Witam wszystkich. Mam wielką prośbę dla osób które zakupiły u mnie motocykl i ewentualnie będą chciały napisać coś pozytywnego jako zadowolony klient proszę o powstrzymanie się i nie pisanie komentarza chyba że jestescie już na grupie znani z prostej przyczyny jako że wszelkie wasze komentarze z nowych kont są tu traktowane jako fejkowe więc niestety ale działają na moją niekorzyść. Jeśli ktoś był niezadowolony z zakupu jak najbardziej może tutaj coś napisać. Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam.
 5. Nie mam zamiaru kogokolwiek przekonywać bo raczej nie o to chodzi . Sprzedaję motocykle od 2000 roku więc już trochę czasu. . Dbam sobie o klienta i pracuje już przez wiele lat o to aby klienci byli zadowoleni z zakupionych motocykli. .. i to mi wystarcza. ... a tak jak kolega wcześniej wspomniał brak negatywnych komentarzy świadczy raczej dobrze więc nie będę się tłumaczył. . Pozdr. .
 6. Postaram się gdzieś bardziej udzielać choć na tą chwilę to już chyba grupy na FB wyparły nieco strony www a jestem aktywny na grupie śląskich motocyklistów na FB. .
 7. Witam wszystkich. Postanowiłem się też odezwać w tej sprawie bo tak widzę że gdzieś tam piszecie o mojej osobie i takie mam zapytanie dokładnie skieruję to do użytkowników LBG i grzesiek_73 o co wam chodzi bo odnoszę wrażenie że komentarze klientów ktorzy napisali swoją opinię bierzecie za nieprawdziwe i tak jak by to było celowe. . Padło pytanie o opinię na mój temat więc napisało kilka osób się wypowiedziało pozytywnie i jest widzę koledzy coś nie tak.. jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do mojej osoby, motocykli czy czegokolwiek forum nie zabrania pisania złych komentarzy. A jeśli chodzi o to że ktoś nowy się wbija na forum i w rankingu nie ma iluś tam napisanych postów to powiem tak nowy świeży motocyklista nie będzie miał i jego wiarygodność możecie stawiać pod znakiem zapytania a w moim przypadku tak samo mimo tego że na tej grupie jestem już przez wiele lat. . Pozdrawiam wszystkich. .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.