Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sobotni jeźdźcy


peri

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszę co się dzieje dziś za oknem i nie napawa mnie to optymizmem, po prostu to brzmi jakby wyjechali na ulicę głodni wrażeń, że tak powiem młodzi ludzie. Non stop wysokie obroty, a mieszkam w centrum miasta. Tylko czekać aż komuć dziadek w Tico skręci w lewo albo wyjedzie z podporządkowanej i będzie płacz, wirtualne świeczki i niebiańskie autostrady.

Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peri- pomysl o tych co zasuwają w robocie cały tydzień i nie mają czasu na swoją pasją a zostaje tylko ten nieszczęsny weekend.. statystycznie i tak pewnie będzie mniej wypadków motocyklowych niż samochodowych.

ja też pracuję po 12h, ale nie napieprzam na 10 tysiącach po mieście. Prędkość a obroty powiesz... ile wyciąga sport na dwójce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilm to tez by się nie sprawdziło..ile już  takich podobnych akcji było z pokazywaniem i opisywaniem ludzi po wypadkach..prawda jest taka ze dopóki ktoś tego sam nie przeżyje to będzie latał jak lata to chyba tylko później z wiekiem przychodzi że po prostu odkręca się mniej ( bo opór powietrza za bardzo ciśnie na pęcherz  :lol:  ).

ps. mój na 2 do 57 km/h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle ze wielu motocyklistów jest w zaprzeczonej depresji , ja lubię jak mówi na forum ktos tam ktos tam " nie zrozumiesz " podczas gdy głownie ta osoba nie rozumie sama siebie. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić wolna jazdę na ścigu. Ważne żeby nie przekroczyć granicy poza która są tzw. Niebianskie autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak calkiem serio, sluchaj nie kazdemu sie chce przebierac w kombiak, jesli ma do przejechania 3-4 km..

Wiecej pier... z ubieraniem jak tej jazdy ;)

 

Nie Wam osadzac kto w czym lata, Jego skora, jego nogi, jego dupa.

A skoro takie poruszenie powoduja motocyklisci w szortach, dlaczego nikt nie czepia sie tzw" plecakow" dziewczyny w bucikach, leginsach, czy innych wynalazkach, a kierowcy w pelnym kombiaku...

Dlaczego to nie powoduje poruszenia? Nikt na to nie zwraca uwagi? kto jest wiekszym ignorantem? Kierowca czy pasazer w tym momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weście też pod uwagę że nie każdego stać na taki wydatek. Lata w tym co ma. Nie wnikam czy jest świadomy zagrożeń.

No weż zbieraj na moto........... kupisz moto i .............. Brzdęk !!!!!!!!!! Trza kupić ciuchy.............. Brak kasy , e tam -kupie w przyszłym sezonie.

Nie każdy ma kase na wszystko. Fakt lanserów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weż zbieraj na moto...........  kupisz moto i .............. Brzdęk !!!!!!!!!! Trza kupić ciuchy.............. Brak kasy , e tam -kupie w przyszłym sezonie.

Nie każdy ma kase na wszystko. Fakt lanserów nie brakuje.

 

Z jednej strony się z Tobą zgodzę ale z drugiej strony już teraz można na prawdę kupić tanio cały ubiór .

Sam zacząłem parę lat temu sprowadzać do Polski ciuchy z Chin i Pakistanu i uwierz mi że za śmieszną kasę można się w pełni ubrać a jakościowo ubrania ie odbiegają od firm wylansowanych w Polsce .

Większość tego asortymentu idie do USA .

300 zł za kurtkę to nie jest majątek a o wiele bezpieczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.