Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek na A1 k. Bytomia


komareq

Rekomendowane odpowiedzi

[*][*] Starszne .

Są takie porąbane zjazdy jak z A4 na A1 ostatni od Katowic przed bramkami na Jaworzno.Pakujesz się w ślmak a na końcu nie ma pasa rozbiegowego tylko ustąp pierszeństwa i w dodatku w tym miejscu też auta z S1 zjerzdżają na jakiś tam zjazd.

Może znów tatuś syna wsadził na stanowisko i takie atrakcje wymyślił.

Jak jest w miarę pusto to nie ma tragedii ale jak jest duży ruch lub ktoś szybciej wjedzie to dużo tam nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] tragedia .... za kilka minut wsiadam na moto, moje pierwsze, wczoraj przejechałem swoje pierwsze 100 km, jechałem wolno i zgodnie z przepisami , a teraz już nie wiem czy mam jeżdzić wolno i zamulać samochody modląc sie by jakiś we mnie nie wjechał, czy sypać 120 jak wszyscy przez wioskę i modlić się by nikt mi nie wymusił... to co się czyta w tym dziale to jakaś paranoja, motocykl ma być przyjemnościa a nie walką o życie , sam jeżdzę autem i nie rozumiem jak można nie widzieć, motocykla,innego auta,przeszkody, panowie kierowcy samochodów do ch.... skupcie się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[za kilka minut wsiadam na moto, moje pierwsze, wczoraj przejechałem swoje pierwsze 100 km, jechałem wolno i zgodnie z przepisami , a teraz już nie wiem czy mam jeżdzić wolno i zamulać samochody modląc sie by jakiś we mnie nie wjechał, czy sypać 120 jak wszyscy przez wioskę i modlić się by nikt mi nie wymusił...

Też niedawno zacząłem i też mam od wczoraj ten sam dylemat...

Możesz ćwiczyć technikę jazdy, co weekend wygrywać zawody na torze, do tego być mistrzem gymkhany a w codziennym ruchu drogowym być jeżdżącą ilustracją kodeksu drogowego a jak przyjdzie co do czego, to młody kierowca, w słoneczny dzień, na prostej, pustej autostradzie cię rozjedzie i wszystkie umiejętności jak krew w piach... :/

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że może oni się jakoś dopiero do ruchu włączyli na tej autostradzie i mięli bardzo małą prędkość gdy wjechali przed zapierdala*ącego Fiata, którego kierowca był akurat zajęty kontemplacją przepływających po niebie cumulusów. Nie znam okolicy, nie wiem jak to daleko było od najbliższego zjazdu, ale bardzo jestem ciekaw wyjaśnień kierowcy Fiata, jak "biedaczek" oczywiście wyjdzie z szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"39 letni kierowca fiata najechał na dwóch doświadczonych motocyklistów" .. Niestety oboje zginęli.

http://www.tvs.pl/41...ocyklistow.html

Sie pytam jak można na autostradzie NAJECHAĆ na dwa motocykle, które ma się przed sobą ?! :/

Też zadaje sobie to pytanie. Dla mnie nie pojęte. Mam nadzieję, że posiedzi za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.