Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka, teorie, ciemna strona mocy


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Moje wnioski są takie-popiła baba, podpadła więc Kopaczka ją wylała. Pani Zdrojewska ,,wszystko wiedząca'' i to o wszystkich (bo wiceminister sprawiedliwości) pewnie się ,,postawiła'' i próbowała postraszyć czymś ważnym Kopaczkę więc nie wyszło jej to na zdrowie...

Niestety nie masz wniosków dobrych.. na ilośc promili (ponad 2 ) jaka miała raczej wątpie by podjechała Yariska pod monopol, walneła sobie pół litra lub małpke na eksa a nastepnie wsiadła do auta i jechała..

Z drugiej strony jeżeli odbyła sie jakas libacja (bardziej prawdopodobne) to ktoś ze współpijących zezwolił Pani minister usiąść za kierownica a może i nawet dalej "zadenuncjował" prowadzenie po kielichu.

Generalnie dalszy obrót sprawy pozostawia wiele do zyczenia i od tego momentu zaczynaja sie dziwne wnioski i powstanie teorii spiskowej. Pytan jest mnustwo.

A brak informacji w mediach potenguje teorie spiskowe.

zacytuje " Wkrótce po tym, jak premier Kopacz zwolniła Zbrojewską z zajmowanego stanowiska, jeszcze bardziej przykra, dla zainteresowanej, informacja dotarła z Uniwersytetu Łódzkiego. Dziekan wydziału prawa, prof. dr hab. Agnieszka Liszewska stwierdziła: Nie wyobrażam sobie, żeby osoba, która dopuściła się umyślnego przestępstwa uczyła studentów prawa. Wypowiedź prof. Liszewskiej nie pozostawiła cienia wątpliwości, co do przyszłej kariery naukowej Zbrojewskiej. Drzwi uczelni zostały przed nią zamknięte.

Także Okręgowa Rada Adwokacka błyskawicznie zajęła się występkiem Zbrojewskiej, a to mogło oznaczać jedno – prawniczka w krótkim czasie straci uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata."

Przypomina mi sie afera z inna Pania adwokat która wjechała do metra mercedesem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield- z pewnością masz rację pisząc że Zbrojewska nie doprawiła się pod monopolowym lecz najprawdopodobniej na imprezie. Jeśli piła i nie korzystała ze służbowego auta z kierowcą (które pewnie jej przysługiwało) to nie dosyć że czuła się ,,nie do ruszenia'' to pewnie nie zdarzyło jej się to po raz pierwszy. Myślę że na skutek jakichś większych tarć między nią i Kopaczką postanowiono Zbrojewską zniszczyć. I tu nastąpiła seria klęsk pani minister- najpierw ,,wpadka'' z jazdą po kielichu (masz rację, kolega od kieliszka mógł zadzwonić) potem zniszczenie kariery a na końcu śmierć. Nie wierzę w przypadki w tym kraju, szczególnie kiedy znienawidzony przez większość narodu rząd odchodzi zacierając za sobą ślady swojej przestępczej działalności. Ostatnio media podają wiadomość o zarządzeniu śledztwa przez prokuraturę w sprawie jej (Zbrojewskiej) śmierci, ale nie wierzę abyśmy poznali prawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint...sporo ich było...Co ciekawe początki sięgają okresu powstania III RP . Zawsze twierdziłem że okrągły stół był farsą gdzie ,,nowa Solidarność'' wraz z księżulkami była w mniejszości wobec komunistów. Zresztą...co to była za solidarność z Bolkiem na czele, bo z pewnością nie ta sprzed Stanu Wojennego...Komuniści oddali władzę aby podzielić się majątkiem narodowym lub go wysprzedać ew. zniszczyć a narodowi dali złudzenie demokracji. Jak do tej pory nadal rządzą lub robią to ich protegowani piastując najważniejsze stanowiska w kraju i koncernach lub firmach. Kto stanie na ich drodze tego zniszczą...Oczywiście ci ludzie nie są w stanie opanować sami sytuacji w Polsce i ktoś stoi za nimi. Tylko kto...wschód czy zachód?...Obstawiam zachód bo gdyby ruscy nie chcieli opuścić krajów pokomunistycznych to siedzieli by tu do dziś, tak jak jankesi siedzą w Europie Zachodniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motocyklach w ostatnim czasie jeżdżą wszyscy niemniej niewiele osób publicznych do tego się przyznaje i identyfikuje się z motocyklistami. Jeszcze mniej walczy w obronie naszej coraz liczniejszej społeczności. Teraz będziemy mieli nową panią poseł która przynajmniej oficjalnie przyznaje się i mówi że jest motocyklistką. Ciekawe czy nasza sytuacja w jakikolwiek sposób się poprawi i czy pani poseł będzie działać w imię poprawy naszego wizerunku w rządzie ...

