Jump to content

palnik

Użytkownicy
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

palnik last won the day on April 18 2018

palnik had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralna

About palnik

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Gliwice
 • Interests
  Podróże motocyklowe , przygoda

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. No super maszyna ! gratuluję
 2. Planuję ze znajomym podobną trasę z tym , że chcemy wyjechać ok.18.06 i załapać się na dzień wolnego z 20.06 ( zawsze to mniej wykorzystanego urlopu W Mallnitz możecie załadować motocykle do pociągu i przejechać tunelem pod górą do Bad Gastein. Podróz trwa parę minut.
 3. Nie wiem czy się udało ... ale ostatnio trochę nasze stosunki z Iranem oziębły. I przez to może być różnie.
 4. Nie wiem jakiej maty termicznej używałeś . Ale jest coś takiego jak papier termiczny ( można użyć kilku warstw ) bardzo dobrze izoluje . Używany jest do izolacji w piecach ceramicznych - czyli na temperatury znacznie wyższe niż masz w tłumiku lub temp. spalin. Musiałbyś go w jakiś sposób przykleić od spodu na kufry. Są do tego kleje lub silikony na 1300 stopni. Jestem pewien , że dobrze wykonana taka izolacja zadziała.
 5. Jeżeli szukasz pomocy to może warto zapytać speców od tematu . Na forum afrykanerów ten temat jest poruszany. Polecają firmę z Warszawy EnZet. Poczytaj może się przyda... http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33173&page=2
 6. To dlaczego do nich wracasz ...? spróbuj w 4 bikers ( ja tam zawsze kupuje i chłopaki są bardzo uprzejmi i cenę mogą obniżyć ) lub w nowym sklepie Intermotors . Notabene niedaleko 4 ride ... chyba .
 7. palnik

  Honda XR650R

  ładne to cudo !! ....ile waży ?
 8. Mam do sprzedania zestaw z Held'a kurtka- Hakuna a spodnie - Matata. Zobacz w części : Giełda , Akcesoria i ubiór . Tam są zdjęcia . Zestaw super !
 9. Mam Hannah Covert2 i polecam. Dobra wodoodporność , lekki , bardzo pojemny ( w 2-ce mogą nawet przespać się 3 osoby) , 2 wejścia i 2 przedsionki na bagaże . Cena bardzo rozsądna .
 10. O MUTT-ach słyszałem . Podobno będąc członkiem stowarzyszenia to możesz wjeżdżać . Ale są zbyt ''zamknięci'' i chyba nie przyjmują nowych . Na dodatek , jeszcze motocyklistów. Pisałem do nich kilka maili , odpowiedzieli na dwa . I po zapytaniu jak do nich dołączyć ... korespondencja się urwała .:) Cisza... Tak w ogóle to trochę mnie wkurza cala ta sytuacja z miejscami do trenowania jazdy terenowej. W okolicy Gliwic są bardzo duże możliwości ( hałdy , piaski w Kotlarni , tereny leśne ) ale nigdzie nie wolno . I człowiek chciałby w sposób legalny sobie pojeździć to nigdzie nie wolno.
 11. palnik

  Fotki i filmy

  A gdzie to jest ? zdjęcia piekne ... no i trasy też .
 12. czy ktoś z Was może jeździł w Kotlarni , w kopalni piasku i okolicy ? czy tam można legalnie sobie potrenować ?
 13. Piszesz o szlakach nieutwardzonych .... czy wjazd na nie jest legalny ? pytam , bo miałem wczoraj bliski kontakt z leśniczym ale obeszło się bez mandatu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.