Jump to content

Dragons.pl

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Dragons.pl

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, szukamy chętnych na wyprawy motocyklowe po Kirgistanie i Gruzji. Czas trwania: 7, 10 lub 14 dni. Termin: lipiec-sierpień (Kirgistan), koniec maja- wrzesień (Gruzja). Mamy motocykle Suzuki DR650 SE i BMW F800GS/ ADV. Ktoś chętny na oderwanie się od codzienności, wakacji w hotelach na "all excuse me" i wyruszenie na offroad w dzikie tereny? #wyprawamotocyklowa #wyprawymotocyklowe #kirgistan #gruzja #motorcycletours #wynajemmotocykli #wypozyczalniamotocykli
 2. Hej, szukamy chętnych na wyprawy motocyklowe po Kirgistanie i Gruzji. Czas trwania: 7, 10 lub 14 dni. Termin: lipiec-sierpień (Kirgistan), koniec maja- wrzesień (Gruzja). Mamy motocykle Suzuki DR650 SE i BMW F800GS/ ADV. Ktoś chętny na oderwanie się od codzienności, wakacji w hotelach na "all excuse me" i wyruszenie na offroad w dzikie tereny?
 3. Hej! Wybieramy się na motocyklach z Lublina do Kutaisi, tzw. one way. Startujemy w czwartek, 27 czerwca. Trasa przewidziana jest na 10 dni, w planie Słowacja, Węgry, Rumunia i trasy transalpina i transfogarska, Bułgaria, Turcja i koniec w Gruzji. Na ten moment jedziemy we dwójkę, mamy jeszcze kilka wolnych motocykli BMW gs800. Ktoś coś?
 4. Witam serdecznie ! ☺️ Zapraszamy na wyprawę motocyklową i 4x4 do Kirgistanu/Tadżykistanu w roku 2019 r. ! Ostatni sezon w Kirgistanie - ponad 300 zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Wyprawa zapewnia moc niezapomnianych wrażeń i przepięknych widoków, pozostających w pamięci na długie lata. Dzika przyroda, górskie krajobrazy i przyjaźni ludzie to znaki charakterystyczne tego rejonu Azji. Gwarancja niezapomnianej przygody! Transportujemy tam swoje motocykle: BMW GS 800 i Suzuki DR 650 SE. Umożliwiamy również transport własnych motocykli / quadów / utv z Polski na miejsce wyprawy. Lato to najlepsza pora na podróż do Kirgistanu i Tadżykistanu ze względu na panujący tam klimat kontynentalny. Miesiące takie jak czerwiec, lipiec i sierpień oferują idealne, optymalne warunki do jazdy w tej części świata. Więcej informacji odnośnie ceni terminów na naszej stronie www.dragons.pl Zapraszamy również do kontaktu: [email protected] !
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.