http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news-debiutanci-w-sejmie-wsrod-nich-motocyklistka,nId,1915551#pst98290811 B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węszyciele sPISków :D Ja czekam na mojego idola Antoniego, aż zacznie robić porządki :) Jarek nie da mu umrzeć, więc pewnie zostanie ministrem i się zacznie :) Zobaczymy czy Szydło ma "jaja" i powie "nie" dla starych mącicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian bez przesady :) Mamy Merkel :D Swoją drogą to co dzisiaj mamy zostało zbudowane przez Twoje pokolenie. Nie mówię, że utożsamiam Ciebie z nimi, ale dopiero za dwa pokolenia będzie można oceniać nasz wkład w to państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest wkład. Wszystko jest wkładem. Ile razy głosowałeś w swoim życiu? I co się zmieniło w związku z tym głosowaniem?

P.S. Nie mówiłe, że nigdy. Nie głosuję od pewnego czasu. W sumie więcej razy głosowałem niż nie głosowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. przerwa w politykowaniu. :) Proponuję ,,rodzynek'' w postaci wyroku Białostockiego sądu na podstawie którego wszyscy którzy zostali ukarani za przekroczenie szybkości przez Straż Miejską po 2008 r będą mogli wnosić sprawy do sądu ,,o wyłudzenie'' . Sąd powołał się na wyrok TK z 2008 r którego wynika że Straż Miejska niema uprawnień do kontroli szybkości ani do karania za wykroczenia z tym związane i wszelkie kary wystawione przez strażników są na mocy tego wyroku anulowane. ...

http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-fotoradary/polowanie-na-kierowcow/news-zaplaciles-mandat-strazy-miejskiej-padles-ofiara-wyludzenia,nId,1915365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy żadnej Merkel a niemcy zaczynaja miec jej dosyć. Składaja masowo zawiadomienia o zdradzie stanu.
Media sa tak kłamliwe i propaguja polityke proimigracyjną że wszelkie akty przemocy wandalizmu i przestepstwa skrzetnie ukrywają.
Np ostatnio ojciec i 2ch braci zabili własna siostre (syryjkę) w bawarii tylko za to że została zgwałcona..
więc postanowili ja zabic aby oczyścic honor rodziny.. Mordercy to za mało, sa obrzydliwi w swoich praktykach.

w POlsce tez okazuje sie że pieniądze z OFE nie sa naszymi pieniędzmi tylko publicznymi.. a sprawe przyklaskał trybunał konstytucyjny
to dopiero szczyt złodziejstwa.. na te pieniądze harował kazdy z nas tylko po to aby usłyszec że sa publiczne..
jakos emerytury nie sa później publiczne tylko takie jakie sobie kto wypracuje.
Dziwnym trafem jak ja sprzeniewierze publiczne pieniądze z jakiejś dotacji to skoncze w pierdlu.

