Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kontrola Policyjna, czyli Glina na moto swój człowiek :)


*IRO*

Rekomendowane odpowiedzi

już widzę o co zostałem posądzony ;-), po prostu studiowałem z jednym kolesiem i jest spoko, a wcześniej też robił swoje :-)

Ale nie ma się czego wstydzić! 

 

 

Vieto zrozumiałam, ze W11 jest OK,wiec chciałabym wiedziec co w nim jest OK :)

HA! Już wiem dlaczego zawsze jesteś pierwsza w policyjnych tematach! Zdemaskowałaś się :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

muszę się z Wami podzielić dość ciekawym zdarzeniem jakiego dziś doświadczyłem... Otóż jadąc na motocyklu miałem kontrolę drogową... Miśki na hulajnogach pojeździły moim motorem i puścili wolno (odziwo bez mandatu za przekroczenie prędkości :P) ... Czasem warto mieć farta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to gliniarz niema prawa jechać na czyimś moto bez jego zezwolenia, podobnie jak niema prawa wsiadać do czyjegoś samochodu za kierownicę. Czynności kontrolne na jego polecenie wykonuje właściciel.W przypadku wątpliwości co do stanu technicznego powinien pojazd skierować na badania techniczne... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to gliniarz niema prawa jechać na czyimś moto bez jego zezwolenia, podobnie jak niema prawa wsiadać do czyjegoś samochodu za kierownicę. Czynności kontrolne na jego polecenie wykonuje właściciel.W przypadku wątpliwości co do stanu technicznego powinien pojazd skierować na badania techniczne... :ph34r:

Czasami to co robią jest wkur...Ja widziałem akcję jak faceta kasowali który nie przeszedł na pasach tylko przez ulicę.Wyszli z auta i coś grzebali w bagażniku aby go spisać a kolega mówi że z tego co mu wiadomo to auta na zapalonym silniku nie można opuszczać(jeden wyszedł i drugi)

No i ma rację,to jak są tacy przepisowi to powinni sobie też 100 wypisać.

No i teraz należało by nagrać to telefonem i być też takim h... i wsadzić to do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to gliniarz niema prawa jechać na czyimś moto bez jego zezwolenia, podobnie jak niema prawa wsiadać do czyjegoś samochodu za kierownicę. Czynności kontrolne na jego polecenie wykonuje właściciel.W przypadku wątpliwości co do stanu technicznego powinien pojazd skierować na badania techniczne... :ph34r:

 Tylko nic nie pisze i szczerze bardzo wątpię żeby zrobili to bez zezwolenia.

Jakbyś miał dostaś naście lub więcej pkt to też dałbyś się przejechać :)

 

Kieeedyś dawno temu jak byłem jeszcze piękny i młody :P zdarzyło się, że został mi wyjęty kluczyk na czerwonym świetle i lewym pasie. Mocno wkurzające, ale taka ich praca, trzeba jakoś spróbować zrozumieć.

 

nfs, wszystko zależy na kogo trafisz. Kilka dni temu w okolicy Pyrzowic pozdrowiliśmy się z motopatrolem, dalej jestem pozytywnie zaskoczony w odniesieniu do przygody wcześniej opisanej. Wszędzie są ludzie i ludziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Kilka dni temu w okolicy Pyrzowic pozdrowiliśmy się z motopatrolem, dalej jestem pozytywnie zaskoczony w odniesieniu do przygody wcześniej opisanej. Wszędzie są ludzie i ludziska.

 

Zawsze pozdrawiam tych na hulajnogach, czy stoją na poboczu czy jadą, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby nie odmachnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pozdrawiam tych na hulajnogach, czy stoją na poboczu czy jadą, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby nie odmachnął.

 No to kulturka, że hej! :)

Ja nie mam ostatnio za dużo takich sytuacji, poprzedni sezon bez moto a teraz jakoś słabo idzie nawijanie km...starość nie radość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co wiele kombinować nad uprawnieniami policji, jak się ma coś za skórą to człowiek robi ugodowy a czasami szczodry (gotów nawet władzy butelczynę zaoferować) byle się odczepili. Jednak jeśli jesteśmy w porządku (no co...? być może są tacy motocykliści np wracający z pracy na nocce :lol: ) to wydaje mi się że nie zaszkodzi się postawić i przypomnieć że jednak mamy coś do powiedzenia w kwestii naszej własności.... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co wiele kombinować nad uprawnieniami policji, jak się ma coś za skórą to człowiek robi ugodowy a czasami szczodry (gotów nawet władzy butelczynę zaoferować) byle się odczepili. Jednak jeśli jesteśmy w porządku (no co...? być może są tacy motocykliści np wracający z pracy na nocce :lol: ) to wydaje mi się że nie zaszkodzi się postawić i przypomnieć że jednak mamy coś do powiedzenia w kwestii naszej własności.... :ph34r:

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę- glina też człowiek. Wielokrotnie miałem sytuację że po zatrzymaniu i ,,pouczającej :lol: '' rozmowie obaj podchodzili do maszyny, pytali o różna szczegóły, osiągi i cenę. Raz nawet gdy w innej sprawie ,,odwiedzili'' mnie w domu po cywilnemu policjant i przemiła młoda policjantka to musieli poskakać na trampolinie dzieciaków i strzelić sobie fotę na motocyklu stojącym przed domem.Okazało się że ona ma chłopaka latającego na cebrze z nią na plecach, a gliniarz przymierza się do kupna moto.(sytuacja z przed kilku lat, podobno już jeździ ). Mundur nawet na służbie nie musi czynić od razu chamem. Niemniej i oni mają humory wynikłe z wcześniejszych sytuacji które łatwo zmienić żartem lub normalnym słowem na swoją korzyść ... Gdyby ich nie było to na drodze zapanowała by anarchia, a my jako że jeździmy na najmniejszych pojazdach dopiero mielibyśmy przej..ane... :ph34r:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze to chyba reakcja jak u kazdego normalnego czlowieka, często jest tak jak piszesz, trafiają na chamów, którzy są od razu nastawieni na "psy" itp. a jak sie jest miłym to i oni są mili, tych co pamiętają milicję już nie ma na służbie, a tak to coraz więcej "młodych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w piątek.....

Zapylam z bratem - jako plecak (brat) na Czechy - po piwko na wieczór.

I fuck , przekroczenie prędkości o 25 km !!!!!!!!

 

Policjant mówi:

-300 zł i 4 pkt. panie kierowca.

 

Sprawdza papiery , idzie przez radio pogadać- wraca i dadka-szmatka.

I on i kolega na motongach lataja. Jeden ma Suzi z 86r.  Skończyło się na pouczeniu.

Najlepszy text:

-jo widzą że wy są fajne drajwery.

 

Pozdrowienia dla policji z Cieszyna. :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.