Becker - czytałem ta liste.. to tylko niewielka jej częśc.. az włos sie na głowie jeży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może mam jakąś paranoję ale czuję tu coś o wiele grubszego...Jankesi siedzą od wojny w Europie zachodniej, najeżdżają kraje arabskie i to właśnie Europa musi przyjąć uchodźców- terrorystów dzięki czemu następuje coraz większa destabilizacja w UE. Teraz Ruscy do nich dołączają bo nie dosyć że nie czują się od nich gorsi i chcą urwać swój kawał afrykańskiego mięcha to jeszcze chcą odegrać się za embargo nałożone na nich za Ukrainę (gdzie również jankesi i zachód namieszali). UE (czyt. Niemcy) z kolei starają przenieść jak największą ilość uchodźców do krajów pokomunistycznych i obciążyć ich utrzymaniem ich zrujnowane ekonomicznie przez UE (znowu Niemcy) społeczeństwa. Niejaki Szulc będący przewodniczącym Parlamentu Europejskiego grozi użyciem siły w przypadku odmowy przyjęcia uchodźców. Efekty tej działalności już zaczyna być widać w postaci coraz większego sprzeciwu na zachodzie Europy, u nas na razie jeszcze nie bo jesteśmy przyzwyczajeni przez komunistów do biedy i posłuszeństwa. Niemniej ,,nasze'' władze stopniowo zwiększają zamordyzm poprzez coraz bardziej restrykcyjne przepisy i zwiększenie uprawnień i służb mogących dokopać obywatelowi w razie sprzeciwu. Nagłaśnia się i robi gigantyczne afery jak ta ze znalezieniem amunicji do kałasza w bagażniku przeszukiwanego w Zabrzu auta po to by wystraszyć społeczeństwo a zaraz potem dać uprawnienia do kontroli osobistej i pojazdu każdemu łapciuchowi od policjanta do straży leśnej... Obawiam się że cały ten cyrk skończy się bardzo paskudnie i zapoczątkuje coś na gigantyczną skalę...Na razie nasz naród po narastającym społecznym niezadowoleniu po rządach bandy Tuska dostał marchewkę w postaci rządu Kaczora, ale wątpię by to coś zmieniło w naszej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H_H900 - paranoję powiadasz...ano czas pokarze i oby to była paranoja...Co do kukurydzy- wychowałem się na gospodarstwie, a przez 20 lat prowadziłem je sam i do przejścia na trzodę chlewną ciągle była u nas kukurydza. Nigdy jednak nie osiągała takich rozmiarów jak obecnie i nie było szans na to żeby dojrzewała w naszym klimacie. Od jakiegoś już czasu biznesmeni-rolnicy posiadający gospodarstwa po kilka tysięcy hektarów sieją kukurydzę wysoką jak las która dojrzewa na polach i jest młócona kombajnami jak zborze...tak samo jak w USA. Ciekawe czy klimat nam się zmienił czy naukowcy w sposób naturalny wyhodowali w krótkim czasie całkiem nowe jej odmiany. Życie nie raz pokazało że Polak potrafi, a dyrektywy i sądy swoją stroną, a prawo i tak musi być po naszej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian ta polska paranoja to się nam udziela od wieków :) Taka mentalność. Co do GMO to chodziło mi tylko o sam fakt, że PO tak bardzo jednak nie zależało na wprowadzeniu GMO jak to opisywały pewne niby niekomercyjne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H_H_900- nie zapominaj że PO to partia biznesmenów (oszustów) i gdyby wprowadzono oficjalnie rośliny genetycznie modyfikowane to zarobili by być może wszyscy, a tak zarabiają nieliczni. Zresztą...widziałeś co było kiedyś z ustawą umożliwiającą sprowadzanie alkoholu z zagranicy? Była legalna lecz tylko wprowadzona chyłkiem i biznesmeni sprowadzali tysiące litrów spirytusu a jak się głupi naród pokapował to ją zmieniono i tych którzy się w porę nie połapali (biedni ciułacze przywożący po kilkadziesiąt butelek) wsadzano za kraty. Z GMO zastosowano inną strategię ale na to samo wychodzi i tak czy inaczej biedak dostaje jak nie kijem to pałką a ci przy żłobach się bogacą....A my i tak będziemy żreć żywność z hipermarketów sprowadzaną diabli wiedzą skąd z BSE, GMO i h..j wie z czym byle tanią...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian65 cały czas podkreślam, że to jednak Twoje pokolenie wychodowało ten wrzód na tyłku (PIS, PO) :) Co do GMO: kto na tym teraz zarabia? Jaki polityk? Z chęcią się dowiem. Co do grabienia biednych itd. Jaki to jest człowiek biedny? Posiadający 5000zł na rękę, 2tys czy tysiąc?Czy może biedny to taki człowiek co narzeka, że nie ma pracy, ale przez całe swoje życie nawet nie dążył, żeby zwiększać swoje kompetencje itd. Bo ja mam dziwne takie spostrzeżenia. Nie mówię, że w Polsce jest ok, ale też nie winię za to konkretną partię. Dla mnie oni wszyscy wywodzą się z komuny i ich mentalność się już nie zmieni (czy to Tuska czy Kaczora). Później jest pokolenie Ziobry, czyli bandy niezdarnych zawodowo cwaniaków, którzy tylko w polityce mogli się odnaleźć. No i w sumie te pokolenie 30 i mniej, które jak na ten moment nie ma prawa głosu, bo betony dopiero się wykruszają (patrz SLD). Tak patrząc jeszcze na swoich znajomych to widzę sporą grupę wykształconych za darmo ludzi, z dostępem do wiedzy, dość dobrą jak na nasze państwo pomocą stypendialną dla najzdolniejszych itd. Ich rodzice do dziś psioczą na władzę, ale biorąc pod uwagę że oni sami zaczynali od zera po przemianach systemowych to moim zdaniem to jest sukces, że udało im się wykrztałcić dzieci i teraz jest im lepiej.

Co do hipermarketów - jak ich nie było to za nimi tęskniono i pragniono, bo tanio, bo żarcie z zachodu itd. Pamiętam jak psioczono na sklepikarzy, że mają drogo, że zepsute żarcie, że brak konkurencji powoduje, że ceny są czasem absurdalne, że to złodzieje, że za dobrze się mają, że to żydzi pewnie itd... No to dostaliśmy supermarkety i też nam źle :) Jak tu dogodzić człowiekowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H_H_900- z całym szacunkiem, ale jaki wpływ na wrzody na tyłku miało moje pokolenie? W moich czasach na początku rządziła komuna dając takim jak ja spokój bo się nie wychylałem i trzymając krótko za mordę takich co się wychlali. Potem była Solidarność czyli bunt tych co im się nie podobało (jedni uważali że mają źle bo chcą tak jak na zachodzie a drudzy- że nie mogą obnosić się ze swoim bogactwem) więc komuna stworzyła cyrk przy okrągłym stole. Naród chciał wolności i demokracji więc mu je dali (na swój sposóB) i pozostając na kluczowych stanowiskach przejęli co się dało uwłaszczając się na majątku narodowym lub wyprzedali go za bezcen, ew. zniszczyli by zachodnie koncerny które wpuścili do nas nie miały konkurencji. Mazowiecki z Wałęsą zagwarantowali im bezkarność dzięki ,,grubej kresce''. I tak siedzą sobie nadal sami lub ich protegowani od ,,upadku'' komuny w Sejmie, Senacie i na wszystkich decydenckich stanowiskach do dziś zmieniając tylko partyjki i stołki nie dopuszczając nikogo bez ,,rekomendacji'' do żłoba. Mam nadzieję że nie jesteś naiwny i nie myślisz że moje pokolenie czy te kolejne miały jakikolwiek wpływ na wybory czy rządy tych ludzi.

Pytasz kto zarabia dzięki GMO w Polsce? Jak to kto- ,,rolnicy''- biznesmeni zbierający wielokrotnie wyższe plony i ludzie którzy biorą dolę za to by pewnych rzeczy nie widzieli...Ci biznesmeni mają podpisane kontrakty na dostawę np. ziarna kukurydzy o których zwykły rolnik nawet pomarzyć nie może, a jeśli jej nie sprzedają to zarabiają np dzięki sprzedaży mleka od krów karmionych tą kukurydzą do zachodnich koncernów tu w Polsce i przetwarzających z kolei to mleko by swoje produkty sprzedać w naszych sklepach. Zdziwił byś się wiedząc ile ci ,,rolnicy'' dostają za litr mleka od pewnej ogólnie znanej zachodniej firmy a ile dostają zwykli rolnicy w skupie...

Jedziemy dalej...Nie wiesz kto to jest człowiek biedny? To człowiek poświęcający każdą wolną chwilę na pracę i mimo to brakuje mu na utrzymanie rodziny, to człowiek który nie jest w stanie sprostać wymaganiom-młody, dyspozycyjny i z dużym doświadczeniem w zawodzie, człowiek bezrobotny harujący za grosze bez umowy i ubezpieczenia, ktoś kto całe życie ciężko pracował a teraz niema na leki ani lekarza...wiesz co-pierd...lę to, palce mnie już bolą od pisania...

Z jednym natomiast się zgodzę- co do hipermarketów to masz rację. Ludzie jednak nie przewidzieli że rząd zwolni je od płacenia podatków i poprzez tak powstałą nieuczciwą konkurencję ze sklepami płacącymi podatki (a więc zmuszonymi utrzymać wyższe ceny) niemal wykończy rodzimy handel i pozbawi pracy tysiące osób łaszczących się na tanie zakupy w hipermarkecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos żywności widzieliście marchewki wielkości męskiego ramienia? hehe ja wiem gdzie takie rosną a odbiorcą tego ekologicznego towaru jest m.in. firma Gerber, która to firma jak wszyscy wiecie produkuje zdrową żywność dla naszych najmłodszych, taką w małych słoikach bez konserwantów, ulepszaczy i innych bardzo niebezpiecznych dodatków które powodują wiele różnych schorzeń przy których rak jest jak katar :D, pomyślcie teraz jesli do tych małych słoików dają takie coś i jedzą to niemowlaki to co dają do puszek słoików czy wiaderek, z których jecie wy wszyscy? heh pardon, niektórzy jedzą tylko zdrową żywność, żadnego McD KFC i tak dalej tudzież sami hodują w swoich ogródkach... i tu jest dopiero prawdziwa polityka, dziś juz nie trzeba najeżdżac Polski czołgami, wystarczy wybudować 10000 McD i wmówić nam że tylko tam można naprawde dobrze i zdrowo zjeść... temat rzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.